Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Dzień z życia kandydata na prezydenta. Bronisław Komorowski

13 maja 2015, 18:08
Poruszająca się na wózku inwalidzkim kobieta poskarżyła mu się, że urzędy nie chcą załatwić jej sprawy. Prezydent zadzwonił do jednego ze swych współpracowników i poprosił, aby sekretarz stanu do spraw społecznych Irena Wóycicka jeszcze dziś przyjęła kobietę i sprawdziła, co można dla niej zrobić. Bronisław Komorowski rozmawiał też z inną kobietą o jej procesie sądowym.
Poruszająca się na wózku inwalidzkim kobieta poskarżyła mu się, że urzędy nie chcą załatwić jej sprawy. Prezydent zadzwonił do jednego ze swych współpracowników i poprosił, aby sekretarz stanu do spraw społecznych Irena Wóycicka jeszcze dziś przyjęła kobietę i sprawdziła, co można dla niej zrobić. Bronisław Komorowski rozmawiał też z inną kobietą o jej procesie sądowym. / PAP / Paweł Supernak
Ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski spacerował po Warszawie, chcąc przekonać spotkanych ludzi do głosowania na siebie. Bronisław Komorowski spotkał się dziś z wyborcami koło stacji metra Centrum Nauki Kopernik. Następnie przeszedł wzdłuż nabrzeża Wisły do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.
Reklama
Reklama
Tematy:
lokale wyborcze Bronislaw Komorowski wybory 2015 Polska głosowanie Paweł Kukiz wyniki wyborów prezydenckich wybory zwyciestwo Andrzej Duda porażka prezydent frekwencja wyniki wyborów pis po wybory prezydenckie

Powiązane

Reklama

Komentarze(106)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • lunarna
  2015-05-14 02:07:06
  A to gimnazjaliści !!! cha cha cha .
  0
 • ja ja
  2015-05-13 18:41:14
  POwinien włożyć strój św.Mikołaja
  0
 • ala
  2015-05-14 13:58:05
  do lekarz: Powie, że trzeba się prywatnie ubezpieczyć
  0
 • cenzor
  2015-05-14 08:05:56
  Dzienniku, a gdzie ukryłeś Jowitę Kacik-Podpowiadacz?
  0
 • bronko
  2015-05-14 11:20:28
  To najgorszy prezydent po transformacji w Polsce.Wypada gorzej od Wałęsy.Wyjątkowy cudak i obciachowiec !!!
  0
 • bullshit
  2015-05-14 08:56:15
  etam prawdziwych suflerów to szczunyk ma na kremlu
  0
 • stef
  2015-05-14 00:14:35
  http://www.fakt.pl/polityka/urzedniczka-z-kancelarii-sufluje-odpowiedzi-komorowskiemu,artykuly,544897.html
  https://www.youtube.com/watch?v=NUE26o1Oh3Y
  OTO PRAWDA!!!
  0
 • Hedonista
  2015-05-14 10:03:11
  Odnoszę wrażenie ,że prezydent ma świadomość ,że to już koniec i załatwia sobie prace w reklamach. Zaczął od reklamy pożyczki. Nie powiedział nazwy banku bo czeka na konkretną propozycję z kontraktem.Ciekawe czy przebije Marka Kondrata ?
  0
 • \/V\/WV\/\/VW\/
  2015-05-13 22:29:21
  Poznałem liberałów których fantazja przekroczyła wszelkie normy prawne i moralne tylko w jakim celu?
  0
 • dziadek
  2015-05-14 00:37:37
  W panice - nawet człowiek może się zesrać
  0
 • sed
  2015-05-14 07:26:53
  Teraz widzicie jak ta gazeta manipuluje i jak popiera Komorowskiego. Film zna już wielu, jest to numer wręcz kabaretowy gdy panienka od Schetyny podpowiada Komorowskiemu co ma zrobić, np.: "przytul panią", itp.. Ale dla tego tabloidu istotne jest coś innego, udajemy, że suflowania nie było. Ale sę ośmieszacie...
  0
 • kajot551
  2015-05-14 07:48:01
  TRZEBA TO ZOBACZYC NA NAGRANIU Z SUFLERKA/PRACOWNICA KANCELARII/KTORA PODPOWIADALA POSZCZEGOLNE SLOWA I RUCHY TEGO PAJACA LESNEGO UCIEKAJACEGO NA PSEUDO POLOWANIA BY KASZALOT BYL NIEWIDOCZNY
  0
 • blog-n-roll.pl
  2015-05-13 18:30:11
  Oczywiście nie byłem, nie jestem i nie mam zamiaru być wyborcą Bronisława Komorowskiego. Nie pytajcie czemu bo na tak łatwe pytania w ogóle nie chce mi się odpowiadać.

  Dziś z tego powodu czuję wyjątkowy komfort, że nie muszę bić się z myślami po tym, co stało się 10 maja i co działo się w następnych dniach. Czuję też autentyczny podziw dla tych, którzy bić się z myślami mimo wszystko nie musieli i nie zamierzali pozostając na stanowisku, że Bronisław Komorowski to kandydat najlepszy, najlepiej wykształcony, mający doskonała wizję prezydentury i najprzystojniejszy. Oczywiście to ostatnie to złośliwy żart, przed którym nie potrafiłem się powstrzymać pamiętając jak kiedyś Graś strzelał wazeliną twierdząc, że Tusk ma metr osiemdziesiąt wzrostu. To mój złośliwy żart, na który ta najwierniejsza część zwolenników obecnego prezydenta solidnie zapracowała. Na jednym z portali jedna z „najaktywniejszych komentatorek”(taka miano dostaje się tam już po pierwszym komentarzu czego doświadczyła, jak to zwykło się mówić w wyższych sferach, moja osoba) na czyjąś uwagę, że miny ludzi w sztabie Komorowskiego 10 maja to był widok bezcenny odparowała, że w twarzach Beaty Szydło i Andrzeja Dudy zobaczyła wtedy „zdumienie i strach”. Nie zmyślam choć zaklinować nie mogę.

  Ale zostawmy „zdumienie i strach” w oczach Dudy po wygranej I turze i wróćmy na swoje podwórko. To znaczy na podwórko zwolenników prezydenta Komorowskiego, w którego wyborców mam zamiar na chwilę się wczuć. To nie jest trudne zadanie. To po prostu straszliwa katorga. Gdy trzeba z uśmiechem na ustach przechodzić do porządku nad kolejnymi ruchami ich kandydata. Bo nie ułatwia on im życia i powodów do świetnego samopoczucia nie daje.

  Żeby zarysować jakoś ową katorgę nie będę cofał się aż do dnia wyborów i wstępnych prognoz wyników. Skupię się na dniu następnym, którzy Bronisław Komorowski rozpoczął o godzinie 9 rano, ostrym atakiem na pozycje zwolenników Kukiza. Ostrym atakiem nie w znaczeniu uderzenia w nich a raczej zdobycia.

  Krok a w zasadzie skok Komorowskiego w kierunku „elektoratu antysystemowego” był tak gwałtowny, że trudno było sobie wyobrazić, aby nie poszły za nim kolejne koncesje na rzecz ludzi, którzy zawierzyli Kukizowi i zawiedli go blisko politycznego szczytu.

  I nagle, gdy pojawiła się z tamtej strony propozycja udziału w debacie, która miałaby bezpośrednią bitwą o tę masę głosów, którą dostał Kukiz i której do zwycięstwa zabrakło i Dudzie i Komorowskiemu, Prezydent oddał pole. Dzisiejszy dzień zacząłem najpierw od zajrzenia na paski kilku telewizji informacyjnych i od wizyty na twitterze by dowiedzieć się czy już Komorowski i jego sztab zaakceptował zaproszenie. I okazuje się, że jeszcze a może w ogóle nie.

  I tu wcielę się na chwilę w wyborcę Komorowskiego i zapytam czemu. „Panie Bronisławie Komorowski, skoro powiedział pan takie wielkie AAAAAA! proponując w 5 minut fundamentalną i dość kontrowersyjną zmianę konstytucji, by przekonać kukizowców czemu masz problem by przed nimi stanąć?!”

  Tak bym zapytał gdybym był zwolennikiem Komorowskiego. Tak bym też zapytał, jako zwolennik Dudy, gdyby ten postąpił jak postępuje teraz Komorowski. Bo z logicznego punktu widzenia kupy się to, co robi Prezydent i jego otoczenie, nie trzyma.

  I tak docieramy do końca mojego bycia wyborcą Komorowskiego. Nie mogę nim być bo oni takich pytań nie stawiają.

  http://blog-n-roll.pl/pl/jako-wyborca-komorowskiego%E2%80%A6#.VVN72_lVhBc
  0
 • zzz
  2015-05-14 13:56:32
  Panu nauczycielko z Warszawy... A o resortowych dzieciach Pani słyszała?
  0
 • konstytucjonalista
  2015-05-13 19:03:10
  Za rządów kliki POWSI-PSL i prezydenta Komorowskiego, jej kandydata na prezydenta w kolejnej kadencji, Polska wymiera. Miażdżący raport KE.


  Komisja Europejska alarmuje: Polska wymiera! Liczba ludności naszego kraju do 2060 roku zmniejszy się o ponad 5 mln osób, o 16,4 punktów proc. zmaleje ilość osób w wieku produkcyjnym. Odsetek osób starszych (po 65. roku życia) wzrośnie o 18,5 p.p.

  Powstał nowy raport o demografii Polski. Punktem odniesienia był rok 2013, kiedy to populacja naszego kraju wynosiła 38,5 mln osób. W dokumencie KE znajdziemy informację o populacji Unii Europejskiej. Ma ona wzrosnąć z 507 mln do 527 mln w roku 2060. Powodem będzie jednak migracja do unii, a nie wzrost demograficzny w krajach UE.

