Renomowany think tank: Najskuteczniejszym sposobem na zatrzymanie brexitu obalenie Borisa Johnsona

| Aktualizacja:

Chociaż do brexitu zostało już tylko ok. 70 dni, to premier Boris Johnson jeszcze ani razu nie rozmawiał o nim w cztery oczy z liderami państw UE.

wróć do artykułu
  • ~adamos
    (2019-08-21 09:05)
    Niech idą. Na twardo. Uczestniczę w formach na The Times, czy The Telegraph i powiem wam, ze na twardogłowych, zwykle starych Angoli nie ma innego sposobu, aniżeli twardy Brexit. Wszystkie inne opcje będa gorsze, a najgorsza - pozostanie w Unii. Wtedy beda przez kolejne 10-20 lat narzekać, jaka im się krzywda stała. Niech idą
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-08-21 09:30)
    O, nie, nie exit od Brexit, niech juz wychodza, wszystko jedno jak! Ja lece na Boze Narodzenie na Lanzarote, ja bym sobie tam zyczyla mniej tego angielskiego proletariatu, niz przez ostatnie lata!
  • ~skybolt
    (2019-08-21 09:35)
    UK zawsze było inne niż wszyscy, nieznaczna ale jednak większość chyba jednak rzeczywiście chce tego brexitu, a przy tym wątpliwe aby Corbyn został za parę tygodni premierem. nie rozumiem tego "twardego" stanowiska Unii, Tusk opowiada że brext sam w sobie to katastrofa, ale nie wychodzi na przeciw propozycji Johnsona, pchając razem z nim UK w stronę bezumownego brexitu.
  • ~TCT
    (2019-08-21 09:43)
    Straszenie brexitem przez wiele lat weszło im już w krew. Teraz nowa sytuacja - zdecydowali się (chyba nie do końca świadomie) użyć tego straszaka. Tylko, że z brexitem jest jak z lodami - nie można ich zjeść i jednocześnie je mieć. Czym teraz będą nas straszyć?
  • ~starsza
    (2019-08-21 11:27)
    Nie dotarło do tej pory do nich, że kolonializm się skończył, że nie są panami świata, że bezpowrotnie minął czas dżemowych chłopców. Mniemanie o sobie mają pod niebiosa. Znajomy Anglik, mąż Amerykanki spytany, czy ma też obywatelstwo amerykańskie tak, jak jego dzieci odparł, że absolutnie nie, bo on jest czystej krwi Anglikiem. Szkotami pogardzają. Uważają, że nie poradzą sobie bez nich i zupełnie nie przyjmują do wiadomości, że Szkocja zabierze im złoża ropy i naprawdę będzie lepiej żyła bez poza Wspólnotą. Irlandczyków uważają wręcz za ludzi gorszej kategorii. Im się ten Brexit należy.
  • ~GRU
    (2019-08-21 12:09)
    Anglicy moga jezdzic lewa strona albo srodkiem drogi,moze im brakowac lekow albo koryta.Korki moga byc przez 3 miesiace albo 300 lat.TO JEST ICH PROBLEM!!! UNIA MUSI ZADBAC zeby Jan Kowalski albo Hugo Gonzalez NIC NIE STRACIL!!!Opuszczaja Unie po raz (chyba)drugi! Ewentualny powrot do Unii bedzie UTRATA Irlandii Polnocnej i napewno Szkocji.Bez poparcia Irlandii nie wejda do UNII.26:1,a musi byc ZGODA WSZYSTKICH!!! Anglia i Walia beda slabsi gospodarczo od np.Bawarii. Wiekszosc ludzi na codzien jezdzi ROWEREM nie ROVEREM.
  • ~BH
    (2019-08-21 18:16)
    Niech spadają i przestaną nam tym brexitem zatruwać życie. Straszą tym resztę Europy od lat, no to teraz pora wyłożyć karty na stół i pokazać czy się ma asy czy blotki. My sobie bez nich poradzimy i nie musimy ciągle słuchać tego szantażu. Mamy inne ważniejsze problemy do rozwiązania niż brexit ...
  • ~Krystyna.z.Agencji:-(
    (2019-08-21 21:00)
    A co sie stanie z milionem naszych zmywakowcow?