Merkel o ostrym sprzeciwie Polski i Węgier: Nie jestem człowiekiem, który od razu myśli o karze

Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała w wywiadzie dla "Bilda", że dziś postąpiłaby tak samo jak rok temu, gdy podjęła decyzję o otwarciu granicy dla tysięcy imigrantów z Węgier. Opowiedziała się za współpracą z Polską przy ochronie granic zewnętrznych UE.

wróć do artykułu
  • ~MR
    (2016-09-20 15:58)
    Niech sama ich sobie do domu wezmie jak ich tak zapraszała to się przekona na własnej skórze co to za narud i co to za kultóra
  • ~SirValet
    (2016-09-05 22:46)
    Wypowiedź Devilly Merkel jest częściowo prawdziwa prawdą jest gdy mówi "Nie jestem człowiekiem który myśli"
  • ~Mi
    (2016-09-04 20:56)
    Ilu uchodzcow przyjęła p angela
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2016-09-04 11:57)
    mamusia EURO - KOŁCHOZU merkel LEPIEJ BYŁOBY ŻEBY SIĘ NIE WYPOWIADAŁA RAZEM Z synusiem tuskiem .......................
  • ~ewa koby
    (2016-09-04 11:16)
    kanclerin miliardowe nadwyzki jej koniunktury nie chce przeznaczyc na niemcow bo rozwija internet jak wypadl mi wywiad z niemiecka 75lat staruszka molestowana przez uciekinierow to odlaczylo mi sie polaczenie z internetem ewa koby
  • ~Zenon
    (2016-09-04 10:54)
    "Na pytanie "Bilda", dlaczego kraje odmawiające przyjmowania imigrantów, takie jak Polska czy Węgry, nie są karane obcięciem unijnych środków". Polska nie zrzekła się od Niemiec odszkodowania za straty powstałe podczas II WŚ, które są wyceniane na 845 miliardów dolarów amerykańskich. Więc Niemcy mogą sobie zabrać swoje wpłaty na rzecz PL, ale niech nam zwrócą te 845 mld dolarów.
  • ~WALDEK
    (2016-09-04 10:09)
    DURNE BABSKO
  • ~Merkel ! - Tylko publiczna spowiedź ! - I pokuta !
    (2016-09-04 01:33)
    Niemiaszki bezczelnie robią sobie jawne jaja i po staremu pogrywają w bambuko! ----------- Dopóki sama Merkel nie zostanie zmuszona przez ziomali do skrupulatnego publicznego wyznania i rozliczenia niemieckich win wobec krajów Unii i wobec całej Europy i dopóki dokładnie punkt po punkcie się za nie nie pokaja i nie obieca poprawy - to wszystkie "oświadczenia" jej i wypuszczanych przez nią "na zająca" partyjnych towarzyszy można by potłuc o kant odwłoka - gdyby nie było nam szkoda tej naszej delikatnej części ciała!!! --------------------------- Angela! - Czekamy na publiczną spowiedź!!! -------- I oczywiście na reparacje wojenne za zburzenie Warszawy i zbrodnie, morderstwa, zniszczenia oraz grabieże, jakich się w Polsce dopuściliście na spółkę ze Stalinem podczas rozpętanej przez was wojny! Jest to szacowane przez ekspertów na co najmniej 1 bilion (1000 miliardów) euro !
  • ~Marnie ją w tym FDJ nauczyli kłamać!!!
    (2016-09-04 01:07)
    Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała w wywiadzie dla "Bilda", że dziś postąpiłaby tak samo jak rok temu, gdy podjęła decyzję o otwarciu granicy dla tysięcy imigrantów z Węgier. ------------ O jakich "imigrantach z Węgier" ta polityczna padlina bre dzi???
  • ~DOSZŁO do zaniedbań i DOSZŁO do zmniejszenia
    (2016-09-04 01:04)
    Przyznała, że doszło do zaniedbań w finansowaniu obozów dla uchodźców z Syrii w Libanie, Turcji i Jordanii, gdzie doszło do zmniejszenia racji żywnościowych. ----------------------------------------------------------------------------------------- Jednym słowem - w tworzonej pracowicie przez tę agitatorkę z FDJ starej NOWOMOWIE - znowu DOSZŁO do błędów i wypaczeń! ----------------------------------------------- Jak mawiał Stanisław Kania : Towarzysze! My się przecież dopiero uczymy i przecieramy szlak nowym czasom!!!
  • ~w norwegii pracujacy
    (2016-09-03 23:23)
    Sluchaj Makrela, zeby ukarac, to najpierw musisz sobie urodzic i wychowac Ty....bezPlOdna szkaradna Zombi. Wy szkopskie mordercy na sam wyraz Polska to na kolana psy (jak w Holdzie Pruskim) i proscie o przebaczenie!!!!!!! ALBO TAK BADZO CHCECIE W RYJA???
  • ~lupus
    (2016-09-03 22:47)
    mój dom ...mój prog...i to ja oceniam kto przyjaciel a kto wróg .. nie otwiera się drzwi i okien jak szarańcza os siedzi na ścianach budynku..
  • ~abc de
    (2016-09-03 22:27)
    Niemcy mysleli , ze byla komunistka i agentka zmienila sie w uczciwego czlowieka ... ten sam blad popelniaja Polacy - przeszlosc najwiecej mowi o przyszlosci
  • ~Emigrant
    (2016-09-03 17:46)
    Trudny orzech do zgryzienia w Niemczech ale mowcie co chcecie przyzwoicie. Nie wychodzi sie z zalozenia ze wszyscy szukajacy schronienia sa zamachowcami. Ratowac zycie to pierwszy priorytet i wstyd mi za was w polsce. Cala reszta pseudo azylantow co oszukuje kradnie i nie umie sie zachowac od razu WON. I tak sie dzieje, o tym nie mowi sie glosno ale samoloty powrotne lataja codziennie. Kosztuje to podatnika krocie - ale cel byl sluszny i z tym sie kazdy liczyl mowiac szczerze. Kazdy lot powrotny i pobyt w obozie jest liczony jako dlug do zaplacenia i w razie ponownego wjazdu do EU musi to zaplacic.na granicy. Jak by w polsce bylo troche porzadku mozna by to tez tak zorganizowac. Duzo z nich to naprawde przyzwoici ludzie ktorzy chca wrocic do domow jak wojna sie skonczy.
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-09-03 17:24)
    ty szwabska ***** karać to ty sobie możesz swoje wszy na grzebieniu
  • ~strun
    (2016-09-03 16:16)
    Nie wiem co jest z tymi niemieckimi politykami. W każdym kraju coś innego mówią, a dla swoich mediów mówią jeszcze coś innego. Proszę sobie dodatkowo przypomnieć gadki niemieckojęzycznych urzędasów z PE i UE.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-09-03 13:48)
    Pora by Polski Rząd nauczył Niemcy rozumu. Czyli zażądał odszkodowania za zniszczenia wojenne ,i okupacje. A ta Kobiecina NAGLE się ocknęła ,gdy Grupa Wyszehradzka powiedziała NIE ma zgody.
  • ~Sru
    (2016-09-03 13:34)
    To jest żałosne,jak władza traktuje ludzi.Jak imbecylów,którym każda bajka odpowiada,bo i tak nic nie rozumieją.Ja dla swojego psa miałem więcej szacunku.
  • ~007
    (2016-09-03 13:28)
    Merkel daje głos ale już wszyscy wiedzą, ze to tylko kwestia czasu. Niemcy są w przededniu wybuch społecznego który wprowadzi do polityki Niemiec działania podobne z III Rzeszy.
  • ~Wprost
    (2016-09-03 12:58)
    Niby jak "DERY" można karać kraje ,obcięciem dotacji,skoro Merkel żądając relokacji uchodźców,wpierw złamała wszystkie międzynarodowe traktaty i umowy,dalej nim zaczniecie pisać kolejne pierdoły na temat wielkich środków unijnych,raczcie poznać fakty,ponieważ na dzisiaj ich i tak nie ma.Polska dostała do tej pory 1% 4-letnich dotacji,dziś już Polska dopłaca do tego bagna ciężkie pieniądze.