  Polska w 2060 ma liczyć 33,2 mln ludzi. „Społeczeństwo będzie się gwałtownie starzeć. Obecnie odsetek osób po 65. roku życia w Polsce wynosi 14,5 proc. W 2060 roku seniorzy będą stanowić już dokładnie 1/3 społeczeństwa” – czytamy w raporcie.

  Liczba osób w wieku produkcyjnym spadnie z 70,5 proc. obecnie, do 54,1 proc. w 2060 roku.  Tymczasem będzie emigracyjny rekord - ponad 4 mln polskich emigrantów. Jeszcze w 2015 roku chce wyemigrować z kraju w poszukiwaniu godnego życia 1,275 mln obywateli - wynika z raportu Work Service "Migracje zarobkowe Polaków" z marca 2015 r.


  - W ten sposób, w ciągu najbliższych 12 miesięcy liczba polskich emigrantów wzrośnie do rekordowych ponad 4 mln.


  - Sami Polacy, którzy już wyemigrowali twierdzą, że już jest zagranicą 3 mln polskich emigrantów, którzy wyjechali z Polski w ostatnich latach. Tylko wielu z nich nie zerwało więzów z krajem, bo mają np. mieszkanie na kredyt, który sobie spłacają żyjąc na emigracji. Wg nich wyjazd kolejnego miliona w tym roku, podwyższy liczbę polskich emigrantów do ponad 4 mln, co może spowodować to zawał państwa - żadni Ukraińcy, starający się nie wydać tu ani grosika z niewolniczej pracy nie zapewnią popytu w Polsce na cokolwiek.

  - Ale kto nie wyjedzie z tym milionem, ten raczej przegra życie, bo nawet na emigracji młodym żyje się lepiej, dostatniej
  i lżej niż w Polsce. Emigrować chcą głównie ludzie młodzi. - pisze „Gazeta Polska”. Z ogromnym hukiem upada mit „zielonej wyspy”. Jeżeli nic się nie zmieni, na jego zgliszczach pozostanie przerażający krajobraz, który wypełnią puste przedszkola, opustoszałe dzielnice i miasta. – Takiej spirali emigracji najbardziej potrzebnych dla rozwoju Polski ludzi i tak aroganckiej władzy skupionej tylko na jej utrzymaniu jeszcze nie mieliśmy – alarmuje prof. Krystyna Iglicka-Okólska, naukowiec, jedna spośród niewielkiego grona osób badających problem masowego exodusu młodych.

  Na emigracji Polacy pracują nie tylko na przysłowiowym zmywaku, ale też w hotelarstwie, budownictwie, handlu. Wyjeżdżają inżynierowie, lekarze, specjaliści do opieki nad osobami starszymi m.in. pielęgniarki. Emigrować chcą głównie młodzi. Aż 63 proc. emigruących nie przekroczyło 35 lat.

  1,275 mln Polaków eszcze w 2015 roku chce wyemigrować z kraju w poszukiwaniu godnego życia. Takie dane wynikają z raportu spółki zajmującej się kapitałem ludzkim Work Service, zatytułowanym „Migracje zarobkowe Polaków”, wydanym w marcu tego roku. Według niego najbardziej zainteresowani wyjazdem z Polski są ludzie młodzi, poniżej 35. roku życia. – Stanowią oni niemal 2/3 wszystkich osób, które rozważają wyjazd za granicę. Tę lukę bardzo trudno będzie wypełnić bez przyciągnięcia do Polski wykwalifikowanych imigrantów – twierdzi Tomasz Hanczarek, prezes Zarządu Work Service.
  "Chęć zarabiania lepiej" wymieniło aż 78 proc. Polaków, którzy planują wyjazd w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

  Wśród innych powodów, dla których planujemy wyjazd, są:

  - wyższy standard życia - 44 proc.,

  -większe perspektywy rozwoju zawodowego - 37 proc.,

  -brak odpowiedniej pracy w Polsce - 37 proc., możliwość podróżowania i zwiedzania świata - 35 proc.,

  -lepsza służba zdrowa - 29 proc.

  Dane te potwierdzają wcześniejsze statystyki prowadzone przez sondażownię Milward Brown, która podała, że tylko 17 na 100 Polaków nie myśli o emigracji z kraju. – Stanęliśmy pod ścianą. Emigranci, którzy już wyjechali, są przykładem, za którym idą następni pozbawieni perspektyw w Polsce młodzi ludzie. Taki jest mechanizm – twierdzi prof. Iglicka-Okólska.

  Jak mówi, wyjeżdżają dokładnie ci, od których zależy rozwój kraju. – Emigruje cały kwiat narodu, wypycha się młodych, którzy mogliby, którzy powinni wprowadzać innowacje, patenty, pociągnąć naukę, poprzez zakładanie działalności, budować dobro gospodarcze kraju, uczyć nowe pokolenia, którym jednak w Polsce nie stworzono do tego możliwości. Ten proces jest zabójczy dla Polski – alarmuje ekspertka.
  0
 • Duda na prezydenta
  2015-05-14 07:53:30
  nawet corka pana komorowskiego wystawila opinie tej rzadzacej sitwie aby dostac przyzwoita pensje za prace mosi jezdzic do norwegi malowac ploty czas na pana aby pan tez juz wyjechal tak jak tusk i jeszcze niech pan sobie wezmnie kredyt na drobne wydatki w jakims krwiopijczym nie polskim banku
  0
 • Spokojnej starości na Rakowieckiej
  2015-05-14 08:03:50
  Panie "WSI KOMORA" dziękujemy. I tak 5 lat za długo i to kosztem utraty życia 96 osób.
  0
 • W
  2015-05-13 20:24:01
  Gdzie jutro idzie prezydent?? Ktos wie?
  Mam pare spraw od lat do wyjasnienia!

  A WYBORY TRZEBA WYGRAC !!
  0
 • Genitaliusz
  2015-05-14 08:08:35
  Widać prezydent jest tak mało samodzielny i ograniczony , że potrzebuje do pomocy bardziej rozgarniętych niż on ludzi.
  1
 • realista
  2015-05-13 18:26:43
  W tym się własnie PO specjalizuje czyli w załatwianiu. Szkoda tylko ze swoim krewnym i znajomym.
  0
 • Gea
  2015-05-13 18:40:21
  Prymitywna propaganda tracacego wladze leniwego umyslowo prezydenta.
  0
 • olo
  2015-05-13 18:20:29
  ja tez nie moge chodzic,
  ale chce samochod, mam
  szanse ?
  0
 • biter
  2015-05-13 18:21:11
  Żyjemy w Polsce, która jest krajem wyjątkowo szczęśliwym
  (Bronisław Komorowski)
  https://www.youtube.com/watch?v=VlgykQ8WhYc
  0
 • sliski
  2015-05-13 18:30:23
  Kobieta na trasę przemarszu B.K została dowieziona Bronkobusem.
  0
 • lekarz
  2015-05-13 18:31:52
  Kawał skrsyna.
  Jeszcze wczoraj jedyne co miał do poradzenia ludziom w trudnej sytuacji to: jak nie masz pieniędzy to pożycz od lichwiarza.
  Dziś nagle miły dziadunio załatwia jakiejś znajomej wizytę u lekarza.
  A co ty wszawy skrsynie powiesz milionom pozostałych? Tym co potulnie płaca składki zdrowotne, aż do dnia, gdy potrzbują pomocy lekarskiej, kiedy to dowiadują się, że składki oczywiście płacic trzeba, ale na leczenie z NFZ szans nie ma i trzeba drugi raz zapłacić za prywatna wizyte.
  No co powiesz?
  0
 • gość
  2015-05-13 18:32:24
  Wybieranie prezydenta o tak ograniczonych prerogatywach w wyborach powszechnych jest bzdurą- w Niemczech pisze się np że w Polsce wybiera się Wolnego Króla [niby w wolnej elekcji] - pózniej ludzie żądają od tego Króla rzeczy od niego niezależnych -to samo dzieje się w Czechach które zafundowały sobie ostatnio wybory powszechne prezydenta
  0
 • Wiesio13 bicz na PiSmatołki
  2015-05-13 18:38:49
  Ludzkie panisko. Kuźwa, ale się wzruszyłem
  0
 • obywatelka
  2015-05-13 18:49:06
  Media trąbią że jest duża umieralność na raka jajników, a ja mam skierowanie na badanie USG i nie mogę się zapisać. Szpital im. ks. Anny w Warszawie zrobił zapisy od 04.05.15 byłam tam tego dnia był tłum kobiet (100-200), zdrowie nie pozwoliło mi czekać. Próbuję zapisać się telefonicznie bez skutku. Dziś numer działający po 15 tej informuje o uszkodzeniu linii. Dlatego proszę Pana Prezydenta o poprawę służby zdrowia jak zależy Panu tak bardzo na naszych głosach ,to musimy mieć zdrowie dojścia do tych urn.
  0
 • Idźmy wszyscy do Bronka
  2015-05-13 18:34:38
  No to teraz niech teraz każdy, kto ma jakąś sprawe do załatwienia idzie na pałac!
  0
 • HAZARDZISTA
  2015-05-13 18:36:03
  BRUNEK a dla mnie załatw wyniki lotto 24.05.2015.r
  0
 • j.24
  2015-05-13 19:19:01
  jak by się bardzo przydał tak skuteczny człowiek w Ministerstwie Zdrowia albo w przychodni
  0
 • drwal
  2015-05-13 18:43:13
  ~realista2015-05-13 18:26 ---Urzędniczka z Kancelarii sufluje odpowiedzi Komorowskiemu wpisz - na yuotubie " Urzędniczka z kancelarii prezydenta w roli suflerki Komorowskiego ' -POprostu papierowy Bronek !
  0
 • dfgfdh
  2015-05-13 18:36:51
  Tego jełopa nie można samego wypuścić na miasto.
  0
 • lala
  2015-05-14 08:11:49
  O pięć alt za póżno na takie spacery ex-prezydencie!Nic nie zrobiłeś i tylko pasłeś się na naszej pracy!Bezcenne są jego słowa gdy powiedział ''a co ja mogę''-no właśnie,pakuj się Bronek bo już nic nie możesz!
  0
 • BASIOR
  2015-05-13 18:46:39
  BRUNEK wsiadaj do TUtki a SPRAWA SAMA SIĘ ROZWIĄŻE
  0
 • windykator
  2015-05-13 18:52:53
  Chodzenie Komorowskiego po Warszawie przypomina skecz Monty Pythona o ministerstwie głupich kroków
  0
 • KomoRUSEK ma ADHD i lazi PO Wa-wie
  2015-05-13 18:52:56
  tego PIERDZIOLKA wygonili na spacer to bedzie mozna PRZEWIETRZYC to KRZESLO sPOd ZYRANDOLA ,bo takie WYPIERDZIALE ,ze chyba go trzeba odac do tapicera tym bardziej jak co rano wyskakuje na KRZESLO ,aby mu Szogun robil LEWATYWE
  0
 • Kariera Nikodema Dyzmy
  2015-05-13 18:54:11
  W Analizie Transakcyjnej chodzenie jest sygnałem próby nawiązania kontaktu przez Ja -Dziecko z Ja -Dorosłym. Prezydent miał szansę nawiązać ten kontakt gdyby nie ci suwerenowie, obywatele, ech
  0
 • Janek
  2015-05-13 18:54:14
  Tylko polska gamoniowata stonka glosuje na Bronka.
  0
 • Wania
  2015-05-13 18:54:59
  Żałosne żebractwo.
  0
 • zofia
  2015-05-13 18:56:35
  Na rogu alej i nowego swiatu krzyczał na całe gardło proszę o głosy ale odpowiedziało mu tylko echo
  0
 • agaton
  2015-05-14 08:11:58
  Piszcie prawdę. To nie Komorowski, ale suflerka załatwiła inwalidce wizytę w pałacu.
  0
 • arcyleming
  2015-05-13 19:51:18
  ŻENADA. Lemingi czy Wy nie odczuwacie dyskomfortu psychicznego mając kogoś takiego za "Prezydęta"?
  0
 • power
  2015-05-13 19:13:55
  Komorowski dostał demencji ! POtrzebuje się pilnie zbadać !!!
  0
 • autor
  2015-05-13 19:22:12
  załatwil wizytę,a mógł zabić. Jaki ludzki
  0
 • bul brunek
  2015-05-13 19:26:02
  Oświadczam. Ja bronisław bul jestem z nie przymusowej woli gotowy na leczenie psychiatryczne i proszę was byście się modlili o moje wyleczenie. Przepraszam was za wszystko.
  0
 • św.NH
  2015-05-13 19:30:33
  BRON KIEPSKI JEST NAGI! WIA5TR HISTORII ZERWAŁ MU GACIE!
  0
 • Hypothalamus
  2015-05-13 19:35:22
  Załatwił niepełnosprawnej wizytę... w swojej kancelarii. Przecież to lepsze niż słynny skecz z papugą Monty Pythonów.
  0
 • markiza
  2015-05-13 19:42:56
  KOBIETY POLSKIE nasze żony ,matki ,siostry,utrąćcie BULA w drugiej turze, kazał wam arbajtować w obozach pracy do 67 czyli do śmierci,trzeba mu dać nauczkę
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-05-13 19:46:11
  KOMORUSKI załatwił kobiecie wizyte w ośrodku szybkiej POutanazji
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-05-13 19:42:04
  przepraszam - ale prezydent wypada śmiesznie, już przewrócił i teraz chwytając się brzytwy opowiada to czego nie rozumiał przez lata. min. z PO powiedział teraz, że" prezydent sprawnie i szybko podejmował decyzje i działania"-koniec świata. Jaki jest stosunek pana prezydenta do afer PO? Czy do takiego pyt. dojrzał?
  0
 • ob.RP
  2015-05-13 19:47:14
  król jest nagi i świat się śmieje
  0
 • antybul
  2015-05-13 19:51:06
  Oj ciemny lud wszystko kupi!!! A może już nie taki ciemny?
  0
 • Tadla !!! Dalczeg o nie szczekasz ????
  2015-05-13 19:59:31
  Oglądam na żywo jak towarzyszka Beata tadla rozmawia z prezydente m Komorowskim.

  Jest grzeczna , ułożona. Spija każde słowo z ust prezydenta.

  Gdy w studiu był Andrze j Duda Tadla zachowywała się jak wściekły pies spuszczony z łańcucha.

  I co??? To jest równe traktowanie kandydatów???

  to jest rzetelnosć dziennikarska???


  TVP to gadzinówka gorsza chwilami od UB-ckiej TVN 24 .

  Tadla ty bezwstydnico!!! Ty bezwstydna kobieto!!!
  0
 • Mieszko
  2015-05-13 20:00:41
  Moim zdaniem, pan Prezydent, w czasie przechadzki po Warszawie, tym którzy obiecają oddać na niego głos,powinien rozdawać jakieś prezenty, np. po rolce papieru toaletowego. Jest to istotne, bo po jego wygranej i przy dalszych rządach mafijnego układu PO -PSL, ten papier znów będzie takim samym rarytasem jak w czasach PRL-u.
  0
 • JAcek
  2015-05-13 20:00:42
  Bul się konczy.

  W sposób żałosny.

  Może mu pomóc tylko sfałszowanie wyborów.
  0
 • tt
  2015-05-13 20:03:45
  Ależ ci dziennikarze to du..włazy...
  0
 • wyborca
  2015-05-13 20:11:48
  BK na Mazury szczać prowadzać kury!
  0
 • Logiczne pytanie
  2015-05-13 20:15:29
  POmoc jednej osobie dla POklasku wiosny nie czyni. BUlu, a co z innymi niepełnosprawnymi? Zwłaszcza tymi z małych miejscowości i wiosek?
  0
 • slowianka
  2015-05-13 20:32:53
  ... ludzie otworzcie oczy jak nas wydymali okraglostolowcy ... lista dluga i codziennie tego doswiadczacie u pona PRACODAWCY, LEKARZA ITP. CZAS ZMIAN I W MORDE LAC ILE WLEZIE CZAS PANOW SIE SKONCZYL.
  0
 • danka
  2015-05-13 20:42:34
  Ten człowiek nie ma za grosz wstydu ,wciaż jest z siebie zadowolony i udaje idiotę jakby nic się nie stało.Czy on postradał zmysły na starość czy taki zwyczaj panuje w PO -Polacy nic się nie stało " Inny człowiek po takiej krytyce nie wyszedłby na ulicę nie mówiąc o spotkaniu z ludżmi . Nie do wiary !
  0
 • ort
  2015-05-13 20:54:05
  To się fachowo nazywa kałmukizacją urzędu.
  0
 • Paweł
  2015-05-13 21:16:10
  Bronek, ty PO-WSI-nogo.
  Nie poniżaj się.
  Już przegrałeś.
  Polacy doskonale pamiętają jakie wydarzenie wyniosło cię
  na ten stołek i ile brudów ukryłeś przed nimi.
  0
 • kamerzysta
  2015-05-13 21:00:30
  Proponuje dla porównania by pokazano reakcje pani Tadla podczas wizyty w studiu obydwu kandydatów . Tak jak pokazuje się obecnie obu kandydatów w tvp INFO . Nie trzeba nawet dźwięku tylko obraz kamer kierowanej podczas wywiadu , w jednym okienku rozmowa z Komorowskim w drugim rozmowa z Dudą . Nie trzeba być specem by odróżnić że ta sama osoba ma dwie twarz w zależności z kim rozmawia . jak rozmawiała z Komorowskim to otwierała usta jak by chciała odpowiadać za niego , podpowiadać a jak z Dudą to nastawienie z goła inne ;brwi nastroszone oczy jak u wilka i wcinanie się w słowo gdy Duda nie skończy odpowiadać , wtrącanie następnych pytań gdy tylko wyczuwała że może się rozkręcić i czym kolwiek pochwalić . Takie mamy resortowe media .
  0
 • leon
  2015-05-13 21:29:17
  Zobaczcie suflerkę Komorowskiego ,hit internetu.Komorowski jest sterowaną kukłą.
  0
 • jajo
  2015-05-13 21:14:34
  czy tak powinno wyglądać życie w Polsce!
  0
 • Kogi123
  2015-05-14 08:26:13
  Czemu ta inwalidka sobie zasłonęła czapką twarz?
  I to tak mocno że musi zadzierać głowę żeby cokolwiek zobaczyć :P.

  Czy widzi lepiej przez daszek od czapki? haha :P
  To jest tak naciągane że aż szkoda patrzeć :P
  Ktoś ze sztabu nie chciał żeby później ktoś czasem nie rozpoznał cudownie ozdrowionej wersji tej kobiety? :P
  0
 • Annton
  2015-05-13 21:25:02
  że śmiesznością mu do twarzy
  tylko tego nie wie
  0
 • ania
  2015-05-13 21:34:30
  Od pięciu lat "bul" podpisuje wszystko "marionetka" intelektualne "dno" Ja się z takim prezydentem nie identyfikuję i podziwiam dziennikarzy ,którzy go znają i ten fakt dogłębnie ukrywają ,..
  0
 • norbert
  2015-05-13 21:21:27
  Obrzydliwe. Niech "dobry "pan prezydent poda liczbę interwencji w ciągu 5 lat. Ilu ludzi w potrzebie wysłuchał? Tak chce stołek utrzymać, że wykorzystuje ludzką biedę do lansu.
  Czym ten BUL różni się od PUTINA?!?!
  0
 • Max
  2015-05-13 21:22:19
  P. Komorowski,
  na dwie rzeczy nie ma lekarstwa
  na śmierć i na głupotę
  0
 • donald
  2015-05-13 21:24:14
  Bredzisław działa jak Putin.
  Żałosny wieprz!
  0
 • norek
  2015-05-13 21:32:20
  Już czas najwyższy wymienić łeb państwa na Głowę Państwa.Dość wstydu i obłudy.
  0
 • Jacek
  2015-05-13 21:39:33
  Jasnie Pan Bredzisław Komorowski rozmawia z ludem pracującym miast i WSI. Kompletna farsa i żenada - głosuję na Dudę. Komorowski basta i won - inaczej biedak nie zrozumie.
  0
 • prawnik
  2015-05-13 21:40:21
  Kukiz powinien opatentowac wlasne nazwisko- niedlugo firmy farmaceutyczne beda sie o nie bic.
  KUKIZ - nowy srodek przeciwbolowy.
  Poza tym, na POstepujacy trad i rzezaczke.
  0
 • jasio
  2015-05-14 08:21:04
  A gdzie pani Jowita ?
  0
 • Elwira
  2015-05-13 21:51:39
  szukajcie w internecie, suflerka za plecami Bronisława podpowiada Bronkowi co ma mówić do ludzi. Bez trudu znajdziecie w google. Zobaczcie na co stać Bronka i jego sztab.
  0
 • bum bum bum
  2015-05-13 21:52:35
  Dziennik DNO i metr mulu,niech pokaze suflerke, ktoramowi do mikrofona w plecach knurowskiego a sluchawki ma w lewym uchu
  0
 • wiktor
  2015-05-13 22:03:18
  Jeden wymuszony gest Bronka przez piec lat dla jednej osoby,zenada
  0
 • tom
  2015-05-13 22:07:48
  Tak czy srak, kompromitacja. Facet nie jest w stanie samodzielnie rozmawiać. Najlepiej byłoby jakby wyjął plik kartek, wyszukał temat "rozmowa z niepełnosprawną na wózku" i przeczytał co miał do powiedzenia.
  I tak żenada i tak żenada,
  Pozdrawiam.
  Suflerka chyba robi mu loda po godzinach
  0
 • lena
  2015-05-13 22:10:38
  Czy ta młodzież obok PBK to jego dzieci albo wnuki. W sumie mógłby wreszcie pokazać swoją rodziną, był prezydentem przez 5 lat a nic o nim nie wiemy.
  0
 • Devil
  2015-05-13 22:11:42
  Padło pytanie o mieszkanie - trójmiejska mafia zgarnia mieszkania za cudze grosze i liczy na dożywotnie spłacanie...lista nazwisk długa
  0
 • vfb
  2015-05-13 22:31:21
  pokazywali go w polsacie prze dwie godziny, nie umiał nawet rozmawiać z ludźmi a ci co tam przyszli byli ze szkół nie pełnoletni.
  0
 • Chory
  2015-05-13 22:32:06
  Podajcie termin nastepnego spaceru prezydenta. Chcialbym sie z nim spotkac , moze i mnie zalatwi wizyte u specjalisty.
  0
 • Devil
  2015-05-13 22:42:48
  Wodził ślepy kulawego - młodzi będą jeszcze lepsi...
  0
 • mr.pen
  2015-05-13 22:49:24
  „Proszę zapytać czego brakuje”? ... „Przytulmy panią” ... „Zaprośmy do pałacu” Boratku
  0
 • ON WIE JAK ZYJĄ POLACY
  2015-05-13 22:50:18
  A siostrze chlopaka, ktora 3 lata szukala pracy i ma 2 tys, kazał Komorowski wziąć kredyt na mieszkanie. JAJCA JAK BERETY
  0
 • won BULU do RUSKIEJ BUDY
  2015-05-13 22:50:33
  wylaz PIERDZIOLEK z NORY to czas przewietrzyc dla DUDY, aby smrod PO KomoRUSKIM go nie oslabil w NAPRAWIE POLSKI
  0
 • widz
  2015-05-13 22:55:27
  W polsacie pokazali to w całości razem z panią szeczącą w plecy Komorowskiego:
  -przytulmy panią, przytulmy
  a potem:
  -zaprośmy panią do pałacu.
  I prezydent według instrukcji, posłusznie zaprosił.
  0
 • bekas
  2015-05-13 22:56:26
  Jak to, ani słowa o tym co ta pani mówiła? Oj mówiła sporo.
  0
 • Nauczycielka z Warszawy
  2015-05-14 08:30:09
  Dobrze ktoś napisał: "jutro Komorowski pomoże przejść przez jezdnię staruszce, a pojutrze uratuje dziecko z pożaru". Czy on ma Polaków za durniów? Zastanawiam się tylko skąd on wziął te młode osoby, które zgodziły się założyć koszulki z napisem Komorowski. To żenujące tak wykorzystywać naiwność młodocianych.
  0
 • szkoda gadać , głosuję na jesień na Kukiza i dudę
  2015-05-13 23:01:06
  Gość jest beznadziejny ...
  0
 • Szczynukowicz daj sobie spokój
  2015-05-13 23:31:14
  Chcecie przekonać się jak Dziennik manipuluje/ Wejdźcie na inne portale jak suflerka Jowita Kwapicz b.doradca Schetyny w MSW podpowiada Bulowi jak ma z tą Panią inwalidką rozmawiać. To kpina. Przytulić ją, zaprosić do pałacu, co potrzebuje. Takie pytania podpowiada oparta o plecy Bula. Żenada. Takiego mamy Gajowego Polski.
  0
 • remedium
  2015-05-13 23:40:45
  Ale ludzie słuchajcie dobrze, Prezydent powiedział : mieć pracę a nie zmienić pracę !!! mieć, tą lepszą i wtedy kredy ...t i będzie jakoś, nawet lepiej niż w Anglii
  0
 • bert
  2015-05-14 00:00:09
  taa osoba to z Pis-u jest nie raz widziałem ją na spotkaniach a konkretnie w Szczecinie
  0
 • fotograf
  2015-05-14 00:03:17
  Jutro pani Bogusia zrobi sobie selfie z Dudusiem na pamiątkę . Facet ma swoje pięć minut i taka okazja może się więcej nie powtorzyć.
  0
 • won do RUSKIEJ BUDY KURY MACAC
  2015-05-13 23:56:38
  ale ten KomoRUSEK jest GLABEM PO BULU
  0
 • Prorok
  2015-05-14 01:08:28
  ***** to obchodzi POLAKÓW co ten pseudoprezydent powiedział i załatwił. HIPOKRYTA bez granic. KONIEC MANIPULACJI POPIS IDZIEMY PO WAS. CZAS WAS ROZLICZYĆ...
  0
 • św.NH
  2015-05-15 07:44:33
  Kiepski jesteś najlepszy w obciachu!
  0
 • kibicka
  2015-05-15 08:37:22
  a czy pytania maja zadawać tylko członkowie PO-PSL ???/// Tak na razie jest w mediach, ale na ulicy konstytucja pozwala, żeby było inaczej
  A na debacie Duda ma pytać Komorowskiego tekstem przygotowanym przez PO???
  CO ZA BZDURA. o TO WŁAŚNIE CHODZI, ŻEBY PYTANIA ZADAWALI PRZECIWNICY, KTÓRYCH MOŻE SIĘ PRZEKONA. pO TO PRZECIEŻ JEŹDZI PO POLSCE
  0
 • Irka
  2015-05-14 16:56:36
  Pierwszy raz w wyborach wyszedł do ludzi z POd żyrandola, ale widać że ludzie go nie lubią, bo wiele krzywdy i cierpienia przysPOżyl Polakom.
  0
 • OBIETNICE BEZ POKRYCIA
  2015-05-17 08:05:55
  TO NIC INNEGO TYLKO KOLEJNE PUSTE OBIETNICE BEZ POKRYCIA.
  0
 • bilus.
  2015-05-17 15:34:00
  za dodanie mi lat do emerytury precz z nim kobieta 60 letnia powinna juz odpoczywac a nie pracowac,to chory czlowiek powinien juz odejsc, za to wszystko zlo co zrobil dla ludzi i polski.to prostak i arogant,najgorszy ze wszystkich poprzednich prezydentow.jestem prosta kobieta ,ale to co sie teraz dzieje to jest zenujace
  0
 • ewik
  2015-05-18 10:34:15
  Co za chamstwo , jak można obrażać Prezydenta Polski, brak szacunku dla władzy.
  Kto was tak wychował ?
  0
 • ZAPAŚĆ
  2015-05-21 18:06:18
  ZA PREZYDENTEM STOI DONALD TUSK KTÓRY DOPROWADZIŁ GOSPODARKĘ DO ZAPAŚCI.
  0
 • dociekliwy
  2015-05-13 23:56:43
  Biedna inwalidka przykuta do wózka ale wyszczekana jak Cukier-kotka .Ciekawe ile jeszcze takich osobników ,zwolenników Wiplera , naśle sztab Dudy na naszego prezydenta ?
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama