Trump zwolnił doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona

Prezydent USA Donald Trump poinformował we wtorek na Twitterze, że zażądał dymisji od swojego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, a ten ją złożył. Dodał, że "mocno nie zgadzał się" z Boltonem w wielu kwestiach.

wróć do artykułu
  • ~sdf423432
    (2019-09-10 18:45)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Adamos
    (2019-09-10 18:55)
    I teraz wszystkie przydu......y trumpa jak Duda, Borys Johnson, czy Netanyahu powinni zacząć się bać. Może ich odstrzelić takim samym jednym ostrzałem jak tego Boltona. No może za wyjątkiem Netanyahu
  • ~prezes
    (2019-09-10 18:57)
    szkoda,bo ten Bolton nas lubil i byly z nim rozne ustalenia.Jak widac u Trumpa dluzej sie nie popracuje-troche to niepokojace.
  • ~happy
    (2019-09-10 19:01)
    Alleluja. Bolton to zbrodniczy podżegacz wojenny, który chciał wywolac rękami Amerykanów IIIWS.
  • ~Pradziad
    (2019-09-10 19:03)
    Bialy Dom? Nie , Dom Wariatow!
  • ~mikołaj
    (2019-09-10 19:10)
    Widocznie Bolton był za mądry.
  • ~Kriz
    (2019-09-10 19:13)
    Trump pięknie wyr...tych naiwnych głupców z PiS, wzią od nich kasę na bazy, wziął cyrograf na 5G i F35, wspaniale ogolił tych frajerów, a teraz pokazał długi aryjski środkowy palec, zabrał kasę na wojsko, olał obchody i wszelkie ustalenia poczynione z Boltonem i śmieje się z nich podczas partyjki golfa w swoim ranczo w Teksasie. Frajerów trzeba golić jeśli się tak dają, brawo DT
  • ~Hannka
    (2019-09-10 19:24)
    A kiedy zwolnia Trumpa?
  • ~wera
    (2019-09-10 19:51)
    Na końcu zostanie sam ze swoją modelką . Ale on jest bogaty i da sobie radę gorzej ze zwykłymi ludzmi
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-09-10 21:33)
    no jak on tak może bez pytania Adolfiny Makrelowatej?
  • ~Adamos
    (2019-09-10 21:34)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/Adamos2
  • ~Hannka
    (2019-09-10 21:34)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/Hannka2
  • ~Balbina Kaczyńska
    (2019-09-10 21:46)
    Sielankowy kudłacz mnie nie kocha
  • ~Agata
    (2019-09-10 22:06)
    Putin zwolnił, Trump podpisał. Dla przypomnienia, ten zwolniony opowiadał się za polityką w stylu Reagana w stosunku do Rosji itp, Trump za izolacjonizmem ("America first") i rozbijaniem UE aby bilateralnie się układać ( w sensie maksymalizować zyski USA) z krajami z UE jak np Polska itp.
  • ~antyglobal
    (2019-09-10 22:45)
    Trump to najlepszy prezydent USA od czasu IIWS, bo jako jedyny nie rozpętal dotąd zadnej wojny. Z tego powodu jest znienawidzony przez mafię podżegaczy wojennych neokonsów oraz wrogów USA, którzy chcą wyniszczenia tego kraju w nieustannych wojnach dla geszeftów.
  • ~vfm
    (2019-09-11 02:34)
    Bolton to jastrzab chcial Rosje utemperowac, ale Trump nie czesto slucha marych ludzi
  • ~z
    (2019-09-11 07:13)
    A szkoda. To byl jeden normalny facet w jego ekipie.
  • ~Sokular
    (2019-09-11 08:53)
    wywalić doradcę a bezpieczeństwo zaraz się poprawi.................

Może zainteresować Cię też: