Polak wjechał w tłum "żółtych kamizelek". Zabił jednego z protestujących Francuzów

Polak kierujący ciężarówką wjechał w przedstawicieli ruchu "żółtych kamizelek". Jednak osoba zginęła pod kołami jego samochodu. Do zdarzenia doszło we Francji, w miejscowości koło Awinionu.

wróć do artykułu
  • ~Łukasz
    (2018-12-16 19:39)
    i po co tak szczekacie dzieciaki
  • ~Prawda ekranu
    (2018-12-14 21:00)
    Czyli jak ja założę żółtą kamizelkę, to również mogę sobie biegać nocą po francuskich autostradach i blokować samochody? A jak mnie potrącą, to pewnie do więzienia kierowców i odszkodowanie. Francja to państwo upadłe.
  • ~Degul
    (2018-12-14 06:14)
    Makaron powinien dać mu Legię honorową za tępienie terroryzmu
  • ~Nickodem
    (2018-12-14 05:45)
    Jak się dziecko 3 dni temu urodziło to się w domu siedzi i pomaga a nie szuka guza i dymi.
  • ~Mirko12
    (2018-12-13 20:28)
    A o martwej strefie dla samochodów ciężarowych słyszeli??? Kto się pcha pod ciężarówki jest sam sobie winnym.
  • ~cuda
    (2018-12-13 19:22)
    Ja bym zrobił to samo żółtą kamizelkę może założyć każdy ,dlaczego nie protestują przed bramkami poboru tylko za bramkami kierowca myślał że to napad pamiętamy Niemcy .
  • ~de gol
    (2018-12-13 18:43)
    Zolta kamizelka a ofiara czarna.
  • ~Gilbert
    (2018-12-13 18:37)
    Polactwo twierdzi , ze jak Polak wjechal w tlum , to niechcacy , to byl wyoadek, a jak innej narodowosci , to terrorysta. Polactwo to wre dna rasa!
  • ~Telek
    (2018-12-13 18:33)
    Polscy kierowcy zabi jaj a nie tylko rodakow w kraju, tez i innych , za granica.
  • ~Jean
    (2018-12-13 18:31)
    No i maja Polacy wlasnego terroryste, no to moga vyc teeaz dumni!
  • ~CIEKAWE ,ŻE NIE BYŁ MUZULMANINEM
    (2018-12-13 18:29)
    jeno chrześcijaninem- chrześcijański terror
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2018-12-13 17:29)
    czlowiek kontra TIR to jest zawsze smiertelne ryzyko. Zawsze. Poza tym protestujacy demoluja i rzucaja kamieniami i maja wkalkulowane zrobienie komus krzywdy. Taki collateral damage. Problem zaczyna byc jak sami staja sie ofiarami wlasnego happeningu.
  • ~gaga1
    (2018-12-13 16:58)
    Dziwne sa wasze komentarze. Pisalam przeciez ze kierowca spanikowal. 26-letni mlody czlowiek chyba nie znajacy ani jezyka ani zwyczajow!. Z relacji "zoltych kamizelek" uslyszalam ze to i dla nich jest nieszczesliwy wypadek. Zal i jednego i drugiego!! Przykre sa komentarze nie znajcych sytuacji osob. Uciszcie sie jesli macie glupio gadac!
  • ~Fedor
    (2018-12-13 16:46)
    Wyjaśnienie dla ~Ciekawego wiedzy. To proste: skoro Polak, to wszystko POlskojęzycznym redaktorkom wiadomo. W innych przypadkach potrzebne były dogłębne analizy, dzielenie włosa na czworo, zastanawianie się, komu to po/służy w jakiejś niecnej "ciemnogrodziańskiej/antyeuropejskiej" grze. Ot, POdwójne maistreamowe standardy dziennikarzy, którzy "cała prawdę, całą dobę". Żenada.
  • ~77
    (2018-12-13 16:43)
    Lac te Polskie CHAMSTWO !!!
  • ~Ałtorytet
    (2018-12-13 16:21)
    Już nie "cudzozimiec o polkobrzmiącym nazwisku" ?
  • ~cimermens
    (2018-12-13 16:12)
    Zrobi się z niego terrorystę, pochodzi z faszystowskiego kraju.
  • ~Ktoś 4
    (2018-12-13 16:11)
    Jak szybko jechał? Czy była mgła? Czy były odpalone race przed demonstrujących które zmniejszyły widoczność drogi? Czy kierowca miał monitoring? Nagranie z rejestratora obowiązkowego ( to co ma każda ciężarówka ) ? O której godzinie doszło do zdarzenia? Czy blokada była za zakrętem drogi? Czy droga była płaska, pod górę czy z góry ? Być może miał niesprawne hamulce ( Tak jak podczas katastrofy polskiego autokaru w Grenoble). Być może kierowca na moment zasnął lub patrzył w smartfona. Nie można tak od razu dawać wyroku - trzeba rozeznać sytuację. Protestujący powinni liczyć sięz tym że zostaną rozjechani. Być może następnym etapem będzie protest przed startującym lub lądującym Jambo Jetem.
  • ~Ciekawy wiedzy
    (2018-12-13 16:02)
    Dziwny tytuł. Do tej pory to ciężarówki wjeżdżały w tłum (dziwnym trafem kierowane przez obywaleli o imionach Ahmed, Addullah, Dżamal itp.). Tym razem Polak wjechał. Czy jest ktoś, kto mi to racjonalnie wytłumaczy?
  • ~krif
    (2018-12-13 15:56)
    Czy ten kierowca jechał po chodniku? Czy może jechał na parkingu? Potrącił kogoś na przejściu dla pieszych? NIE! On jechał prawidłowo ulicą, wtedy ktoś wszedł na jezdnię i zachowując się niezgodnie z przepisami o ruch na drodze wszedł kierowcy pod koła!!! Co tu się dzieje, wszystko jest do góry nogami, opanujcie się! Jeżeli ktoś rzuci się z 10 piętra i zabije wpadając pod koła mojego jadącego samochodu - to ja będę winny? Hallo, tu ziemia!!! Czy leci z nami pilot!?

Może zainteresować Cię też: