Były wiceprezes rosyjskiego banku zatrzymany w Polsce. Rosja ściga bankierów, którzy wiedzą, jak Kreml ukrywa pieniądze

Były wiceprezes jednego z banków, które obsługiwały zagraniczne firmy w Rosji, został zatrzymany w Polsce. W tle są poszkodowani przyjaciele Władimira Putina, wojna służb i Amerykanie, którzy chronią na swoim terytorium dwóch współpracowników finansisty.

wróć do artykułu
  • ~jula
    (2019-04-03 07:20)
    Co tam ekstradycja ? Jarek jako gubernator z nadania Rosji szykuje mu kibitkę . ALE POPATRZCIE NA ZDJĘCIE CZYŻ NIE JEST TO NAJPIĘKNIEJSZY WIDOK DLA DEWELOPERA Z ŻOLIBORZA?
  • ~Jot-32
    (2019-04-03 07:52)
    Oni po prostu zamykają złodziei, nawet z "zachodu" - a my co ? PiS i PO?
  • ~Polak
    (2019-04-03 08:41)
    Bardzo dobrze, że zatrzymano wroga Putna i jego przyjaciela Orbana!
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-03 09:51)
    My studenci WAT-u murem za Victorem Orbanem!
  • ~Git888
    (2019-04-03 10:27)
    To są jaja ! Ziobro przejmujący się więźniami !!! Obłudnik straszny ! Widać ze wszyscy w obec prawa są równi ! Ale według Ziobry są równi i równiejsi !!!
  • ~Misio.,.,,,,,,,..,.,.,,,
    (2019-04-03 10:54)
    Rosja go ściga, bo nie odpalił działki Putinowi , tylko kradł na własną rękę, tak tam się nie robi, bo to wspólnota przecież.
  • ~Boby
    (2019-04-03 10:55)
    Oligarchowie i rosyjska elita rządowa zachowuje się racjonalnie. Majątek swój i gotówkę lokują na zachodzie. Widocznie nie maja zaufania do własnego skorumpowanego państwa którym kierują. Dziwne to "mocarstwo" i szkoda ogłupionych obywateli przez moskiewską propagandę.
  • ~o czym tu rozwazac
    (2019-04-03 12:36)
    Czy mozna miec jakies watpliowosci jake sa standarty "sprawiedliwosci" rosyjskiej. Nikt nie wie lepiej jak my.
  • ~guest
    (2019-04-03 12:46)
    Jednym słowem będziemy chronić cwaniaczków, przestępców i malwersantów z Rosji, tylko by zrobić na złość Putinowi - piękną mamy rację stanu...
  • ~jugador
    (2019-04-03 20:08)
    Wkrótce, pewnie sam popełni samobójstwo. Możliwości, które oferują seryjni samobójcy jest dużo. Należy przede wszystkim wymienić te najważniejsze… wielokrotne ciosy zadane nożem lub innym ostrym przedmiotem, kilka lub kilkanaście wystrzałów z pistoletu, zawał serca lub inna śmiertelna dolegliwość, zbyt szybka jazda delikatnie uszkodzonym samochodem, zderzenie czołowe z ciężarówka, śmiertelne samo-pobicie, bardzo niestrawne posiłki, napoje z dodatkami, czasami świecącymi w nocy, wypadek lotniczy. Oczywiście należy pamiętać o zwykłych przypadkach, czyli wypadnięcie z okna, stryczek, utonięcie w basenie, morzu, rzece, jeziorze, podcięcie sobie żył, spadnięcie do szybu bez windy, tabletki + wódeczka, inne. Ja bym na miejscu tych panów, poszedł do notariusza i stwierdził, że nie zamierzają popełnić samobójstwa, czują się dobrze, nie są na nic chorzy…… W ten prosty sposób, być może, ich rodziny dostaną jakieś odszkodowanie od Putina.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-04 03:02)
    Przeczytalam bardzo dokladnie ten arykul, I oswiadczam, ze nigdy tego Pana u mnie nie bylo. Jako dowod podaje ze moje lozka maja po 185 cm dlugosci, a ten Pan ma 190 cm wysokosci. Wiec technicznie jest niemozliwe, zeby ******* u mnie nawet jedna noc.