Kardynał Nycz wzywa księży do ubóstwa

| Aktualizacja:

Nie tylko papież chce Kościoła ubogiego - mówił do księży Archidiecezji Warszawskiej kardynał Kazimierz Nycz.

wróć do artykułu
  • ~straceniec
    (2013-03-30 12:27)
    a dlaczego nie wezwie do ubósstwa biednych biskupów
  • ~do armagedonu
    (2013-03-28 23:04)
    Za pozno zeby normalny i uczciwy czlowiek w to uwierzyl !!! Jest po prostu za pozno a Armagedon tuz-tuz!
  • ~agata
    (2013-03-28 19:55)
    niech zacznie od siebie i da przykład jak to sie robi
  • ~Max
    (2013-03-28 20:09)
    GADKA, SZMATKA - CIEMNOTA TO KUPI...

    A PO KAZANIU, STRUDZONY KALPAN WSIADA DO LEKSUSA I POPIJAJAC 12 LETNIA WHISKY JEDZIE DIO SWOJEJ REZYDENCJI ZEBY ODPOCZAC...
  • ~ninel
    (2013-03-28 21:33)
    w cuda nie wierze, ale jesli chca juz byc ubodzy to tak na prawde a nie na pokaz, bo kaplanstwo to powolanie a nie biznes!!
  • ~wiele bny
    (2013-03-28 21:57)
    niech panstwo przestanie dawac czarnej hołcie niech kler stanie sie dziadami praszalnymi
  • ~bestia
    (2013-03-28 21:58)
    nyczy i kwiczy typowa koscielna świnia
  • ~jasio
    (2013-03-28 22:30)
    w jaki sposób skłoni do ubóstwa Głodzia???
  • ~cziras
    (2013-03-29 00:46)
    Nycz wzywał do ubóstwa z telefonu satelitarnego zamontowanego w Jego limuzynie
  • ~straceniec
    (2013-03-28 17:42)
    jak księża parafialni oddadzą biednym to z czego odprowadzą składki do kurii?
  • ~alfa
    (2013-03-29 04:01)
    tu w dziennik.pl

    Zobacz samochody polskich biskupów. Zdjęcia

    2013-03-26 | Ostatnia aktualizacja: 11:58 | Komentarze: 201
  • ~AK
    (2013-03-29 07:43)
    Kaziu, Kaziu !
    Nie wygłupiaj się na forum publicznym.
  • ~Nie-wierny
    (2013-03-30 18:37)
    "Z OKAZJ ZBLIZAJACYCH SE SWIAT WIELKANOCNYCH ZYCZE IM WSZYSTKM SMAZENA W PEKLE!!!"

    Lepiej tak nie życz. Bo w końcu klechy zabiorą piekło tytułem odszkodowań za straconie mienie i go w końcu sprzedadzą. Gdzie więc się ja później biedny podzieję?. W piekiełku jest ciepło, diablice są jak marzenie i poszaleć z nimi można do woli. Lepiej tam nie wprowadzać tych "fachowców". Piekło nadal niech służy uczciwym grzesznikom. (Takim jak ja).
  • ~zenek
    (2013-03-31 12:47)
    Obserwuję że młodzi już nie wierzą księżom coraz mniej jich w kościołach.
  • ~do armagedonu
    (2013-03-31 10:32)
    Zycze im sprawiedliwego SADU od Wielkiego Sedziego-Syna Bozego,Jezusa Chrystusa,ktory jako POTEZNY Archaniol "siedzi po prawicy Bozej". Byl martwy tylko 3 dni ale od tamtego czasu ma sie swietnie (to wiadomosc dla niedoinformowanych, ateistow i muzulmanow..) i juz w wojnie w Niebie pokonal Szatana i demony "zrzucajacych" ich na Ziemie w roku 1914. Dlatego nam wszystkim jest tak "fajnie i dobrze". Niedlugo sad dla "Wielkiej Nierzadnicy" a potem Armagedon...bedzie sie dzialo! (wszystkie szczegoly opisane zostaly w Biblii!)
  • ~mn
    (2013-03-31 12:37)
    no k...wa jestem stara ale nie jestem glupia idzcie do kturegos z nich niech da na chleb 2 zlote to zobaczycie
  • ~wikary
    (2013-03-28 18:39)
    SEKTA KrK NAJWIĘSZY SZABROWNIK I OBSZARNIK w katolandzie niech oddadzą POLSCE ziemię,ktorą wyłudzili z komisją majątkową
    bepe ryczan -kielecki scyzoryk buja się LEXSUSem RX45OH SUV 4X4
    za ponad 300 tys. zeta,,tadziu z Torunia śmiga maybahem
  • ~stw52
    (2013-03-28 17:36)
    UBUSTWO ---u duchownych to iluzja---
  • ~mmm
    (2013-04-01 08:24)
    Trzeba dbać o bogactwo umysłu i miłość do ludzi.
  • ~baba jedza
    (2013-03-28 15:53)
    Kardynał Nycz mówi o ubóstwie ,Trzy razy patrzyłam na date w kalendarzu
    nie, nie Pierwszy Kwietna .A co bedzie z Centrum Jana Pawła ,przeciez Dziwisz
    tam mennice zrobił i On miał by sie tego wyrzec? Akrew ? którą rozprowadzał
    po parafiach Tak sobie powiedziałam , jak Oni temu ubóstwu sie poddadzą a może
    To wreszcie będzie wiara, prawdziwa wiara bez złotego cielca co tą mamone
    w kosciele chciał utłuc na wiernych .Chce zobaczyć ubogiego Biskupa a uwierzę że jest Bóg ale to sa tylko marzenia ...wiernych marzenia które ich przerastają ich (BISKUPÓW ) bo my żyjemy dzieląc sie tym co mamy z innymi.