Lis pozywa Śpiewaka. "Przypisywanie mi antysemityzmu jest niegodne"

| Aktualizacja:

Uprzejmie informuję, że podjąłem decyzję o wytoczeniu procesu profesorowi Pawłowi Śpiewakowi - poinformował w oficjalnym oświadczeniu na stronie newsweek.pl Tomasz Lis.

wróć do artykułu
  • ~będ erąąąę
    (2015-04-30 10:44)
    w ciemno staję po stronie śpiewaka
  • ~razembudu jemy
    (2015-04-30 10:47)
    lis to typowy cwaniaczek warszawsko koscielny
  • ~banda upa
    (2015-04-30 10:45)
    lis jedzie po bandzie
  • ~Rachela
    (2015-04-30 10:47)
    Dlaczego Żydzi pozwalają aby obrażał ich Tomasz Lis?
  • ~sed
    (2015-04-30 11:00)
    Ciekawe, że wcześniej nie próbował pozywać innych, którzy tak samo jak p. Śpiewak oceniali ten paszkwil. Oskarżenia Śpiewaka nie mógł już przemilczeć. Liczą się intencje publikowania takich paszkwili. W tym przypadku była ona jasna. Lis zasłużył sobie na taką ocenę i żaden sąd go już nie wybieli.
  • ~Mieszko
    (2015-04-30 10:41)
    Jakim chamem i prostakiem jest pan Lis, pokazał to on sam w dniu 21.10.2010, kiedy sądząc, że jest poza anteną, zaprezentował wiązankę wulgarnych przekleństw i obelg. Natomiast w jednym ze swoich programów, wypowiedział następujące zdanie: " ... Cham, głupiec i prostak to jest ktoś kto jest w ofensywie..." Nic dodać, nic ująć. aby nie skrzywdzić pana Śpiewaka, należy powiedzieć, że on również potrafi atakować poniżej pasa - czyli, i Lis i Śpiewak są siebie warci.
  • ~JS
    (2015-04-30 12:08)
    Teść Dudy jest, powiedzmy, Chińczykiem. No to co?
    Skretynieliście. Jeden informuje, że czyjś teść jest kimś tam, tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Drugi uważa to za dowód nie wiem czego. A trzeci – czytają i komentują. Wszyscy razem durnie.
  • ~prawnik
    (2015-04-30 10:59)
    Kazdy ma prawo sie bronic, ale wloczenie sie po sadach nie jest najlepszym sposobem obrony. Dlatego redaktor Lis powinien zrobic cos takiego, co by przekonalo polskie spoleczenstwo, ze redaktor Lis nie jest antysemita. Wlasnie zbliza sie siedemdziesiata rocznica Pogromu Kieleckiego, podczas ktorego Polacy w bestialski sposob mordowali Zydow oczekujacych na wyjazd na stale do Izraela. Redaktor Lis moze uwiarygodnic siebie jako wroga antysemitow, jezeli opublikuje we "Wprost" obszerny artykul na temat tej ohydnej polskiej antysemickiej zbrodni i szczerze potepi owczesny polski antysemityzm i obecny polski antysemityzm.
  • ~derwisz
    (2015-04-30 16:47)
    Coś wam szczęki coraz bardziej opadają..Bul coraz niższe notowania.Kopaczka robi w POry.Koniec wasz jest blizki ,i kiepski...
  • ~obserwer
    (2015-04-30 09:48)
    Lis nie jest antysemitą bo Lis nie ma żadnych przekonań( w tym antysemickich). POprostu wyszło mu, że publikując tekst o teściu Dudy zaszkodzi mu jako kandydatowi na prezydenta. A za to dostaje przecież kasę. A za kasę jako rasowa kanalia jest gotów popełnić każde świństwo. I POpełnia.
  • ~to ruń
    (2015-04-30 10:36)
    MÓJ KOMENTARZ Z DN.30.04.godz.10.21 ZMANIPULOWANY.KOŃCZĘ WSPÓŁPRACĘ Z IDIOTAMI!
  • ~Zenon
    (2015-04-30 09:50)
    Wybory za pasem, reżimowy czopek Tomasz Lis już rozgrzany:-)
  • ~ktoś
    (2015-04-30 10:37)
    Panu Lisowi to powinni zabrać prawo do wykonywania zawodu dziennikarza, bo w tym zawodzie wymagana jest rzetelność i niezawisłość, a ten pan ani tego ani tego nie posiada.On nienawidzi ludzi którzy myślą inaczej niż on.
  • ~Starsza pani.
    (2015-04-30 10:38)
    Czytam te ohydne komentarze i ogarnia mnie trwoga. Kto to pisze? Czy tylko po to, aby żeby wylać na kogoś wiadro pomyj, wulgaryzmów i żółci? Polacy, czy naprawdę tacy jesteście ???
  • ~stary UBek
    (2015-05-01 04:07)
    a sprawę lisa będzie prowadzić dziecko resortowe
  • ~WSIowy Bronek
    (2015-04-30 12:33)
    Abstrahując od tematu. Gardzę Lisem. Mentalnie jest prostytutką POlityczną. By było śmieszniej sadzi te swoje "bąki POlitycznie zaangażowane" myśląc, że ludzie to kupią. Otóż informuję Lisodoopa władzy, że rynek na te usługi "się dawno ustalił" Załóż dziennik z nazwy dla lemingów i przynajmniej wtedy będziesz odrobinę prawdziwszy. Jeżeli uważa, że przekona do siebie ludzi samodzielnie myślących to jest w błędzie takim samym jak Olejnikowa, Michnik, Urban. Wszyscy wiedzą w co grasz jak mniemam z czystej kalkulacji żyje ci się "dobrze". Twarz ma się jedną... ty już dawno ją sprzedałeś. Ty wylizujesz nasze podatki za wiernopoddańcze panegiryki. To nie wolność słowa to wazeliniarstwo suto opłacane naszymi podatkami. Po za tym jesteś zwykłym mentalnie tchórzem który jest w stanie funkcjonować tylko w ustawkach własnoręcznie ustawianych nie przymierzając jak...
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-04-30 15:01)
    To co sie stalo ze SKOKAMI to ilustracja tego

    co moze stac sie z Polska pod rzadami PIS !!!

    Fiuuuuu bziuuuuu i prezes odlecial. Kaczynski i Macierewicz biora leki z jednego pudelka,
    jak jeden zazywa i siedzi spokojnie to drugi w tym czasie pajacuje w mediach.
    To jest najlepszy dowód na to, ze w polskiej sluzbie zdrowia zle sie dzieje..
  • ~PO to dno
    (2015-04-30 18:34)
    re AntyPISowiec - nie masz racji kmiotku ,bo to Lis będzie sądzony o pomówienie pana Śpiewaka . Pan Śpiewak powiedział oczywistą oczywistość , a Lis chce udowadniać ,że czarne jest białe .
  • ~bolek
    (2015-04-30 20:33)
    a POdłe warchoły znów Bronisława wygwizdały !
  • ~anty
    (2015-04-30 19:30)
    Ech ludzie. Żyd to żyd a głupi ten który go kryje.
    Osobiście wolałbym podać rękę 100 murzynom niż jednemu żydowi.
    Jestem antysemitą? Jak myślicie?
    Bo mnie w dooopie cima co myślicie.