Ponad dwie trzecie Niemców za natychmiastowym wstrzymaniem przyjmowania uchodźców

| Aktualizacja:

69 proc. Niemców domaga się natychmiastowego wstrzymania przyjmowania uchodźców - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych. Ogromna większość ankietowanych chce przywrócenia kontroli na granicach i ograniczenia liczby imigrantów.

wróć do artykułu
  • ~sd2015
    (2016-11-11 13:25)
    Patrzę na moje zdjęcia z Niemiec z 2013 r. (Drezno, Saksonia) i sobie myślę taki ładny kraj. Co oni z nim wyprawiają ? Po co ? Podobnie myśli i mówi moja siostra, która jeszcze miesiąc temu mieszkała w Moguncji. Teraz mieszka w okolicach Karlsruhe. Ale Merkel ma gdzieś sondaże. Jedyny ratunek dla Niemiec to nie dopuścić, by po przyszłorocznych wyborach ponownie została kanclerzem - każdy inny tylko nie ona. A potem to całe towarzystwo trzeba wsadzić do samolotów, na statki ... i odesłać ich z powrotem -- gdziekolwiek tam gdzie jest islam. Najlepiej do Libii skąd przybyli.
  • ~pp
    (2016-11-11 13:32)
    Dla Polski lepiej gdyby tam było pół na pół... Wtedy zajęli by się sobą i odp...lili od nas.
  • ~Der dziennik
    (2016-11-11 13:32)
    No popatrz Ty się! To już wolno pisać takie obrzydlistwa?
  • ~t.
    (2016-11-11 13:44)
    To najpewniej faszysci !!! We lbach im sie pop...lo od tego dobrobytu. No bo jak to, pomimo tylu lat prania mozgow nadal sa przeciw.
  • ~#NaPoważnie
    (2016-11-11 13:46)
    Niech to udowodnią przy następnych wyborach, potem wykopią merkel przez siatkę dla uchodźców.
  • ~Ja
    (2016-11-11 14:10)
    Faszysci! Rasisci! Skandal!
  • ~janek z hamburga
    (2016-11-11 14:39)
    zmierzch stalinowskiego kultu jednostki Merkel ? koniec cenzury i komunistycznej poprawnosci politycznej ? jezeli niemiecka sondazownia pisze o 75% to naprawde za zamknieciem granic jest 99% - taka jest wiarygodnosc niemieckiej prasy i sondarzowni. Tam nie chodzi o wystrzymanie coroczengo doplywu miliona agresorow gospodarczych -ale o wyrzucenie wszystkich, ktorzy nie spelniaja praw do azylu i pomocy dla prawdziwych uchodzcow. Prezydent USA - Donal Trump / dziadek pochodzi z niemiec /juz sie wypowiedzial, Merkel musi sluchac. Takie sa realia od 1945. Czy po USA zmiany przyjda w niemczech ? czy kanclerzem zostanie Frauke Petry lub Bjorn Hoke z progresywnej partii Alternatywa dla Niemiec ???
  • ~fakty
    (2016-11-11 15:36)
    Merkel zdradzila Europe nie tylko Niemcy. Ta byla wielbicielka dziel Stalina i czynna komunistka, zdolna jest doslownie do kazdego urestwa, przedstawiajac sie przy tym jako dobrodziejka. Czosnkowe STASI (Milke, Wolf) , ktore ja po cichu wylansowalo juz w polaczonych Niemczech, dalo jej wyrazne zadanie
  • ~barbarossa
    (2016-11-11 15:40)
    dlaczego Merkel nie otrzymala zaporszenia do wizyty w Waszyngtnie ? stanowisko Prezydenta USA Donalda Trumpa wobec polityki Berlina: joutube -> "US-Präsident Trump: Angela Merkel ist ein Desaster für Deutschland!" /angielski, niemiecki /
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-11-11 16:11)
    Co niemiaszki już nie chcą muzułmanów !!!!a wstyd paskudni rasisci...A co nasza cudowna Angela też nie chce młodych wyposzczonych muzułmańskich byczków...
  • ~Anastazja
    (2016-11-11 16:32)
    niemieckie wladze z ta baba na czele, zniszcza UE - Ona przejdzie na suta emeryturke, My bedziemy sie taplac w tym blocie - na wieki wiekow - AMEN
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2016-11-11 16:46)
    no to koniec świata, kaczyzm opanował niemieckich demokratów ! KE POwinna natychmiast ogłosić prostytucję o łamaniu demokracyji w Niemczech !!!!
  • ~abc
    (2016-11-11 16:54)
    A to naziści. Co na to niemiecka Antifa ?
  • ~me
    (2016-11-11 17:35)
    rychło w czas
  • ~obserwatore
    (2016-11-11 17:40)
    Proszę wstrzymać najpierw inwazję polskich bezrobotnych tzw. "Bolków" i otrzywićcie tych z podwójnym obywatelstwem tw. MN. Praca i kasy socjalne w Niemiec należą do własnych Obawateli niemieckich i ich Potomków. Parazyta i Dojarki proszę z wami za Odrę. Wynocha.
  • ~klara
    (2016-11-11 17:54)
    NARESZCIE MADRA DECYZJA
  • ~Oberschlesier
    (2016-11-11 17:59)
    Blockfrau Merkel. Odsunac jak najszybciej to babsko i jej meneli od wladzy.
  • ~Kisiel
    (2016-11-11 18:41)
    W imieniu PiS i prezydenta Dudy przyjmujemy słowa uznania za rozsądek i przeprosiny za ataki na Polske
  • ~łużyczanin
    (2016-11-11 19:29)
    Plan wymiany Niemców na Arabów, to odległa zemsta Eskimosów za holokaust. Tzw. bomba imigracyjna wspierana przez Obamę już działa od 2012, dopiero teraz się zorientowali? A Merkelowa nadzoruje ten proces, aby odpracować swe korzenie w Stasi.
  • ~Gosc
    (2016-11-11 21:23)
    Już mają dość gości tak pięknie zapraszanych? Cieszę się że nareszcie z torbami muzułmanie puszcza całe Niemcy.