Generał Wojciech Jaruzelski w rocznicę stanu wojennego zostanie w domu

| Aktualizacja:

Generał Wojciech Jaruzelski mimo choroby w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego zostanie w domu. "13 grudnia będę w mieszkaniu, żeby nie dawać pretekstu do tego, że się tchórzliwie wycofuję" - mówi gen. Jaruzelski.

wróć do artykułu
  • ~mg
    (2012-12-12 17:46)
    news nieaktualny dał dyla do szpitala.
  • ~Nie cenzurować prawdy
    (2012-12-12 17:46)
    W PRL-u wyprzedaży majątku NARODOWEGO niebyło i to pod okupacją. A obecnie gdzie jest majątek Narodowy ? Gdzie no rozgrabiony i sprzedany,co sie dało t ziszczyli a skutki opłakane.Takie jak bezrobocie,bida z nędzą i wygonienie Narodu za pracą poza granice kraju. A ile samobójstw co nie mieli środków do życia To są skutki przemian zwanych WIELKIM OSZUSTWEM i TRAGEDIĄ NARODOWĄ>
  • ~dida56
    (2012-12-12 16:00)
    Podziwiam generała, że znosi te niewybredne wrzaski iżyczę wiele zdrowia
  • ~anty-Bolek
    (2012-12-12 16:12)
    Do gen. Wojciecha J.:
    ci, których krew masz na rękach, nie dożyli 80-ciu, 90-ciu lat - nie mieli tego szczęścia; jesteś zwykłym, podrzędnym ''mordercą zza biurka'' (coś a la Eichmann, tylko na mniejszą skalę) ; twoje szczęście polega tylko na tym, że od wielu lat kryje cię polski wymiar ''sprawiedliwości''.
  • ~Kazek
    (2012-12-12 16:11)
    P. GENERALE- Dziękuję! Życzę 100 lat w zdrowiu ! " Głupole -są zawsze - trzeba im wybaczyć !...
  • ~vh
    (2012-12-12 16:12)
    A czystki w LWP ktore pan general prowadzil tez byly mniejszym zlem? A konstruowanie planow operacyjnych w ktorych Polska miala byc poligonem atomowym tez bylo mniejszym zlem? A czy wydatki na zbrojenia ktore zaordynowal pan general i ktore spowodowaly znaczace obnizenie i tak relatywnie niskiego poziomu zycia obywateli tez byly mniejszym zlem? A plany ataku na Danie mialy pomoc Polsce w czym skoro w bylaby ona atomowa pustynia?
  • ~Mona
    (2012-12-12 16:14)
    do zobaczenia... w PIEKLE, generale ! :-D
    Go to Hell !!!
  • ~oficer prowadzący
    (2012-12-12 16:44)
    No cóż, ten "news" jest już nieaktualny, albowiem niezależne media donoszą, że były agent NKWD właśnie ulotnił się ze swojej rezydencji i w asyście ochrony BOR-u udał się w nieznanym kierunku! Jak POinformowały właściwie służby - na badania lekarskie.
  • ~młody lewicowiec
    (2012-12-12 17:16)
    Kto internował Gierka ?
  • ~RONALD REGAN
    (2012-12-12 17:26)
    RADZIECKI GENERAL W POLSKIM MUNDURZE.A TO ZE NIE ZOSTAL OSADZONY I SKAZANY SWIADCZY ZE DO DZIS RZADZI POSTKOMUNISTYCZNA BANDA
  • ~1970
    (2012-12-12 17:36)
    ciekawe, czy w szpitalu włącza mu teleranek - jaruzelski masz pozdrowienia od Janka Wisniewskiego
  • ~anka
    (2012-12-12 17:39)
    Zyczę zdrowia PANIE GENERALE jest PAN najwspanialszym,mądrym polakiem który naprawdę kocha naród.Gdyby nie stan wojenny to wielu polaków nie byłoby wśród nas ,ale durni ludzie tego nie potrafią zrozumieć. Głupim polakom odpowiada taka demokracja gdzie jedzenia szuka się w śmietnikach,ludzie nie mają pracy,ale bolek i lolek mają się dobrze ich nieudaczne ,niedouczone dzieci też
  • ~młody lewicowiec
    (2012-12-12 17:46)
    Miejsce pochówku Jaruzelskiego w Moskwie. To sowiecki generał.
  • ~bRONISŁAW sYPIEŃ
    (2012-12-12 15:54)
    Dziękuję Panie Generale za ocalenie Polski. Za ocalenie wiele istnień ludzkich.

    DZIŚ WIDAĆ CO BY SIĘ DZIAŁO W TAMTYM CZASIE.

    żYCZĘ DUŻO ZDROWIA W SPOKOJU.
  • ~destroyer
    (2012-12-12 17:54)
    Ci głupcy którzy zlorzeczą prezydentowi Jaruzelskiemu chyba nie wiedza co sie działo w zbuntowanej Czeczeni. On nas uchronił od krwawej interwencji sojuszników z Układu Warszawskiego.
  • ~Bydle wedle kabotyna Bartoszewskiego
    (2012-12-12 18:13)
    Gdyby nie ten że Jaruzelski ze swoim stanem wojennym ,to lisy syberyjskie rozwlekłyby kości tych gigantów Solidarności gdzieś tam za Uralem W sumie być może to było by to korzystniejsze dla większości Polaków zamienionych dzisiaj na niewolników a nawet na coś gorszego od niewolnika ktorego właściciel musiał w swoim interesie odziać wyżywić itp. Tego najszlachetniejsza wolna ( od rozumu i uczciwości ) Rzeczpospolita większości swoich obywateli nie jest wstanie zapewnić.
  • ~kat
    (2012-12-12 18:21)
    "człowiek honoru " wywieziony karetką pogotowia ! źródło nagrane przez reporterów w dniu 12.12.12 -można obejrzeć na Niezależna.pl PRECZ Z KOMUNĄ !
  • ~Rezerwista
    (2012-12-12 18:36)
    Jak rządził w wojsku to wprowadził 5 kroków 2 defiladofe jak w Rosji i polikwidował kantyny co za Spychalskiego istniały od młodego był chory a dowódcy drużyn pod strachem i po kilka godz POLITYCZNYCH
  • ~emik
    (2012-12-12 18:45)
    "A ja tam temu Wojtku nie wierze" tak mawiala nasza sasiadka p.Wankowicz,Szwagierka pisarza Wankowicza.
  • ~xc
    (2012-12-12 19:52)
    Czytając te komentarze odnoszę wrażenie, że większość napisały osoby nie mające pojęcia co się wtedy działo. A dzisiaj mogą sobie spokojnie po pyszczyć. Dziękując allachowi za ten dobrobyt jaki dzisiaj mamy. Za pracę do śmierci, za korupcje we wszystkich urzędach, za brak opieki zdrowotnej. Oj mam wrażenie, że albo ktoś sobie dorabia tymi nieprzemyślanymi wypowiedziami, albo zapomniał zgłębić wiedzę z tamtych czasów.