Droga łódź strażacka nie mogła gasić pożaru mostu. "Śluza była zamarznięta"

| Aktualizacja:

Warszawska straż pożarna ma nowoczesną łódź gaśniczą za ok. 800 tys. złotych. Dlaczego więc trzeba było ściągać jednostkę z Płocka do gaszenia pożaru Mostu Łazienkowskiego? Wszystko przez zamarzniętą śluzę

wróć do artykułu
  • ~bum-bum
    (2015-02-21 16:29)
    Jeżeli tych mostów w Warszawie codziennie żaden dróżnik nie kontroluje to wkrótce spalą wszystkie.
  • ~Jan
    (2015-02-21 14:26)
    Jedne bagna za rządów POpaprańców i bufetowej, ktorą się tak upajają.
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-02-20 19:21)
    ~krak2015-02-20 13:52

    Most łazienkowski
    wartość: 400 mln zł; ochrona: brak; zabezpieczenia: brak
    Gejowska tęcza
    wartość: 10 zł; ochrona: całodobowa przez straż miejską; zabezpieczenia: stała instalacja gaśnicza; monitoring: 4 kamery, ciągła obserwacja

    I to jest właśnie sedno rzeczy!
    Celowe i ciągłe niszczenie Polski to priorytet w PO=Psl
  • ~Makumba
    (2015-02-20 17:44)
    Piękne zdjęcie, razem z pordzewiałym drewnianym mostem i tymi krzakami nad rzeką całkowicie oddaje charakter tej metropolii.
  • ~tele-wic
    (2015-02-20 16:42)
    Bo klucz był w biurku bufetowej.
  • ~gosc
    (2015-02-20 15:43)
    Ale burdel ,tylko neonu brak.Najpierw pendolino ,teraz lodz. No ktos musial zarobic i to wszystko sie dzialo za "krola"europy ,ktory spieprzyl z Polski dzieki Merkel i innym niemiaszkom zostawiajac ten bardak.
    A oni jeszcze pisza jak to tej "sitwie" rosna slupeczki wyborcze.
    No musi byc wojna ,bo to tatalajstwo przekretasow zamiatajacych wszystkie machloje pod dywan inaczej nie odejdzie ze stolkow.
  • ~krak
    (2015-02-20 13:52)
    Most łazienkowski
    wartość: 400 mln zł; ochrona: brak; zabezpieczenia: brak
    Gejowska tęcza
    wartość: 10 zł; ochrona: całodobowa przez straż miejską; zabezpieczenia: stała instalacja gaśnicza; monitoring: 4 kamery, ciągła obserwacja
  • ~Kuba POmigdoł
    (2015-02-20 13:46)
    re:~Dariusz Lermer
    Proszę Pana - armatki wodne w Jastrzębiu studziły POdłych warchołów,
    a za łódź gaśniczą o zanurzeniu 30 cm to za małą łapówkę dawali !!!
  • ~julek
    (2015-02-20 13:41)
    Za słabo interweniowaliście strażaki ,że nie ma odpowiedniego sprzętu. Teraz najlepiej zwalić winę na brak konsultacji przy zakupie tej łodzi. Po paru godzinach jak się most rozgrzał do 1000 st.C dopiero mieliście do dyspozycji pożyczoną od MPWiK
    barkę. Ale i tak dostaliście odznaczenia.
  • ~to jeszcze nie koniec
    (2015-02-20 13:40)
    To nie jest jedyny warszawski most który może jeszcze spłonąć. Następny w kolejce to ten który ma na dolnym poziomie ma tory tramwajowe i jest wyłożony dechami (chyba jest to m. gdański).Tam też nie ma monitoringu i każdy może wejść i zrobić wszystko co mu tylko strzeli do łba.
  • ~tommy
    (2015-02-20 13:40)
    Na Boga !!! A co to za statek pozarniczy, ktory stoi w garazu ???!!!
  • ~ludz teoretycznie przeciez byla
    (2015-02-20 13:35)
    ... oco chodzi czepiajoncym sie baby burakom?
    LUDZ TEORETYCZNIE BYLA.
    W teoretycznym kraju.
  • ~PO to DNO
    (2015-02-20 13:35)
    Grokowiec most rozwalił a teraz Walec wyrówna ?
    Dziękujemy Ci Haniu kochana !
    A katering dla zielonego miasteczka Pani dostarczyła ?
    Nie zaPOminać o łososiu i ośmiorniczkach !!!
  • ~gospodarz poszukuiwany/ pytaja po co strajk
    (2015-02-20 13:28)
    lodz zostanie odkupiona na przetargu za ! pln, bo pozbeda sie problemu, a wtedy bedzie mozna ja dooppiieerroo wynajac ,albo wozic elyty.
  • ~droge zagradzala kamieni kupa ?
    (2015-02-20 13:25)
    ** * **** ** BO BRAK JEST GOSPODARZA, a kamieni kupa znowu byla na drodze, i wyszlo hu. , du. a i kamieni kupa.
  • ~tt
    (2015-02-20 13:24)
    Heh... a miałem napisać: nie użyto coby lakier się nie POrysował... ktoś jednak mnie wyręczył...
  • ~Pawel