Nieznane szczegóły ataku z 11 września. Wojskowi piloci byli gotowi staranować porwany samolot

| Aktualizacja:

Samoloty, które miały przechwycić porwaną maszynę nie były uzbrojone. Wojskowi piloci byli więc gotowi staranować Lot 93, by nie dopuścić do kolejnego zamachu.

wróć do artykułu
  • ~Kamil
    (2019-09-11 14:34)
    9 września?
  • ~lec
    (2019-09-11 14:35)
    pilot myśliwca wcale nie musi poświęcać życia taranując samolot pasażerski, nie musi nawet poświęcać swojej maszyny, wystarczy że będzie leciał bezpośrednio przed innym samolotem, którego silniki wpadną w ciąg spalin myśliwca - sytuacja nie do opanowania dla słabego pilota ponieważ silniki tracą siłę ciągu i maszyna spada na ziemię, ale w tej sytuacji wystarczyło lekko uderzyć podwoziem myśliwca w ogon pasażerskiego aby go strącić bez strat własnych albo po prostu uciąść na jego kadłubie i zmniejszyć ciąg - dodatkowe 20 ton załtwiłoby sprawę
  • ~Male
    (2019-09-11 15:06)
    Jedyną prawdą jest to że zginęli niepotrzebnie ludzie i to JEDYNY FAKT całej tej tragedii , reszta to stek kłamstw .
  • ~prezes
    (2019-09-11 17:53)
    slyszalem juz o tym tylko w innej nieco wersji,ze go mieli zestrzelic rakieta ale sam spadl,bo byl bunt na pokladzie.Swoja droga jakie to straszne decyzje musi czasem podjmowac taki prezydent czy premier.Np.gdy panstwo prowadzi wojne.Tak bylo z Enigma-Anglicy na poczatku wiedzieli juz o niektorych podchodach U-Bootow do konwoju,a nie mieli prawa ostrzec marynarki aby Niemcy sie nie kapneli,ze wrog czyta depesze.Widzialem te scene na filmie o sekrecie Enigmy-dobry ale ani slowa o Polakach-przykre.
  • ~bujdy!
    (2019-09-11 19:40)
    bajek typu scifi ciąg dalszy.
  • ~asd13212312
    (2019-09-11 20:02)
    7Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Ciekawy ...
    (2019-09-11 20:40)
    A cuz to bylo 9 wrzesnia ... bez nazwiska redachtorzyno ... ?????
  • ~Q
    (2019-09-13 15:44)
    McCabe->Comey->FISA Declas->9/11Declas Saudi connection Alwaleed bin-Talal<>Obama GreatAwakening Popcorn ready.

Może zainteresować Cię też: