Prezydent ostro o Rosji: Prowokuje, próbuje skłócać sojuszników, pokazuje kozacką bezczelność

| Aktualizacja:

Poprzez działania informacyjne i wywiadowcze Rosja próbuje – często skutecznie – skłócać sojuszników – powiedział we wtorek w Pradze prezydent Andrzej Duda. Prezydenci Czech i Słowacji podkreślali znaczenie osiągnięcia deklarowanego poziomu 2 proc. PKB na obronność.

wróć do artykułu
  • ~Ty gluppku jeden
    (2019-03-12 14:41)
    Duda ty gluppku jeden ty gluppku jeden.
  • ~Mark Twain
    (2019-03-12 14:32)
    Oni nam tak, jak my im!
  • ~ajajaj
    (2019-03-12 14:32)
    A powiedz pan jeszcze, ze Ukrainscy nacjonalisci tez.
  • ~Ed
    (2019-03-12 14:55)
    Duda nie napinaj się bo żyłka pęknie.
  • ~Bzzzz
    (2019-03-12 15:09)
    Duda ty maliniaku ,powstalismy z kolan a jankesom dalej robimy .........buhaha,kiedy wybory bo juz na niego patrzec nie moge
  • ~heca hecą
    (2019-03-12 15:04)
    No cóż, gdyby co, to nasi umiłowani przywódcy w samoloty, które już na nich czekają i heja w ciepłe kraje - a może do Kalifornii? To sobie mogą gadać, co im ślina na język przyniesie i sojusznik dyktuje.
  • ~mkk
    (2019-03-12 15:26)
    A Duda znów wygłosił "orendzie" z napuszonom minom i nadentom piersiom. Putin się śmieje i każe następne szampany otwierać. O ile w ogóle jeszcze mu sprawozdają bulgot Dudy. Pewnie już nie - wiedzą, że jest figurantem tylko
  • ~Facet🎩
    (2019-03-12 15:06)
    Tez tak sadze, ale ja moge, bo ja nie hestem prezydentem, nie musze byc dyplomatyczny. Panie Duda , dyplomata mysli nie, a mowi tak, to znaczy, dyplomata nie moze sobie pozwalac na mowe " prosto z mostu" ! Moze by tak zaocznie dyplomacjie studiowac, no zeby miec troche pojecie!
  • ~Rosja
    (2019-03-12 15:10)
    to ciemny, prymitywny lud, nie wnoszący niczego oprócz destrukcji.
  • ~Jonathan
    (2019-03-12 15:45)
    Proponuje podtraszyc naszym jeszcze niewykletym Antonim pana prezydenta Putina.Na pewno sie wyciszy by nie narazic sie ns smiesznosc.
  • ~Biedny oszukany narodzie polski
    (2019-03-12 16:00)
    Kto z was zna historie powstania USA ile oni ziem podbili i wlaczyli w swoje granice,czy to byl akt pokojowej milosci.Dalej po II woj.sw ,ile oni wyniszczyli narodow,to nie jest kraj ,ktory autentycznie stoi na fundamebcie chrzescijanskim,wystarczy poogladac sobie banknot USA emitowany w roku 1933,jakie sa na nim pieczecie ?.Jakiemu bogu oni sluza ,napewno nie Bogu Jahwe i Jezusowi Chrystusowi.
  • ~gdzie prawda
    (2019-03-12 17:53)
    Oj panie Duda. My doskonale widzimy ,że to pan i pisowscy akolici stale prowokujecie Rosję na rozkaz mafii wojennych USA i Izraela.
  • ~miś
    (2019-03-12 15:45)
    Osobnik zwany prezydentem założył stary mundurek harcerski i się poczuł. Tylko patrzeć jak poleci na Dzikie Pola.
  • ~Haler
    (2019-03-12 16:50)
    CIA przekupiła kilku dziennikarzy i generałów i teraz pieją jak im Pentagon karze. Tylko nie mówcie mi, że jestem ruskim trollem i Putin mi płaci. Polskie Wojsko to cyrk, istnieje w telewizji.
  • ~Czlowiek z zelaza
    (2019-03-12 15:52)
    Skonczcie z manipulacja historyczna i z demonizowaniem Rosji ,a nawet i Niemiec ,dzisiaj sa inne czasy,nowa generacja ludzi.Podzeganie do wojny i to w stosunku do panstwa ,ktore dysponuje szalona technologia wojskowa nastawiona na totalne zniszczenie przeciwnika bez wchodzenie na jego terytorium, to szalenstwo.W prezydencie rezydencie widze kompletnego dyletanta w sprawach dotyczacych kwesti uzbrojenia,zabawa w wojne na wschodzie Ukrainy ,to nie wojna.Kto zacznie z Rosja ,to poczatek Armagedonu,ktory USA i NATO nie wygra,zginie 35 % procent ludnosci,pozniej falszywy pokoj i potem wojna ,Gog Magog te 1000 lat to w rzeczywistosci inny czas nie w naszym ludzkim pojeciu.Po tym wszystkim ziemia eksploduje rozleci sie na kawalki, to jest w proroctwach biblijnych.
  • ~trohan
    (2019-03-12 16:41)
    Kto by słuchał za granica skaucika Adriana, jak w kraju nikt go nie chce słuchać?!
  • ~edward
    (2019-03-12 16:30)
    Taka jest niestety slowianska mentalnosc prezydenta niewszystkich polakow nadaje sie tylko do stawiania laski jankesom I poparcia ich imperialnej polityki na swiecie.Duda zapomnial ze jankesi z angolami sprzedali nas w Yalcie w 1945.Waszyngton jest najwieksza prostytutka polityczna na swiecie nie zapominaj o tym panie Duda.
  • ~Jarun
    (2019-03-12 16:47)
    Pewnie Amerykanie chcą nam wcisnąć wojskowy złom, demobil i dlatego ich agenci poprzebierani za polskich dziennikarzy ostatnio straszą Rosją!!
  • ~Ten czlowiek jest niebezpieczny - uwaga !.
    (2019-03-12 15:42)
    Czy ty czlowieku zdajesz sobie sprawe kim jest Rosja.Rosje nie jest stac na wojne konwencjonalna,oni maja nowa doktryne wojenna,ktora zaklada ofensywe tylko za sprawa ataku na przeciwnika szybkimi rakietami i obiektami w kosmosie nie mowiac innych broniach masowego niszczenia.Ich wojska pancerne to obronna terytorialna kraju.Jaki interes ma Rosja w ataku na UE i Polski ?.To kto w koncu w Polsce po wojnie pomagal w budowie przemyslu ,elektrowni,stoczni ?.Komu pan sluzy czyim interesom ,tylko tym 447 !.W czasie PRL - u Polska Armia byla dobrze uzbrojona,mielismy czym walczyc.Rosja opuscila z swoimi wojskami Polske nie po to aby ponowanie nas podbijac,zreszta ona pogodzioa sie ze statuskwo i kropka.Co globalizacja to cel pokojowej polityki czyjej ?.Pamietajcie scenariusz zapisany w Apokalipsie swietego Jana ,to perfekt opisany obraz dni koncowych dziejow ludzkosci.W jakim celu chcecie najpierw poswiecic narod polski ?.To jest zdrada !.
  • ~któś
    (2019-03-12 16:53)
    Adrian dalej w harcerskim mundurku? Pogroził Putinowi finką i pokazał mu swoje sprawności?

Może zainteresować Cię też: