"Kommiersant" oburzony brakiem zaproszenia dla Rosji. "Pora, by mówić o pewnej polskiej anomalii"

| Aktualizacja:

Rosyjski dziennik "Kommiersant" krytykuje w niedzielę decyzję Polski o niezaproszeniu Rosji na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej przy jednoczesnym zaproszeniu innych byłych republik ZSRR. Gazeta nazywa tę sytuację "absurdem". psav video target

wróć do artykułu
  • ~rusin
    (2019-09-01 18:46)
    Polski minister powinien powiedzieć krótko ale jasno nawiązując do niegrzecznie zachowującego się psa w domu że DLA NIEGRZECZNYCH PSÓW MIEJSCE JEST POD STOŁEM. Może zbrodniarze z Kremla by zrozumieli metaforę.Może,nic pewnego.
  • ~T LIS
    (2019-09-01 18:48)
    Ruscy niech sobie świętują z Białorusią i Mongolią, to ich sojusznicy i "wyzwoliciele" Europy!!!
  • ~gozdyra
    (2019-09-01 18:49)
    nie dziwię się że prezydent Duda nie zaprosił Putina . Po prostu nie zaprasza się bandyty do porządnego towarzystwa . Najpierw bandzior Putin musi wycofać się z Ukrainy .
  • ~P I S
    (2019-09-01 18:52)
    Rosję zaprosimy na 17 września. Bada mogli wtedy przeprosić
  • ~dt
    (2019-09-01 18:53)
    dlaczego zaśmiecacie ten portal ruskim ****** ?!! czy kogoś w Polsce, POza targowicą łoPOzycyjną - obchodzi co oni mają do powiedzenia ?
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-09-01 19:11)
    towarzysze wszystkich krajów, łączcie się tak jak my
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-09-01 19:12)
    POzdrawiamy towarzyszkę Makrelę i towarzysza Steinmajera. Szkoda że Władimir F jutin nie przybył do Danzigu. Nie ma to jak zaufani sojusznicy.
  • ~fsd12312
    (2019-09-01 19:42)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~sdf2423432
    (2019-09-01 19:43)
    9Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Swiat wedlud GluGle
    (2019-09-01 19:50)
    Niemiec napadl jako wrog a rosja napadla jako przyjaciel. Okupacja rosyjska trwala 45lat. Rosja dalej nie zmienila sie. Niemcy sie zmienily. Kto tego nie rozumie musi sie troche oczytac. Google wie wszystko.
  • ~Misio.,,,,...,,,,,.,,,,..,,.,,,
    (2019-09-01 19:50)
    Niech Rosja odda Krym i Gruzję oraz ukaja się, wtedy bezie można uznać ,że przestrzega wartości i jest członkiem wspólnoty europejskiej.
  • ~Sokular
    (2019-09-01 20:16)
    Najpierw przyznajcie się do zbrodni katyńskiej (Niemcy to potrafili) potem oddajcie wrak Tupolewa a potem pogadamy
  • ~rumor xyz
    (2019-09-01 20:18)
    to forum zmieniło się w wiścig już nie hejterów,tylko 14 totalnych poje..w!
  • ~Demaskator
    (2019-09-01 20:20)
    To się nazywa wrogość do wszystkiego co ruskie. Mamy do tego prawo.
  • ~robas
    (2019-09-01 20:37)
    Przecież dla nich wojna zaczęła się w 1941! Tak mówią, tak uczą młodzież w szkole. Więc o co im chodzi?
  • ~Jan Niepoważny
    (2019-09-01 21:19)
    jak to kacap - jeszcze się nie odezwie a już skłamie... a jak się odezwie to już w ogóle nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać
  • ~Iustus
    (2019-09-01 21:20)
    Popieram pomysł z 17-tym Września. Pewnie by na szybko jakąś wymówkę znaleźli aby nie przyjechać lub jak zwykle udawali że sprawa ich nie dotyczy.
  • ~Bn
    (2019-09-01 21:57)
    Przecież to Rosja ogłosiła się spadkobiercą ZSRR, a nie Gruzja czy Mołdawia!
  • ~Lechitarum
    (2019-09-01 22:07)
    Napastnicze odebranie Serbii Kosowa otworzyło puszkę Pandory, zaczęło się zmienianie siłowe granic w Europie. Rosja już w czasie wojny kosowskiej ostrzegała, że potraktuje to jako przyzwolenie na takie same działania w innych częściach Europy. I zapłaciła za to Gruzja i Ukraina. Dlaczego nie zaproszono przedstawiciela Serbii na 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej? Żeby nie przypomniał o skrzywdzeniu jego narodu przez NATO? Oczywiście agresja Zachodu przeciw Serbii nie usprawiedliwia naśladownictwa, ale pokazuje zakłamanie potęg. Jak przywrócić ład pokojowy w Europie? Czy wystarczy przywrócić granice Ukrainie i Gruzji dyskryminując Serbię? W czym granice ukraińskie i gruzińskie świętsze od serbskich? Jeśli ma Polska odgrywać rolę sędziego pokoju w tych sprawach, to musi tak samo bronić Serbii na forum międzynarodowym jak Gruzji i Ukrainy.
  • ~moje zdanie
    (2019-09-01 22:21)
    W przyszlym roku w 75 rocznice zakonczenia wojny Polska nie powinna wysylac zadnej delegacji do Moskwy. I wtedy bedzie z Moskwa kwita.

Może zainteresować Cię też: