Mężczyzna przetrzymywał dwóch zakładników w centrum Paryża. Twierdził, że ma bombę

Akcja policji w Paryżu. W jednym z budynków mężczyzna przetrzymywał zakładników. Twierdził, że ma broń i bombę. Policja uwolniła dwóch zakładników, których napastnik przetrzymywał przez kilka godzin w firmie w centrum Paryża; mężczyzna domagał się, by umożliwiono mu kontakt z ambasadą Iranu. Uwolnione osoby są całe i zdrowe.

wróć do artykułu
 • ~www
  (2018-06-12 20:32)
  Na zachodzie Jewropy zamachy terrorystyczne, bomby i nożownicy na ulicach to taka nowa świecka tradycja. Powinni więcej zapraszać egzotycznych uchodźców. Kino w ostatnich latach zeszło na psy a ludzie muszą mieć jakąś rozrywkę.
 • ~jacenty
  (2018-06-12 21:01)
  Jakos odczepiły sie od nas ewropejczyki i same chca wyrzucac, ot we Wlochach nie przyjely byly statku z uchodzctwem
 • ~Ana
  (2018-06-12 21:19)
  Wczoraj w viersen w niemczech zmarla 15 letnia dziewczyna .napadł ja nozownik w parku w centrum.strach sie bać!
 • ~www . thereligionofpeace . com
  (2018-06-12 22:41)
  Ramadan Bombathon 2018: PO 28 dniach mamy 158 ataków i 716 zabitych. Pełna multikultura. Wszystkie inne religie 1 atak, 1 zabity muzel man co to mu święte krowy w Indiach przeszkadzały.
 • ~dread
  (2018-06-12 21:10)
  rzeczywiście "incydent ten nie wydaje się zamachem terrorystycznym", pokłócili się o pietruszkę
 • ~psychiatra
  (2018-06-13 06:44)
  Ten napastnik to arabskie bliskowschodnie dziecko Mamy Merkel, a jest niezrownowazony, bo jego Mama Merkel tez jest niezrownowazona.
 • ~Slawek33
  (2018-06-13 02:03)
  Zachodnia Europa kraina krwią płynąca.Złe były im chrześcijańskie wartości Bóg chrześcijański zapragnęli Mahometan o to mają .JEDEN JEST BÒG OJCIEC SYN I DUCH ŚWIĘTY a Islam od Szatana pochodzi. Bogu chwała .Zachód zbiera co zasiał .
 • ~Anti-Antifa
  (2018-06-13 07:05)
  Merkel destabilisierte Europa weil sie nahoestliche Araber eingeladen hatte. Merkel muss weg !
 • ~Roland
  (2018-06-13 18:37)
  zawsze mnie bawia na Zachodzie,szczegolnie w RFN, te informacje od wladz,ze"powody jego zachowania sa niejasne"-tyle,ze gosc chcial kontaktu z ambasada Iranu.Ale wszystko jest niejasne.W RFN tez- jak jest jakis napad w wykonaniu islamistow to policja nie zna powodow,sadzi,ze osoby te mialy zaburzenia psychiczne,a jak swiadkowie mowia jak bylo to wladze tego nie puszczaja w TV ani do prasy,po kilku dniach podaja malym drukiem na 17 stronie gazety,ze prokurator ma juz jakies oskarzenie-ogolnie nie wiadomo o co,dlaczego.Nawet oczywiste bledy policyjne sa przemilczane lub tuszowane,dawanie azylu za lapowki w BAMF w Bremie i w innych miastach Merkel powiazala w TV ARD z "brakiem IT i mala liczba pracownikow BAMF",dodala,ze szef BAMF zrobil "dobra robote",ze RFN jest nadal otwarta na uchodzcow i RFN bedzie teraz uczyc innych (moze Polske?) jak pilnowac granic.Myslalem,ze sie zleje ze smiechu po tym tekscie,bo widzialem ow wywiad w TV.Widze na codzien jak to dzielny Grenzschutz siedzi sobie w koszarach i gra w gry komputerowe albo oglada wywiady z Merkel w TV,a przez otwarte niemieckie granice przechodzi kto chce,gdzie chce i kiedy chce.I ona bedzie nas teraz uczyc pilnowania granic.1,2 mln uchodzcow w RFN to widac za malo aby Niemcy obudzili sie z letargu,moze trzeba 10 mln aby poczuli zagrozenie.Jezdze do RFN od 37 lat i wydawalo mi sie,ze znam ten kraj-ale od 2 lat nic nie rozumiem,nic!

Może zainteresować Cię też: