Górnicy zareagowali na obietnice Kopacz: Gwizdy, bębnienie i okrzyki

Gwizdy, głośne bębnienie i okrzyki - tak górnicy przywitali deklaracje premier Kopacz dotyczące górnictwa. Szefowa rządu mówiła, że będzie chciała chronić nasz przemysł węglowy przed nieuczciwą konkurencją i wyciągnie go z kryzysu.

wróć do artykułu
  • ~januszjanusz
    (2014-10-01 12:25)
    NIech wreszcie rornicy zyja tak, jak reszta Polakow ...koniec z przywilejami .
  • ~robson
    (2014-10-01 12:26)
    Górnicy macie zarządy ,po co ich trzymacie. Oni powinni interesować się aby węgiel miał zbyt ,a nie tylko wielkie KASY BRAĆ. GONIDZ DZIADÓW
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 12:32)
    Gwizdy , krzyki i bębnienia . Tak wyrażacie szacunek dla premiera RP ? A gdzie POLICJA ? Gdzie chłopcy z Golędzinowa ze szturmowymi pałkami i gumowymi kulami ?
  • ~Ubek
    (2014-10-01 12:36)
    Pierwszy efekt "miękkości" tego rządu. Daj górnikom palec, to żywy nie ujdziesz. Jak za komuny.
    Kilofkom należy się "sztylem" od łopaty po plecach.
  • ~obserwator
    (2014-10-01 12:39)
    To tylko 100 tysięcy wyborców. Kto jest za spacyfikowaniem Kilofków niech się wpisuje. Może Politycy zobaczą,że warto zrobić prządek z ta ostoja komuny. Jak bronią komuny, to komuna zakładała "równe żołądki". Niech dorównają do " reszty Polaków".
  • ~Karmen
    (2014-10-01 13:05)
    A te guzy czekały,że nowa Pani Premier zapowie,że dostaną 16-tą pensję i dopłaty do palonych opon. A węgiel ich nie interesuje. Bo mają deputaty.
  • ~sam
    (2014-10-01 13:08)
    Hej gornicy, doigarcie sie, ze pojdziecie na bruk.
  • ~Ironiamus
    (2014-10-01 13:11)
    Najwyższe płace (+ przywilejów kupa) = najdroższy węgiel w Europie. Przegonić awanturników.
  • ~lemingi
    (2014-10-01 13:14)
    Niegrzeczni polscy gornicy ! Jak wam nie wstyd tak pyskowac na nasza premier-lekarke ? Nasza premier-lekarka skieruje was na zamkniety oddzial szpitala psychiatrycznego.
  • ~iga
    (2014-10-01 13:18)
    moze osiol co wypisuje te bzdury pojdzie popracowac jak szczur to jest szczucie spoleczenstwa pozdrawiam
  • ~gornikdebil
    (2014-10-01 13:21)
    debile górnicy nie rozumieja ze komuna sie skonczyła 25 lat temu dotować do goowna zeby zamieniło sie w złoto to chyba nie te czasy
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:22)
    tuSSk wygwizdany
    na meczu siatkowki Polska-USA
    Siedem lat sukcesów, setki kilometrów autostrad, żadnych afer, rozwijający się kraj, ludzie zarabiający kokosy a Naród taki bezczelny. Premier wygwizdany. Skandal...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:32)
    Ciekaw jestem czy ten cały Tusk POtrafi chodźby łopotać zwieraczami odbytu.
    ... ja POtrafię...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:38)
    kiedy Tusk do dymisji?
    razem z Gronkowiec-Twist (Hajką Grundbaum)
  • ~san
    (2014-10-01 13:39)
    ROZLICZYĆ rudego szkodnika z pustych obietnic.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:44)
    Bydlo...ja tez chce 13, 14 pensje , 8 ton wegla za darmo olowkowe , piornikowe i q... nie wiadomo co jeszcze.
    Sprywatyzowac to cale gooowno .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:47)
    ZLODZIEJE...
    Martwe dusze na imprezie "Solidarnosci"
    Szef zwiazku z kopalni Sosnica-Makoszowy sfalszowal liste uczestników weekendowego wyjazdu dzialaczy w góry i wyludzil pieniadze z funduszu socjalnego. Przyznal sie do winy i chce dobrowolnie poddac sie karze
    Wyrok w tej sprawie moze zapasc jeszcze w tym roku - przewiduje gliwicka prokuratura, która bada tez inne imprezy organizowane przez "S" z tej kopalni w l. 2010-12.

    Pod lupa sa wycieczki krajowe i zagraniczne, karczmy piwne. Z funduszu socjalnego poszlo na nie co najmniej kilkadziesiat tys. zl.

    To bedzie gigantyczne sledztwo, bo na liscie uczestników samej karczmy bylo prawie pól tys. osób - ocenia prokuratura.

    Oto cala prawda o PIS- solidarnosci - zlodzieje!!! napisze zlodzieje, zlodzieje!!! - bo zlodziej na zlodzieje siedzi. Tak tez rozkradli i sprzedali POlske!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:50)
    Pamietacie...jak rzad PIS kaczynskiego...spierdnal sie jak gornicy narozrabiali w Warszawie i dal im wszystko co chcieli ??

    A prezes dostal rozstroju zeladka ze strachu...!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:51)
    PIS falszywki...pseudo Wiesio wulgarne
    .. to falszywka jakiegos milosnika sPiSdzialej partii

    Ale Jaroslaw Kaczynski tez lubi falszywki ...
    nawet jedna ma !
    sfalszowana lojalke - jedyna w Polsce ! troche mu sie ona poplamila owsianka,
    która wsuwal w stanie wojennym siedzac w papciach na fotelu ...
  • ~sCk
    (2014-10-01 14:15)
    A związki zawodowe wykończą kolejny polski zakład ... jak stocznie czy ursusa...
    Ja to bym rozgonił to gazem i armatkami jak za komuny ...

    Bo oni metod nie zmieniają a policja niestety tak.

Może zainteresować Cię też: