Ilu Polaków wierzy w zamach w Smoleńsku? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Konferencja naukowa w sprawie katastrofy smoleńskiej nie wyjaśni jej przyczyn - uważa zdecydowana większość Polaków. Aż 72 procent ankietowanych przez CBOS jest zdania, że w ten sposób nie uda się zbliżyć skrajnych stanowisk w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~korina
    (2013-10-29 18:27)
    A mnie się nikt o zdanie nie pytał...
  • ~Alek
    (2013-10-29 16:32)
    "Ludzie mający dorobek naukowy są warci tego, żeby ci, którzy chcą o nich coś wiedzieć, oprócz czytania jakiegoś szmatławca zajrzeli na 5-10 minut do internetu i zapoznali się z publikacjami tych uczonych" - oświadczył prof. Cieszewski.

    Oczywiscie pan prof ma tu na mysli szmatlawca jakim jest Gazeta Wyborcza i jej podobne, ktore obrazaja i znieslawiaja niezaleznych naukowcow z zagranicy.
    Wiekszosc Polakow ma juz dosc tej propagandy Laska i jego niby ekspertow oraz wspierajacych ich szmatlawcow
  • ~Elsy
    (2013-10-29 16:14)
    JA TEŻ WIERZĘ W ZAMACH, JEŚLI GO NIE BYŁO TO DLACZEGO TAK SIĘ ZWALCZA STRONE, KTÓRA NIE WIERZY RZĄDOWI I SPRAWĘ SIE NIE WYJASNIA TYLKO JESZCZE BARDZIEJ KOMPLIKUJE.JEŚLI DERESZ I INNI JUŻ MAJĄ SWOJĄ WERSJĘ I W NIA WIERZĄ TO NIECH WIERZĄ, ALE NIECH SIĘ NIE BUNTUJĄ, NIECH PRZEŁĄCZĄ KANAŁ. MY OCZEKUJEMY NA OSTATECZNY WERDYKT. PROFESOROWIE ZESPOŁU MACIEREWICZA WYRAŻALI SIĘ B. KOMPETENTNIE I WIARYGODNIE, ALE ICH SIĘ OŚMIESZA STĄD TAK MAŁY PROCENT IM WIERZY. MEDIA MAJA W TYM WIELKĄ ZASŁUGĘ.
  • ~Wiesiu13 Mordo Ty Moja
    (2013-10-29 16:17)
    Putin i Tusk są pewni. Reszta zależna od mediów i takich agentów jak matoł PO POdstawówce WSIarz 13. .
  • ~Radio Erewań
    (2013-10-29 16:17)
    Wpływ POlskiego ślusarza -pana Millera oraz eksperta od obiektów latających z machającymi skrzydłami - dr Laska... na przemysł samolotowy jest OLBRZYMI. Jak donosi Radio Erewań, wielkie koncerny samolotowe jak Lockheed Martin, Boeing postanowiły - w oparciu o POmiary brzozy dokonane przez dr Laska - zmienić proces produkcji samolotów.
    Od 1-szego stycznia przyszłego roku, każdy samolot , powtarzam każdy... będzie miał skrzydła zbudowane z desek brzozowych!! Pierwsza seria samolotów bojowych F-16 ze skrzydłami z desek brzozowych właśnie przechodzi próbne testy w tajdze w okolicach Smoleńska.
    W ogóle POlacy z otoczenia premiera Tuska robią oszałamiające kariery naukowe!!! Widać pan premier ma szczęśliwą rekę w doborze najlepszych fachowców!
    Oto jak donosi norweski Dagbladet, panowie Miller i Lasek to dwaj pewni kandydaci do Nagrody Nobla w dziedzinie konstrukcji najnowszej generacji samolotów (brzozowe skrzydla!) a prokurator generalny Seremet - to murowany POdwójny kandydat do Nobla w dziedzinie Chemii a konkretnie past do butów (To Nie Trotyl - To Pasta Do Butów!) oraz w dziedzinie Chemii Spożywczej (To Nie Trotyl - To jest Kaszanka!)
  • ~krakus69
    (2013-10-29 16:18)
    28% wyznawców sekty smoleńskiej to zbyt dużo jak na normalny kraj
  • ~emeryt 5
    (2013-10-29 16:19)
    Dlaczego my Polacy musimy być zawsze mądrzy po szkodzie, a nie przed szkodą ? Jeżeli Pan Prezydent udawał się do kraju, w którym nie darzono Go sympatią i mogli zrobić Mu krzywdę, to należało " dmuchać na zimne". Dlaczego doradcy Pana Prezydenta, w tym Pan Antoni Macierewicz zgodzili się na to, aby na lotnisko dla Najważniejszej Osoby w Kraju wybrać od lat nieczynne "kartoflisko" w Smoleńsku ? Prezydent jest najważniejszą osobą w kraju i należy szczególnie dbać o Jego bezpieczeństwo. Czy ktoś sobie wyobraża, że ochrona i doradcy Prezydenta USA zgodziliby się na to, aby ich prezydent lądował w Smoleńsku. Nigdy. Wystarczyło polecieć na cywilne lotnisko w Moskwie, a stamtąd dojechać samochodami do Katynia. Mogliby wtedy Ruscy ścinać brzozy, rozpylać hel, mgłę, a my okazalibyśmy się od nich mądrzejsi i przechytrzylibyśmy ich. A tak sami wpakowaliśmy się w "łapy niedźwiedzia". Jeżeli widzę na płocie napis "Uwaga zły pies", a mimo tego wchodzę na posesję, to niejako na własne życzenie zostałem pogryziony przez psa ?
  • ~obserwator zycia politycznego
    (2013-10-29 16:23)
    Przecież na chłopski rozum, to wystarczy przeanalizować kto miał powód? Kto miał okazję? I kto tego bardzo chciał? Kto jaki miał powód to wiedzą ci którzy obserwują i interesuja sie, choćby w minimalny sposób, aktualna polityką.
  • ~Rudolf...
    (2013-10-29 22:59)
    ZYDOKOMUNE PRAWDA PAZY...
  • ~moherowy ninja
    (2013-10-29 16:26)
    To że to nie był zamach jest proste jak tabliczka mnożenia. Ubolewam jednak nad tym że żaden specjalista od mechaniki nie obliczył tego aby udowodnić niedowiarkom że takie małe drzewko jest w stanie rozerwać skrzydło i raz na zawsze rozwiązać problem brzozy. Oczywiście zaraz pojawią się głosy że przecież brzoza został ścięta wcześniej, że samolot wybuchł nad ziemią, że ruski wymyli wrak dlatego nie ma śladów trotylu itp itd. Jednak mielibyśmy jeden spór wyjaśniony.
  • ~obserwator
    (2013-10-29 16:26)
    absurd
  • ~Magda
    (2013-10-29 20:34)
    To nie jest kwestja wiary przygłupy, ale są dowody i na zdrowy rozum widząc wrak i sposób wyjaśniania, to napewno był wybuch i tylko matołki tuskowe wierzą w katastrofę.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-29 14:31)
    Chory kraj i chorzy ludzie którzy slepo ida za takimi Maciorewiczami, Kaczorami i innymi Rydzykami, ufajac kazdemu ich slowu...
    Takich ludzi mozna porównac do Hitlera, bo za slowami i
    czynami tego pana z wasem tez szly miliony slepych ludzi.
  • ~GW-no Wyb
    (2013-10-29 16:34)
    PO juz prowadzi 328.78% , PIS daaaaaleko w tyle z 0.00000001 % hahahaha!!!
  • ~w,w,w,
    (2013-10-29 16:12)
    Rozdrobniony na drobne cześci zadnego leja po samolocie zamach aż sie prosi
  • ~Elf
    (2013-10-29 16:39)
    Gratulacje mamy 28 % 100 %-towych idiotów ,których musimy niestety utrzymywać
  • ~destroyer
    (2013-10-29 16:43)
    Re Alek; Mylisz sie . Należysz do tej głupszej mniejszości.
  • ~warszawiak
    (2013-10-29 20:40)
    PIS falszywka udajaca Wiesia ,

    On ma kompleks ,zwany kompleksem Hofmana , duzy rozporek ,ale maly pisiorek .
  • ~jws
    (2013-10-29 20:43)
    DO jws piszącego ,,O PODNIECAJĄCYCH MNIE FACETACH" MÓJ WPIS PODPISANY ,,JWS" TO TEN MOWIĄCY O KŁAMSTWACH MACIEREWICZA. PISOWSKI AGENT CHCE KŁAMLIWYM WPISEM DYSKREDYTOWAĆ PRAWDĘ O MACIEREWICZU KŁAMCY, BURZĄCYM SOLIDARNOŚC POLAKÓW..
  • ~fPiSdu !
    (2013-10-29 20:53)
    nie ważne ilu Polaków wierzy w zamach.
    ważne, że co raz mniej ...

Może zainteresować Cię też: