Nawet rosyjski gaz może nie uratować Niemiec przed brakiem prądu

| Aktualizacja:

Rozbudowa infrastruktury OZE coraz bardziej się opóźnia. Nawet rosyjski gaz może nie uratować największej gospodarki UE przed brakiem prądu.

wróć do artykułu
  • ~Folkfojcz fridzke
    (2019-05-15 09:14)
    Niemcy to dziwny kraj wyłączają energetykę jądrowa a zaczynają palić ruski gaz. Ten naród degeneruje się coraz bardziej ale to mnie akurat nie martwi. Będzie kto miał zamiatać ulice w Polsce za 10 lat. Chyba że będą woleli nosić burki.
  • ~Antyhipokryta
    (2019-05-15 08:46)
    Podobnie jak w Polsce,Elektrowni atomowych nie,wodnych nie,wiatrowych nie,fotovoltanicznych nie,węglowych nie,itd.TO JAKICH?,a dobrobyt TAK!
  • ~realizm
    (2019-05-15 08:49)
    Jeżeli Niemcy nie będą mieli prądu to my bez elektrowni atomowej zginiemy kompletnie , OZE może być dodatkiem ale nie podstawą energetyki , stawianie wiatraków co 100 m nie pomoże jak wiatr wieje przez 20-30 % dni w roku !
  • ~Ciekawe
    (2019-05-15 10:47)
    Nie tak dawno UE wprowadzilo zakaz produkcji odkurzaczy powyzej 1000 W.
  • ~Jaś
    (2019-05-15 11:07)
    Trzymajmy z węglem,rozwijać czyste technologie
  • ~Folkfojcz Tuske
    (2019-05-15 11:18)
    Lewacko-imperialne Niemce nie umnią już robić polityki, skónczył się Bismark, zaczęło się myślenie pokojowego malarza i trwa do dzisiaj !
  • ~Merk!ll
    (2019-05-16 07:27)
    żąda "solidarności" - gdzie była jej "solidarność", kiedy omijała Bałtów i nas tym rurociągiem jak kupę gn0ju?
  • ~Batko
    (2019-05-16 10:51)
    Coś Wam przedstawie: Rosja -Gazprom się Wnerwia i wstrzymuje WSZELKIE dostawy GAZU ,Ropy od Estonia ,Łotwa ,Litwa ,Finlandia,Ukraina ,Polska ,Niemcy ,Austria ,Czechy i Słowacja ,ITD. Rosja nie poniesie ŻADNYCH STRAT.Bo zbyt ma w Chinach ,Wietnamie ,Pakistanie ,Turcji,itd. Czyli STAJE PRZEMYSŁ W/W Krajach. Powrót do węgla.CZYLI tzw.Rozwój przemysłowy Zachodu LEŻY i KWICZY. Bucha,cha,ha. Umiar Wać Panowie.Niech Ktoś poda REALNĄ Alternatywę ,a dostawy z Rosji?
  • ~bzyk
    (2019-05-15 19:18)
    no nie, martwią się żeby im nie zabrakło energii. Niemcy jak będą chcieli to sobie ją kupią w Norwegii jak już teraz robią, stać ich.
  • ~toma
    (2019-05-16 20:27)
    Merkel marzy o pokojowej nagrodzie Nobla, stąd ten odlot antyatomowy, imigracyjny, antyamerykański kiedy USA dowodzi Tramp. Decyzja o rezygnacji z energii atomowej tak głupia, że można tylko współczuć. Nawiedzona kobieta, a za nią w drugim szeregu jeszcze większe świry.