Szef MSZ Iranu: Ci, co brali udział w ostatnim antyirańskim show USA są martwi albo zmarginalizowani

Szef MSZ Iranu Mohammad Dżawad Zarif skrytykował w piątek na Twitterze Polskę za wspólną organizację ze Stanami Zjednoczonymi międzynarodowej konferencji na temat Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza Iranu, nazywając ją "rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem".

wróć do artykułu
  • ~Boby
    (2019-01-16 16:26)
    Moskwą śmierdzi w komentarzach. Rosja trzyma z Iranem, dlatego tak wściekle trole kremla judzą.
  • ~Boby
    (2019-01-15 13:55)
    Śmierdzi moskiewską dezinformacją. Bolszewikom nie pasuje to że trzymamy z Ameryką.
  • ~Amigo
    (2019-01-13 18:12)
    Persja ! Jestesmy z Wami !
  • ~merkin
    (2019-01-12 19:45)
    Iranowi i Chinom ... nasze polskie TAK! ------------- Isrealowi i USA ... nasze polskie NIE! To cała polityka i wszystko na ten temat.
  • ~Ten PiSosyjo_nism
    (2019-01-12 19:38)
    Doprowadzi nasz kraj do tragedii, do ostatecznego upadku. To coś w rodzaju polskiego Jelcynizmu. TRAGEDIA ! Rosji się udało, Podniosła sie z kolan i rosnie w siłę. Co będzie z nami? Na razie giniemy.
  • ~Jadzia
    (2019-01-12 19:29)
    Co się dziwić. Polska zawsze należała do politycznie najgłupszych państw na świecie. Jej klerykalny garb nie pozwala się nam wyprostować i rozejżeć się po politycznej arenie świata. Dopuki nie zerwiemy religijno-kościelnych kajdanów i nie zepchniemy kleru do ich kościołów, doputy nie ma żaadnej przyszłości przed nami jako narodem i nami jako niezaleznym państwem.
  • ~Lachistan
    (2019-01-12 17:16)
    Przepraszam Wielki Naród Iranu za rzady twardogłowego PiSu . Niech pokój bedzie z Wami
  • ~head
    (2019-01-12 15:57)
    Kolejne psucie przez PiS stosunków gospodarczych firmom polskim tym razem z Iranem. Z Chińczykami już nas pokłócili.
  • ~Polska polityka jest dobra
    (2019-01-12 14:23)
    Lepiej trzymac ze Stanami niz z Iranem.Kto nie trzyma ze Stanami marnie przedzie.
  • ~urfgjkk
    (2019-01-12 13:39)
    Jaki antyislamski cyrk co za bzdury po co ten krzyk niech pan przyjedzie do Polski i to powie ludziom prosze z nami porozmawiac wyjasnimy bez plucia ..prosze przyjechac najlepiej w niedziele kiedy nie tylko my chodzimy na wazne dla wielu uroczystosci
  • ~===
    (2019-01-12 12:02)
    pisuary tworza u Nas Arabie Saudyjska!!!.W Arabii tez nie kazdy jest SKAZYWANY!!!.KOBIETY maja CH - J do gadania o SWOIM ZYCIU i TU i TAM. Jedynie u pisuarow sa WIEKSZE powiazania RODZINNE!!!.IRAN= WROG.
  • ~stig
    (2019-01-12 11:56)
    Nasi politycy zadowoleni,bo będzie konferencja na temat Iranu,wydamy parę milionów na organizacje,stanie pół Warszawy na parę dni.Zostawmy Iran mamy dość własnych problemów.UE jak głosuje na temat Polski,to jesteśmy żli i oburzeni bo mieszają się w sprawy Polski,ale jesteśmy wniebowzięci i dokładamy rękę gdy inni z naszą pomocą mieszają się w sprawy innych panśtw.Jesteśmy mistrzami swiata w robieniu sobie wrogów na całym świecie.
  • ~Boby
    (2019-01-12 11:29)
    Śmierdzi dezinformacją Moskiewską. Będziemy organizować konferencje takie jak chcemy.
  • ~uszatek_2
    (2019-01-12 11:01)
    Głupota nakierowana na światową izolację Polski, oprócz tego, że stwarza dla nas realne zagrożenie, świadczy niestety o kolejnej kompromitacji pisowskiego rządu , dla którego zrozumienie znaczenia słowa "dyplomacja" , jak widać, jest NIEOSIĄGALNE ......
  • ~dno
    (2019-01-12 10:51)
    Co prawda po 1979 to już trochę inny Iran niż ten ratujący podczas II wojny światowej (jak długo odcina się kupony od tego, co dobrego robili przodkowie jednocześnie umniejszając zbrodnie innych przodków?) to w porównaniu z hołubioną przez USA Arabią Saudyjską to niemal demokratyczny i niegroźny kraj. Ale może to znów będzie konferencja, na której Polska pokaże, że węgiel fajniejszy od ropy a polska dziczyzna z ASF najsmaczniejsza.
  • ~Batko
    (2019-01-12 09:48)
    Czyli Polski Rząd-PiS tak ODPŁACA Krajowi ,który ratował Polaków HAŃBA. W ten sposób Rząd odstręcza PRZYJACIÓŁ od Siebie. A w zamian Polska staje się ,,sojusznikiem" USA.A co wart USA jak Sojusznik poznali Narody Wietnamu ,Iraku, Afganistanu ,Iranu ,a ostatnio Kurdowie. Coraz większy wstyd przyznawać się do Polskości.
  • ~Wojenne dziecko
    (2019-01-12 08:10)
    To jest zapłata za pomoc Polsce w czasie wojny.az wstyd.ze tak nisko upadlismy_/To jest na złość Unii
  • ~Myk
    (2019-01-12 07:51)
    Moim zdaniem, wybór Polski jako miejsca kolejnego spotkania przedstawicieli wielu krajów jest wyróżnieniem. Stajemy się miejscem spotkań. Łączą nas dobre relacje zarówno z USA, jak Iranem i innymi krajami. Mam nadzieję, że spotkanie przedstawicieli zaproszonych krajów będzie owocne i obniży napięcie w zapalnym rejonie.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-01-12 07:08)
    Polityka zagraniczna wymaga pewnego wysiłku intelektualnego a nie prezentowania podwyższonego stanu lizusostwa wobec USA.
  • ~motek
    (2019-01-12 05:52)
    Po "rządach" PiSu pozostanie spalona ziemia... AMEN!

Może zainteresować Cię też: