Bruksela pokazuje Polsce żółtą kartkę. Za brak rozwiązania sporu o TK

To ma być żółta kartka dla Polski od Komisji Europejskiej za dotychczasowy dialog. Tak o środowej, trzeciej już debacie na forum komisarzy o naszym kraju mówi PAP źródło unijne.

wróć do artykułu
  • ~~el-a
    (2016-05-18 13:53)
    banda europejskich darmozjadów w jakiś sposób musi uzasadnić potrzebę swojego istnienia.Z Polską mają sprawę ułatwioną .Bo tylu zdrajców Polski ilu z nimi współpracuje nie mają wszystkie pozostałe kraje razem wzięte.Zresztą podobnie jak i ćwierćmózgów pozbawionych poczucia tożsamości narodowej,popierających zdradziecką,sprzedajną tłuszczę.
  • ~Y ten co zawsze
    (2016-05-18 14:54)
    Czy warto wchodzić w kontakt i prowadzić dialog z szatanem? Ale widać najważniejsza jest kasa dla PiS -u też.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-18 18:55)
    UE zapomina że Polska to KRAJ Wolny,a nie WASAL UE. Dlaczego mam takie wrażenie ,że były burmistrz Londynu powiedział prawdę na temat UE. No może zbyt dosadnie ,ale prawdę.
  • ~ktoś@@@
    (2016-05-18 22:56)
    Pewne racje można w tym dostrzec - nie zapominajmy jednak, że KE reprezentuje interesy EPL, a więc także poprzedniej koalicji rządowej. Bez większego kłopotu znajdę pisemne dowody nadużywania funkcji przez funkcjonariuszy publicznych za kadencji poprzedniego rządu - niektórzy z nich za "zasługi" dostali niezłe stołki. Gdzie? Awansowali do władz...nie w Polsce...
  • ~maliny 15
    (2016-05-18 23:17)
    Ja tez mówię Brukseli, ŁAPKI PRECZ OD POLSKI .
  • ~Btb
    (2016-05-19 01:32)
    Ja im moge wyslac ostrzezenie kupe w paczce tez jest zolta i grozna.
  • ~Zwierzolub.
    (2016-05-19 09:28)
    Ja pokazuję Brukseli czerwoną kartkę ,za całokształt.
  • ~mola
    (2016-05-19 12:33)
    Niech te bubki zaczną się zajmować poważnymi sprawami w UNII i odwalą się od Polski !!!!! Niedługo muzułmanie im napiszą ( kałasznikowem ) nowe prawa i będą się modlić 5 razy dziennie na dywaniku..