Lis pozywa Śpiewaka. "Przypisywanie mi antysemityzmu jest niegodne"

| Aktualizacja:

Uprzejmie informuję, że podjąłem decyzję o wytoczeniu procesu profesorowi Pawłowi Śpiewakowi - poinformował w oficjalnym oświadczeniu na stronie newsweek.pl Tomasz Lis.

wróć do artykułu
  • ~PO to dno
    (2015-04-30 09:18)
    Sądy uznają ,że lis niewinny .Zgadnijcie dlaczego ?
  • ~szalom
    (2015-04-30 09:35)
    Lis nie może być antysemitą.on nie ma żadnych poglądów.nawet złych.a śpiewak-takie samo zero
  • ~AntyPISowiec
    (2015-04-30 09:36)
    do ~PO to dno
    Widać że masz problem z rozumieniem tego co czytasz. To nie Tomasz Lis będzie sądzony, ale ten co go niesłusznie pomówił.
    Niestety takich wtórnych analfabetów w Polsce jest bardzo wielu - a szczególnie chętnie ujawniają oni swoją wadę w internecie...
  • ~mmm
    (2015-04-30 09:47)
    Tylko Peło o Czerska ma prawo ujawniać antysemitów. Paniali?
  • ~obserwer
    (2015-04-30 09:48)
    Lis nie jest antysemitą bo Lis nie ma żadnych przekonań( w tym antysemickich). POprostu wyszło mu, że publikując tekst o teściu Dudy zaszkodzi mu jako kandydatowi na prezydenta. A za to dostaje przecież kasę. A za kasę jako rasowa kanalia jest gotów popełnić każde świństwo. I POpełnia.
  • ~Zenon
    (2015-04-30 09:50)
    Wybory za pasem, reżimowy czopek Tomasz Lis już rozgrzany:-)
  • ~Wojtek Bochnak
    (2015-04-30 10:02)
    O co Ty się Lis turlasz?
    Jeżeli jesteś antysemitą, tzn., że jesteś Patriotą. To antypolonizm wszędzie panuje.
    I to z tym trzeba walczyć. Dzieje się to celowo,by Nas zdyskredytować i rozłożyć.
    A po to gnębi ekonomicznie i zadłuża, by Polskę wyludnić i przejąć za długi.
  • ~warszawiak
    (2015-04-30 10:09)
    ta wyjątkowa kanalia resortowa podli się za kasę finansowaną przez szwabskie środowiska , chcących manipulować ludźmi nie mających swego zdania , przeważnie przed wyborami , tych bydlaków resortowych trzeba odsunąć od telewizji publicznej tak samo jak jąkatą zarazę G.W. Z CZERSKIEJ TO TA V kolumna zjada NASZ abonament , to tam są pasożyty którzy przetwarzają nasz abonament w nawóz , bo po DZIAŁANIACH takich kanaliach naród Polskich TYLKO JEST OGRABIANY
  • ~Mnietek
    (2015-04-30 10:11)
    Hehe ale cyrk na użytek medialnego szumu. Jeden z największych szabesgojów w Polsce wytacza proces Żydowi o antysemityzm :D Bareja by zrobił z tego film.
  • ~to run
    (2015-04-30 10:21)
    CZY JA MAM SIĘ TEŻ OBRAŻAĆ NA TO,ŻE JESTEM POLAKIEM?
    CZY PO WYROKU SĄDOWYM TEŚCIOWIE I ŻONA KOMOROWSKIEGO PRZESTANĄ BYĆ ŻYDAMI?
    PRZECIEŻ ONI SIĘ TEGO NIE WSTYDZĄ,ŻE SĄ ŻYDAMI! O CO CHODZI?
    W POLSCE IDIOCI MNOŻĄ SIĘ NA POTĘGĘ. MYSLAŁEM,ŻE DUPOLIZ DO NICH SIE NIE ZALICZA!
  • ~to ruń
    (2015-04-30 10:36)
    MÓJ KOMENTARZ Z DN.30.04.godz.10.21 ZMANIPULOWANY.KOŃCZĘ WSPÓŁPRACĘ Z IDIOTAMI!
  • ~ktoś
    (2015-04-30 10:37)
    Panu Lisowi to powinni zabrać prawo do wykonywania zawodu dziennikarza, bo w tym zawodzie wymagana jest rzetelność i niezawisłość, a ten pan ani tego ani tego nie posiada.On nienawidzi ludzi którzy myślą inaczej niż on.
  • ~Starsza pani.
    (2015-04-30 10:38)
    Czytam te ohydne komentarze i ogarnia mnie trwoga. Kto to pisze? Czy tylko po to, aby żeby wylać na kogoś wiadro pomyj, wulgaryzmów i żółci? Polacy, czy naprawdę tacy jesteście ???
  • ~Mieszko
    (2015-04-30 10:41)
    Jakim chamem i prostakiem jest pan Lis, pokazał to on sam w dniu 21.10.2010, kiedy sądząc, że jest poza anteną, zaprezentował wiązankę wulgarnych przekleństw i obelg. Natomiast w jednym ze swoich programów, wypowiedział następujące zdanie: " ... Cham, głupiec i prostak to jest ktoś kto jest w ofensywie..." Nic dodać, nic ująć. aby nie skrzywdzić pana Śpiewaka, należy powiedzieć, że on również potrafi atakować poniżej pasa - czyli, i Lis i Śpiewak są siebie warci.
  • ~będ erąąąę
    (2015-04-30 10:44)
    w ciemno staję po stronie śpiewaka
  • ~banda upa
    (2015-04-30 10:45)
    lis jedzie po bandzie
  • ~razembudu jemy
    (2015-04-30 10:47)
    lis to typowy cwaniaczek warszawsko koscielny
  • ~Rachela
    (2015-04-30 10:47)
    Dlaczego Żydzi pozwalają aby obrażał ich Tomasz Lis?
  • ~T72
    (2015-04-30 10:52)
    e, no bez przesady, gdyby nie redaktor Liś, nie poznałbym wierszy Kornhausena, a nie są takie złe. Wg mnie to była darmowa reklama poety. Wytykanie komus wiary, pochodzenia może być co najwyżej niesmaczne jak danie, ale na pewno o nim nie świadczy, dopóki się go nie spróbuje trudno cokolwiek powiedzieć. Polacy są przewrażliwieni na tym punkcie, to jak choroba umysłowa, która toczy to społeczeństwo. Nikt z nas przecież, nie wybiera gdzie się urodzi. Trzeba być dumnym z pochodzenia, inaczej nie zasypiemy rowów uprzedzeń. To są raczej szkolne przepychanki nad zajęciem ławki w szkole lub posłuchu wśród szkolnej braci - dziecinada. Śpiewak powinien wziąć udział w programie Liśa na zywo i klepnąć mu blachę, a drugi wycofac pozew.
  • ~prawnik
    (2015-04-30 10:59)
    Kazdy ma prawo sie bronic, ale wloczenie sie po sadach nie jest najlepszym sposobem obrony. Dlatego redaktor Lis powinien zrobic cos takiego, co by przekonalo polskie spoleczenstwo, ze redaktor Lis nie jest antysemita. Wlasnie zbliza sie siedemdziesiata rocznica Pogromu Kieleckiego, podczas ktorego Polacy w bestialski sposob mordowali Zydow oczekujacych na wyjazd na stale do Izraela. Redaktor Lis moze uwiarygodnic siebie jako wroga antysemitow, jezeli opublikuje we "Wprost" obszerny artykul na temat tej ohydnej polskiej antysemickiej zbrodni i szczerze potepi owczesny polski antysemityzm i obecny polski antysemityzm.