Skandal z włoską delegacją w Muzeum Auschwitz. Wzywali policję

| Aktualizacja:

Zamieszanie wokół włoskiej delegacji biorącej udział w obchodach 70. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Po wtorkowych uroczystościach przewodniczący żydowskiej wspólnoty z Rzymu był gościem we włoskim programie telewizyjnym.

wróć do artykułu
  • ~dziadek Franek
    (2015-01-29 17:29)
    Brak honorów dla córki rtm. Pileckiego to sytuacja okropna. Zabrakło dbałości o dobre imię Polski.
    Nagle... ...sobie przypomnieliście?
    Od wielu lat nikt nie zapraszał rodziny Rotmistrza i szumu nie było. Co tym razem jest do ugrania?

    ps.Tacy to "patrioci" wasza mać.
  • ~baca
    (2015-01-29 17:32)
    Kolejny przykład tego chorego państwa kolesiostwa sitwy PO -PSL , zatrudniania znajomych królika , tu nikt nie odpowiada za nic wszystko mają w zadzie .

    -Kolejne fopa na arenie międzynarodowej ,znów nas zaczną szkalować ,a może sitwie na tm zależy ?
  • ~realista
    (2015-01-29 17:59)
    A jednak polacy to idioci jak malo kto. Nawet zapewnienie ochrony ich przerasta. Jak mozna kogos w budynku zamknac?
  • ~Źmior
    (2015-01-29 18:07)
    No PaczPan chcieli wylegitymować "włamywaczy"! Włamywaczy bo przecież jak traktować kogoś kto włamuje się do zamkniętych pomieszczeń?
    Skandal!
  • ~oli
    (2015-01-29 18:29)
    tempota z głupotą - wartownicy to zapewne byli mili czy poli -cjanci - nic dziwnego że tempi - przecierz włoska delegacja miała na to zgodę,- Polacy nic się nie stało
  • ~Wiesio 13 bicz na PiS
    (2015-01-29 18:38)
    Potomkow Pileckiego nie wpuscilismy, a Wlochow nie wypuscilismy.
    Tak jestesmy idiotami.
  • ~BRUXELLA
    (2015-01-29 18:48)
    POlaczki to naprawdę wasz kraj ilu tam było POLAKÓW z krwi i kości. polsko uboga wracaj do BOGA
  • ~kto pod kim dołki kopie, często wpada w nie
    (2015-01-29 18:53)
    Włosi mają porąbane jak nasi posłowie. A osoba z 18.38 ma najbardziej porąbane.
    Rodzina Pileckiego nie starała się o wejście do obozu. Jakby napisali, zostaliby uhonorowani. Włosi, byli traktowani specjalnie, słowa nie dotrzymali i mieli czelność się nie wylegitymować. Karabinierzy by takim wtłukli, a nie przetrzymali. Nasza policja i tak za łagodnie ich potraktowała. Niech zapłacą za zawracanie d naszej policji.
  • ~Mark Twain
    (2015-01-29 18:59)
    Zeby nie byc goloslownym.
    Prosze spojrzec na tekst pod zdjeciem do artykulu oraz samo zdjecie.
    Gdzie tam sa byli wiezniowie?
    Przeciez dzis to osoby pow. 90 lat!
    Dzis jest o wiele wieksza bylejakosc anizeli w czasach "slusznie minionych".
  • ~hahahaha faszysty
    (2015-01-29 19:43)
    wartownicy, przesłuchania na terenie obozu mają fart, że nie ubrali ich w pasiaki i nie zamkneli w komorze gazowej do rana
  • ~elf
    (2015-01-29 19:56)
    Dziwne to wszystko a i p DYREKTOR a i ten Włoski człowiek pachnący warzywem ( jakieś układy , specjalne dla pejsa..ch . Widoczna SWOŁOCZ . No to niech POLICJA go w pełni wykorzysta . Zakaz wjazdu i z głowy. A p DYREKTOR jeszcze pracuje ??? bo należy rozumieć , że będzie wolny etat . NACJE i OBCY powinny zrozumieć ,że są w KRAJU w którym obowiązuje PRAWO .
  • ~oko- cisza
    (2015-01-29 20:45)
    Po co wchodzić do budynku muzealnego? - A brama z wartownikami ?
    - Może chodziło o fanty?
    Nie dało się wcześniej przez Szwedów...?
    - Ich powinni wypuścić po 3 latach za próbę kradzieży. - Wszak telefony mieli!? Mogli zadzwonić i sprawa zostałaby załatwiona.
    -Ale promocja !!! - "osobistości" działaczy muszą zaistnieć nawet na prochach biedaków!
    Udają i wytwarzają zgiełk.
  • ~Naród wybrany patrzcie ich nie wisz czasem
    (2015-01-29 21:13)
    Po co pieprzyć o jakimś skandalu. Po co tam siedzieli po zamknięciu?
    Jak zwykle naród wybrany któremu wszystko i bezkarnie wolno. Gdyby to byli Polacy to by trafili do aresztu i nikt by im nie współczuł. Jeszcze by im dołożyli.
  • ~WAW
    (2015-01-29 22:29)
    MALO ZE SIE WYGLUPILI, TO JESZCZE MORDE DRA...
  • ~kali
    (2015-01-30 05:59)
    Sami sobie winni, a potem oskarżają Polaków! W głowie się nie mieści!
  • ~mmm
    (2015-01-30 08:39)
    Czy w Izraelu, Włoszech, Niemczech, USA, ... pozwolono by grupie facetów samym , bez opiekuna chodzić w nocy po terenie muzeum???
    Jak potraktowano by typów włamujących się do budynku muzeum???

    Jazgot tych typów, mediów zagranicznych zgodny jest z przysłowiem -
    " najlepszą obrona jest atak!" i przypomina jazgot Kaczyńskiego i jego dworu po katastrofie smoleńskiej - winny jest Putin i Tusk!
  • ~Niech to wszystko stąd wyniosą
    (2015-01-30 08:46)
    Specjalnie zrobili taką akcję i udają że niby wyjść nie mogli a ryje drą.
    Niech to wszystko stąd wywiozą nie bedą musieli tu przyjeżdżać i się drzeć.
  • ~Niech to wszystko stąd wyniosą
    (2015-01-30 08:46)
    Specjalnie zrobili taką akcję i udają że niby wyjść nie mogli a ryje drą.
    Niech to wszystko stąd wywiozą nie bedą musieli tu przyjeżdżać i się drzeć.
  • ~Ryszard
    (2015-01-30 10:17)
    Pytanie:
    Jak to się stało,że ekipa telewizji włoskiej sama została na terenie obozu? Czy to znaczy że z nimi nie chodził przedstawiciel muzeum i Włosi ciemną nocą robili tam co chcieli? Ciekawe
  • ~Demaskator
    (2015-01-30 11:05)
    Idiotyczni włosi. Marnie widzę ich przyszłość.

Może zainteresować Cię też: