Orędzie papieża. Franciszek przemówił do Polaków

| Aktualizacja:

Papież Franciszek zachęcił Polaków do głębokiego przeżycia kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. W specjalnym orędziu nadanym przez Pierwszy Program Polskiego Radia i TVP 1 papież podziękował narodowi polskiemu i Kościołowi w Polsce za dar Jana Pawła II.

wróć do artykułu
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-04-24 23:54)
  A siostrę Bernardettę beatyfikować.
 • ~Zgredek
  (2014-04-25 06:34)
  Tak, świętobliwe owieczki agentów Watykanu. Wieczne Miasta Rzym zarobi i Watykan zarobi, a wy będziecie przez 1 rok lub dwa lata, spłacać długi po tej wycieczce. Ale wasz wybór.
  Prastara religia państwowa, jakim jest KrK, będzie wam wdzięczna za zarobek. Tego oczywiście nie powie. Wszystko będzie się odbywać w podniosłej sferze duchowej. No i wszystko za waszą kasę i sponsorów. Całkiem jak sukces Solidarności w 1989 r.
  Czerwona zaraza zlała się z czarną zarazą. A owieczkom została emigracja, bezdomność, bezrobocie i praca za minimalną. No i kto temu winien? Nasz antypolski rząd. Policzą im wszystko i słusznie. A o swoim wystawnym i grzesznym życiu cicho, sza. Gdy Polskę rozbierali diecezje trwały w swym niezmienionym kształcie. Nuncjusz papieski był ponad wojny i zawieruchy. Był przedstawicielem innego państwa. Agenci Watykanu poprą każde antypolskie posunięcie, każde zbrukanie naszej Konstytucji, za parę groszy sprzedadzą swe owce każdemu, kto da kasę. Teraz już wiecie, skąd tyle kłótni, stale w kraju, jest o byle co.
  Gwizdnie złodziej i oszust w jednym /czyli T. Rydzyk/ na swe barany, to zaraz jadą i krzyczą co im guru każe. A piekło jakie zgotowała siostra Bernadeta uchodziło tyle lat. Bo to przecież był margines. My wszyscy świeccy jesteśmy dla nich marginesem - kiedy to do was dojdzie?
 • ~mmm
  (2014-04-25 07:41)
  Papież F zachęcił Polaków , natomiast p-osły z Polskiego sejmu uważają że wszyscy Polacy popierają świętość JPII, górnolotne bzdety dotyczące świętości, czytanie ich na baczność , ...
  Polskie p-osły uważają, że ich wazeliniarstwo, jednolicie bogobojna postawa wzmocni na świecie świętość papieża w Polsce i na świecie. To jest objaw pychy.
  To propaganda dla ciemnego lud w którą jego twórcy nie wierzą.
  Brawo SLD i TR.
 • ~Bogdan
  (2014-04-25 08:51)
  To wszystko należy traktowac jak odgrzewanie starego śmierdzacego kotleta
 • ~@zgredek
  (2014-04-25 09:11)
  I co - juz cie lzej POmatolska MENDO zes z siebie FEKALIE wylal na forum??

  OSMIESZASZ JEDYNIE SIEBIE - RAZ PO RAZ!
 • ~Real14.
  (2014-04-25 15:43)
  Ze wszystkich zbokow w czarnych sukienkach zrobić autorytety i z pingwinów zwyrodniałych też.Watykan (obłudny i...i...i...) to potrafi.
 • ~Dziwne praktyki ....
  (2014-04-26 11:45)
  Papiež niech sie przyjžy na sprawe Ks. Lemańskiego.

  A na Slowacji na odwolanego bezprawnie arcybiskupa Roberta Bezaka o tym sie w Polsce nie pisze ...
  Odwolanie arcybiskupa z Trnawy Roberta Bezaka zamiecione to jest na Slowacji i w Watykanie pod dywan

Może zainteresować Cię też: