Amerykańskie media: Wywiad podejrzewa, że w Rosji wybuchł pocisk o napędzie nuklearnym

Służby wywiadowcze USA podejrzewają, że niedawny wybuch na poligonie rakietowym rosyjskiej marynarki wojennej w Nionoksie nad Morzem Białym nastąpił w trakcie próby prototypu pocisku manewrującego o napędzie nuklearnym - podał w poniedziałek "New York Times".

wróć do artykułu
  • ~Naparstek
    (2019-08-13 22:13)
    Potrafią badać dalekie przestworza... - Dlaczego podejrzewają ? Sprawdzić, czy jest promieniowanie radioaktywne itp.
  • ~baca do baranów ..olskich.
    (2019-08-13 15:37)
    Amerykanie też mają poligony do testowania broni atomowej. Nie ma znaczenia, czy ładunek zasadniczy, czy miotający (paliwo). Robili to już w 1945 r. Poligony Hiroszima i Nagasaki znają wszyscy.
  • ~sierżant SB
    (2019-08-13 15:25)
    Co na to patrioci polsko-pisowsko-prawicowo-peowskie z proletaritu kościelnego? Rosjanie głupi, polacy mądrzy? Amerykanie dostali czkawki. To nie bombka działająca dyskretnie, bum albo nie bum, bo awaria. To ściśle kontrolowana reakcja atomowa. Cholernie precyzyjna rzecz. To coś więcej, niż sterowanie promem kosmicznym bez komputerów.
  • ~Woda czarna - Filip z konopii.
    (2019-08-13 13:01)
    Rosja ma czym sie bronic,tylko Polska ma tylko pyskaczy i cudotworcow.Ten lot kamikadze odbije sie wam juz za niedlugo,idzie kryzys, a za pozyczona kase trzeba placic !.Plusy sie skoncza i co dalej ?.O tej broni pisalem zanim Wl.Putin to powiedzial,a wiec mam w tej dziedzinie rozpoznanie,nawet posiadam materialy filmowe na ten temat.No zobaczymy jak sie bedzie prezyc nasza armia na defiladzie ,czyli pokazie glupoty.
  • ~Filip z konopii.
    (2019-08-13 12:34)
    A my mamy Czarna Madonne i nic wiecej oprocz samych plusow.
  • ~prezes
    (2019-08-13 11:13)
    Moj pies podejrzewa, ze amerykanski wywiad to organizacja przestepcza.
  • ~GRU
    (2019-08-13 11:07)
    CZY SATELITA, w CZASIE lotu KAMIKADZE LECHA byl w REMONCIE???
  • ~z
    (2019-08-13 07:52)
    Interesujace ze Rosjanie eksperymentuja z bronia jadrowa wlasnie w Europie.
  • ~iio
    (2019-08-13 05:48)
    To znaczy że jednak naprawdę to mają. Moje gratulacje i życzę powodzenia.
  • ~Wowa Obszcajew
    (2019-08-12 23:24)
    No to ubędzie w KACAPI kacapów pracujących na smiercionosną niesamowicie toksyczną bronią. Oby ich zde....chło setki , tysiace
  • ~Gerwazy
    (2019-08-12 22:57)
    To pewnie ichny "bialy" wywiad" - balwany - z gazet sie dowiedzieli?
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2019-08-12 22:16)
    nic się nie stało. Ja z Władimirem Władimirowiczem żółwiki przybiłem, jest ok
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow