"To niepojęte, że uchodźcy jeżdżą teraz do Syrii na wczasy". Szef MSW Niemiec grozi deportacjami

Minister spraw wewnętrznych Niemiec Horst Seehofer zagroził odbieraniem statusu uchodźcy i deportacjami migrantom, którzy jeżdżą na urlop do Syrii. Udzielanie takim osobom ochrony międzynarodowej nie ma uzasadnienia - oświadczył polityk bawarskiej CSU.

wróć do artykułu
  • ~asia
    (2019-08-18 12:51)
    MACIE CO CHCIELISCIE PLATFUSY TEZ NAM CHCIAŁY WCISNAC TE UBOGACANIE !!!!!!
  • ~Mt
    (2019-08-18 13:02)
    Co jeszcze musi się stać, żeby Niemcy przyznali się, że zostali zrobieni w konia. Ta poprawność polityczna odbiera zdrowy rozsądek, a teraz głupio przyznać rację tym zacofanym Polakom i Węgrom
  • ~Krystyna
    (2019-08-18 13:21)
    Już niedługo czysta rasa nordycka wyginie. Witamy w czarnych Niemcach !!!
  • ~Pamiętamy ich wycie na PiS
    (2019-08-18 12:58)
    Co na to Kopacze, tefałeny, Tomczyki, Szujringi, Lubnałery, Lisy itp. zwolennicy sprowadzania na głowy zwykłych Polaków "uchodźców"?
  • ~nowe przyslowie
    (2019-08-18 13:22)
    Głupi jak Niemiec!
  • ~biuro turystyczne
    (2019-08-18 13:21)
    No to zacznij od deportacji Angeli Merkel na Syberie.
  • ~Wanda
    (2019-08-18 14:37)
    Od 2015 do teraz - 4 MILIONY przestępstw popełnionych przez gości pani kanclerz....Dane oficjalne, a czy wszystko zostało zgłoszone?? Wychodzi więc statystycznie na dzień: 1,2 morderstwo, 16,5 - gwałt, 200 - rozboje, kradzieże itp. W srodku dnia, na ulicy, od noża umierają ludzie, ludzie są wpchani pod pociągi, napadani są policjanci, lekarze, sanitariusze, strażacy, nauczyciele....Coś niesłychanego! Wczoraj od strzału zginął...kelner, bo się ociągał!! Co Niemcy znowu robicie z Europą?? Jeszcze wam mało? Churchill miał rację: bombardowac co 50 lat, bez ostrzeżenia!
  • ~Ala
    (2019-08-18 13:21)
    Hahaha
  • ~Kistoria Tolem sie hoczy
    (2019-08-18 13:42)
    Nikt nie widzi ze temat uchodzcy w nieczech to temat zastepczy na to co naprawde sie aktualnie przeksztalca. Na jesien nie bedzie juz Merkel i AFD wygra kazde wybory. Tak naprawde to chodzi o radykalizacje spoleczenstwa i przygotowanie na cos wielkiego. Przyklask spoleczenstwa bedzie tak olbrzymi jak w 30 latach.
  • ~Ja, naturlich Angela FDJ
    (2019-08-18 13:43)
    Hahaha hahahaha hahaha..... ha ha ha i haha...!!!
  • ~dramat
    (2019-08-18 16:09)
    przecież to było i jest oczywiste, że przybyszom z afryki i azji nie chodzi o żadne wyimaginowane prześladowanie tylko o niemieckie zasiłki i okradanie europejskich podatników aby dostatnio żyć i nie pracować, dlaczego ten minister jest taki zdziwiony? jeśli jego poziom inteligencji i analizy rzeczywistości jest na tak niskim poziomie to nie powinien być ministrem - imigranci nigdy nie będą pracować na wasze emerytury, ogarnijcie się wreszcie zanim zniszczycie spokojną Europę, jak im nie dacie dość pieniędzy to was po prostu wyrżną w tych niemieckich landach
  • ~Mark Twain
    (2019-08-18 15:04)
    Niemce zer grose kaput !!!
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-08-18 16:01)
    Tylko durnie myślą że Niemcy sprowadzili imigrantów z powodu poprawności politycznej. Oni kalkulowali że to się im opłaci - tania siła robocza wobec ciągłych braków takowej, multikulturalne państwo będące warunkiem awansowania do roli mocarstwa (wszystkie mocrastwa były i są multikulturowe). Tylko że chciano to uzyskać szybko, decyzją administracyjną - zamiast w naturalny sposób tak jak to się działo np. w USA. No i takie całościowe odgórne decyzje urzędnicze zawsze kończą się tak samo - skutki sa odwrotne do zamierzeń.
  • ~Kara
    (2019-08-18 15:31)
    Mnie nie stać by wydać 800 euro razy 3 osoby na wczasy, czyli 4.3x800x3=10 320 zł, a pani Merkel niedawno twierdziła, że mamy płacić uchodźcom, bo są biedni i prześladowani?
  • ~rex
    (2019-08-18 20:18)
    a gdzie mają latać na wakacje? Syria, Afganistan, Pakistan, Irak, Maroko, Libia to jest ich dom, do niemiec pojechali tylko się zarejestrować aby niemiecki podatnik ich utrzymywał a kasę jaką dostają wydają w państwach skąd pochodzą, raz na kilka miesięcy lecą pokazać się w urzędzie aby nadal im płacili zasiłki oraz kasę dla żony i 5 dzieci, w ten sposób niemiecki podatnik finansuje terroryzm, gdyż setki tysięcy z tych uciekających przed prześladowaniem kupuje za zasiłki broń, amunicję i aktywnie uczestniczy w walkach zarówno w Libii jak i Syrii, Iraku czy Afganistanie (na niemieckich zasiłkach byli i są bojownicy ISIS)
  • ~zin
    (2019-08-18 15:08)
    21 wiek nie moge zrozumiec co ma wspolnego z religia owiniecie szmata glowy kobiet
  • ~mark 13
    (2019-08-18 15:53)
    Towarzysz minister robi atmosferę pod czystki wśród tzw. migrantów. Niemcy czują się znowu sfrustrowani i sposób na rozładowanie napięcia musi się szybko pojawić zanim lud zażąda głów pomysłodawców imprezy podmiany ludności kraju, jak to już dzieje się we Francji. Wniosek dla nas - armia amerykańska stacjonująca po obu stronach Odry.
  • ~robas
    (2019-08-18 18:11)
    Dlatego kuszą teraz do siebie przebywających nas Ukraińców , żeby było komu na wczasy dla nierobów pracować.
  • ~Norma
    (2019-08-18 17:41)
    A Pis nie sprowadza tzw uchodzcow czyli darmowa sile robocza?.
  • ~oj
    (2019-08-19 09:03)
    O tym już dawno temu pisała prasa niemiecka, w końcu dotarło to do polityków. Wszędzie politycy to głąby, realizujący swoje cele.