Jak Kreml kupił Zielonych w USA. Celem Rosjan było odciągnięcie od głosowania na Clinton

| Aktualizacja:

Przed wyborami prezydenckimi Rosjanie infiltrowali środowiska skrajnej amerykańskiej lewicy. Ich celem było odciągnięcie wyborców od głosowania na Hillary Clinton , co z kolei pomogło Trumpowi

wróć do artykułu
  • ~Rozwiązanie:
    (2019-01-02 08:10)
    gdyby mieli tylko jednego kandydata - Władymira Władymirowicza Nowiczoka mogliby wybrać tylko dobrze i nie można byłoby ich zmanipulować. Proste!!!
  • ~#Daro
    (2019-01-02 08:22)
    Problem w tym że to nie Moskwa ma wybierać prezydenta a Tel Awiw.
  • ~adamos
    (2019-01-02 09:30)
    w Polsce Kreml promowal "legende Smiolenską", co jakiś czas robiąc jakiś "przeciek", wpuszczając do internetu filmiki ("nie strielaj"), nie oddając wraku itp.. A Kaczynskiemu było to na rękę. Czy mozna to zakwalifikowac jako dziełania zorganizowannej grupy .....?
  • ~R.
    (2019-01-02 09:56)
    Ten caly pseudoartykul to pier..olenie na wysokim poziomie abstrakcji. Clinton przegrala bo byla i jest glupia pin.da reprezentujaca tylko i wylacznie swoja republike kolesiow.
  • ~Nikita Sergiejewicz
    (2019-01-02 10:16)
    Popatrzcie ! Czyż na tym zdjęciu nie widoczny jeden z najpiękniejszych zespółarchitektoniczny w skali świata ?
  • ~Mark Twain
    (2019-01-02 10:17)
    Społeczeństwa (ogólnie) są na tyle głupie, że każda propaganda może ich przekonać. Trzeba tylko trafić w ich poglądy. Niestety, ludzie samodzielnie myśleć nie umieją. Nie tylko tam. U nas także!
  • ~Boby
    (2019-01-02 10:23)
    Moskwa prowadzi wojnę informacyjną z zachodem. Chyba wszyscy już to zauważyli. Działania odwetowe będą bolesne dla Moskwy. Bójcie się Bolszewicy.
  • ~co ruskie won na ruś
    (2019-01-02 10:30)
    Stany to nie tylko ruda pożyczka na czubku, ale też zielona zgni lizna. Coż, takich przyjaciół uwielbiał i nadal uwielbia Antek z dobrej zmiany 1.0.
  • ~Kontemplyta
    (2019-01-02 10:57)
    Brzmi mi to tak: Sam się zastrzelił by upozorować własne samobójstwo, A dla pewności użył strzały godzącej w serce przez prawą piętę" (te chirurgiczne cięcia rosyjskich trolli)
  • ~o imperium mg tylko pomarzyc
    (2019-01-02 11:50)
    Cos Rosji kiepsko wyszedl rachunek. Dorze sie stalo ze wygral Trump. Widac ,ze polityka Rosji zaczyna gonic w pietke.
  • ~uSa
    (2019-01-02 12:12)
    Ruskie trolle to samo robia w Polsce. Mieszaja, dziela Polakow by latwiej bylo manipulowac.
  • ~Ktt
    (2019-01-02 12:24)
    Panie redaktorze Korzycki, teraz kolej żeby pan ujawnił, jak Rosja doprowadziła w grudniu zeszłego roku do wybuchu wulkanu Anak Krakatau i katastrofalnego tsunami w Indonezji. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam serdecznie!
  • ~beret
    (2019-01-02 12:30)
    Co za brednie. Gdyby Kreml ingerował w wybory w USA to zapewne skierowałby wszystkie swoje moce na to, żeby wygrała pani Hilary. Nie ma bardziej prorosyjskiego polityka w Stanach niż ona.Ale jak widać wszystkie chwyty dozwolone, żeby odsuwać Trumpa od władzy. Trump dla lewactwa to wrzód na zadzie.
  • ~PiS=POLEXIT
    (2019-01-02 12:34)
    Jak tylko coś cuchnie skrajnością i ekstremizmem, zaraz pojawiają się tam z pieniędzmi Rosjanie. Wredne.
  • ~patryjota
    (2019-01-02 17:24)
    te trole gacapskie to wszendzie wesz jak szczury

Może zainteresować Cię też: