Solidarność zapowiada nowe protesty. Związkowcy sparaliżują Brukselę?

| Aktualizacja:

Związkowcy z Solidarności zarzucają rządowi, że nikt nie chce z nimi rozmawiać. Dlatego też szykują wielką akcję w Warszawie. Jeśli ta się nie powiedzie, grożą protestami w Brukseli.

wróć do artykułu
  • ~Brawo!
    (2015-02-05 15:35)
    Brawo! Nareszcie!
  • ~Slązak
    (2015-02-05 20:19)
    ,,,Biednym górnikom"" potrzebna pomóc na podróż do Brukseli, daj boże aby tylko w jedną stronę Potrzebują też środki na godny tam pobyt dla DUDY, GUZKA I CAŁEJ FERAJNY NIEROBÓW, nie liczą całej ,,,delegacji""Jest zima-rozgrzewka jest konieczna.
  • ~anetk
    (2015-02-05 16:14)
    a jaro mowil jak wygra wybory wszyscy beda mieli prace w kamieniolomach.
  • ~Babcia Leokadia z Lublina
    (2015-02-05 17:10)
    ZOOmowiec Duda , grozi ze beda obsrywac i szczac na trawniki jak to bylo zwiazkowe zachlane piwem
    robi w Warszawie
  • ~ROBOL
    (2015-02-05 19:46)
    Za zborze powalone gradem-dopłaty. Za nadmiar deszczu i gnicie kartofli - dopłaty.
    za brak deszczu i suszę-dopłaty. Za nadmiar dzików- dopłaty. Za szkody przez stonki -dopłaty.Za spadek eksportu mięsa, warzyw, i jabłek -dopłaty. Za zwyżkę cen ropy dopłaty. Za silne wiatry-dopłaty.Za blokowanie dróg -dopłaty, za pożyczki we frankach-dopłaty. ZA silne przymrozki dopłaty. Za zalane przez powódż łany- dopłaty. A DLA KOGO TE DOPŁATY? Dla tych co za grosze kupili PGR-Y oraz od starych chłopów za grosze ziemie i stali się ,,wiejskimii"" bogaczami, u których prawdziwi chłopi pracują za grosze.NO I JESZCZE SĄ DOPŁATY DO WYSOKICH KOSZTÓW WYDOBYCIA WĘGLA. KTO MA DOPŁACAĆ?? PODATNICY PRACUJĄCY W MIASTACH?
  • ~ROBOL
    (2015-02-05 19:48)
    Za zborze powalone gradem-dopłaty. Za nadmiar deszczu i gnicie kartofli - dopłaty.Za brak deszczu i suszę-dopłaty. Za nadmiar dzików- dopłaty. Za szkody przez stonki -dopłaty.Za spadek eksportu mięsa, warzyw, i jabłek -dopłaty. Za zwyżkę cen ropy dopłaty. Za silne wiatry-dopłaty.Za blokowanie dróg -dopłaty, za pożyczki we frankach-dopłaty. ZA silne przymrozki dopłaty. Za zalane przez powódż łany- dopłaty. A DLA KOGO TE DOPŁATY? Dla tych co za grosze kupili PGR-Y oraz od starych chłopów za grosze ziemie i stali się ,,wiejskimii"" bogaczami, u których prawdziwi chłopi pracują za grosze.NO I JESZCZE SĄ DOPŁATY DO WYSOKICH KOSZTÓW WYDOBYCIA WĘGLA. KTO MA DOPŁACAĆ?? PODATNICY PRACUJĄCY W MIASTACH?
  • ~adam i ewa
    (2015-02-05 19:59)
    Rację miał prezydent Wałęsa gdy radził aby tych pseudo - solidaruchów pałować.
  • ~ślązak
    (2015-02-05 20:05)
    Guzek ma chyba guz na mózgu, że zdradził lewicę i połączył się z byłym zomowcem, który nim steruje.
  • ~Slązak
    (2015-02-05 20:13)
    ,,,Biednym rolnikom"" potrzebna pomóc na podróż do Brukseli, daj boże aby tylko w jedną stronę Potrzebują też środki na godny tam pobyt dla DUDY, GUZKA I CAŁEJ FERAJNY NIEROBÓW, nie liczą całej ,,,delegacji""Jest zima-rozgrzewka jest konieczna.
  • ~war
    (2015-02-05 20:23)
    Do ,,ROBOLA"Zapomniałeś,że mają jeszcze DOPŁATY Unijne za to, że raczą siać i orać. .
  • ~keszelka
    (2015-02-05 16:03)
    To jest dobry pomysł.Tylko po co marnować siły na Warszawę ? Od razu do Brukseli.A jaszcze lepiej do Antananarywy.Tam będą wśród swoich.
  • ~Darek
    (2015-02-05 21:12)
    Czerwona dzicz z PLATFORMY niszczy Polskę.
  • ~rychu
    (2015-02-06 15:12)
    jak im sie nie uda wkurzyc Polakow to pojada wkurzac "Bruksele" i wtedydopiero bedzie smiesznie !!! wystawia swoje durne tylki do kopania, juz nie tylko przez Polakow, ale przez cala Europe !!!

    ~Darek2015-02-05 21:12 - twoja babcia oddala emeryture katabasowi z Torunia, a ty oddaj swoja pensje na doplaty dla gornikow i rolnikow !!! rzad ci do tego nie jest potrzebny, wystarczy durny leb !!!
  • ~antek
    (2015-02-06 15:39)
    Żal mi tej POdczerwieni takie LUKSUSOWE WYPŁATKI na POństwowym pytam sie ZAUFANEGO w POdczerwień PAPRYKAZA jak ZYĆ
  • ~zxc
    (2015-02-06 15:53)
    Niech rząd zajmie się ustawą o likwidacji KRUS i przywilejów pracowniczych a wtedy będą mieli inny cel protestów i docenią to co mają.
  • ~zxc
    (2015-02-06 15:57)
    Ten cały Sławomir Izdebski od rolników ma długów na 2.8 mln i to nawet wśród rolników. Gospodarstwo i firmę przekazał synowi i komornik nic mu nie może zrobić, ale uczciwym szaraczkom bezprawnie zabrać mienie może.

    Facet handluje węglem ale rosyjskim co nie przeszkadza mu współpracować z górnikami.
    Jest w stanie skupić zboże z Ukrainy, ale broni naszych rolników.

    Cwaniak chce dostać się do sejmu i pozbyć długów
  • ~zły
    (2015-02-07 12:44)
    Może tam im skutecznie skopią dupska
  • ~solidaruch
    (2015-02-07 13:47)
    A jak pojedziecie do Brukseli, to POwitajcie tam Donka Tuska i POdziekujcie mu za to, ze naprodukowal w Polsce glupiutkich polskich pilkarzykow, ktorzy nie sa w stanie rozwinac Polski technologicznie i to dlatego teraz Wy tracicie Wasze stanowiska pracy.
  • ~alik
    (2015-02-05 16:13)
    zycze szerokiej drogi, ale tam dostaniecie lomot i powrot piesza na azymut. nieroby i krzykacze.
  • ~janinaH
    (2015-02-05 15:48)
    160 miliardów zł .zysku kapitalistów polskich a może wystarczyła by im połowa z tego , a by było zatrudnić umowę o pracę a nie śmieciowa umowa .
    Kapitaliści głośno krzyczą bo trzeba by było tymi miliardami podzielić się z Polskim państwem i pracownikami .i ZUS .to im nie pasuje .