Agencja Wywiadu wydała Rosjanom informatora? Oficer polskich służb: To był prowokator FSB

Mariusz Kamiński podczas audytu rządów PO-PSL mówił, że Agencja Wywiadu wydała FSB informatora, którzy przyniósł informacje, że w Smoleńsku był zamach. "Gazeta Wyborcza" dotarła do oficera polskich służb, który twierdzi jednak, że cała akcja była prowokacją FSB, na którą jednak nasz wywiad nie dał się nabrać.

wróć do artykułu
  • ~slazak
    (2016-05-19 09:10)
    Macierewicz nie bylby tak naiwny i napewno znalanzl by do zamachowcow. To jasne.
  • ~JAK
    (2016-05-19 09:13)
    Oczywiście ośmieszenie Polski się udało. Napalony, niezbyt gramotny, za to nawiedzony i oddany sprawie, jak to fanatyk, uwierzył i roztrąbił na cały świat. Ruskie już się ciesza od kilku miesięcy, a mają ubaw w trudnych dla siebie czasach. U nich lata trochę więcej samolotów niż w Polsce. Maja też znacznie więcej katastrof lotniczych. Pamiętam jak niedługo po popisie naszych lotników w Smoleńsku wypowiadał się jakiś ruski medyk, specjalista od badania zwłok po wypadkach. Powiedział że u nich nie przykłada się do sekcji ofiar wypadków lotniczych większego znaczenia. Powody? Zwłoki są zmasakrowane w stopniu uniemożliwiającym zbadanie przyczyny śmierci (czy ofiara zmarła ze strachu, braku tlenu czy poddania przeciążeniu). Nasi spece już niektórych po parę razy ekshumowali bo podobno coś było zamienione. A to dowód słuszności poglądu ruskiego medyka, nikt nie rozpoznał? Bo nie miał szansy
  • ~Obka
    (2016-05-19 09:16)
    Kto niby ma w to uwierzyć?
  • ~Robert.
    (2016-05-19 09:24)
    teraz ruscy mają szerokie pole działana , Kamiński i Antoni kupią wszystko . zamiast zajmować się ważnymi dla Polski sprawami będą ścigać i sprawdzać wszystkie plotki na nk i Fb i fotki z Photoshopa
  • ~Karol
    (2016-05-19 09:28)
    Sprawam i słuzb nie powinno się grać!! Tyle na ten temat!
  • ~ke9
    (2016-05-19 09:40)
    Przecież prawica zakładała, że to mogła być prowokacja ale nawet gdyby była, to nie robi się tak, że leci się z jęzorem na wierzchu do FSB i popycha "informatora" mówiąc, zobaczcie przyszedł do nas i opowiada tam takie... Lepiej niech opozycja powie jakie dokumenty były palone na tyłach pałacyku ministerstwa i dlaczego dwóch oficerów FSB łaziło bezkarnie po całym budynku i nigdzie w ewidencji nie ma wpisu, że byli...
  • ~wieśniak z miasta
    (2016-05-19 09:50)
    Wyjaśnienie tzw.oficera wywiadu tyle warte i z tej samej "bajki" co informacja o 4 krotnym podejściu pilotów tupolewa do lądowania
  • ~Jurek
    (2016-05-19 09:52)
    No jak GW dotarła do tego oficera to musi być to świnto prowda i tylko prowda.
  • ~ADi
    (2016-05-19 10:04)
    a jednak prawda a tak zaprzeczali!!!
  • ~czawo
    (2016-05-19 10:10)
    Oficer wywiadu który spowiada się wyborczej powinien mieć przedrostek "były" oficer- obecnie zdegradowany do szeregowego i z zarzutami..
  • ~Celinary
    (2016-05-19 10:13)
    Bajka Wybiórczej!Co by nie było,kogoś takiego należy przesłuchać i dopiero wyciągnąć wnioski!Hańba POpaństwu i jego załganym "elitom"!
  • ~SYLVEK
    (2016-05-19 10:17)
    Sledztwo to wszystko wykarze a tak to tylko "gdybania"
  • ~lolek
    (2016-05-19 10:18)
    Kim,by nie by ów człowiek (a okazuje się,że był,wbrew krzykom POzłodziei),należało go przesłuchać,a nie odsyłać z miejsca ruskim.Państwo Tuska to bagno...
  • ~ROBSON
    (2016-05-19 10:22)
    aLE MAMY wywiad. sTRACH ŻYC W TEJ polsce>
  • ~Ozz
    (2016-05-19 10:34)
    Kto uwierzy w te spreparowane brednie brukowca zwanego GW. Najwidoczniej komuś ziemia pali sie pod nogami
  • ~E tam....
    (2016-05-19 10:38)
    prowokator FSB, który miał skompromitować polskie służby.Dlatego o jego wizycie poinformowaliśmy oficjalnym kanałem kontaktowym Rosjan. W świecie służb to znak: "Wiemy, co kombinujecie, nie udało się" - dodaje oficer. Ale bzdety, profesjonalne służby nie informują innych służ, bo to jest dowód służalczości. Poza tym informowanie przez osoby prywatne może być dowodem zaufania dla służb , a nie koniecznie prowokacją obcych służ. Ktoś może dysponować niepotwierdzonymi informacjami, które chce przekazać. W sytuacji kiedy donosimy na niego do służ obcych możemy mu zrobić krzywdę. Rosjanie nigdy by tak nie postąpili jak wyszkoleni przez KGB służalczy Polacy,
  • ~007
    (2016-05-19 10:51)
    To znaczy informator też na sznurku układy post sowieckiego.
  • ~Super...
    (2016-05-19 11:04)
    Ten nieuk, który tytułuje się polskim oficerem wywiadu , chciał zablokować na przyszłość pozyskiwanie informacji od obywateli Federacji.
  • ~JMK
    (2016-05-19 11:32)
    Gazeta Wyborcza , Newsweek ,polskojęzyczna stacja TVN24,tam się mówi i pisze całą dobę tylko prawdę ,wyłącznie prawdę.
  • ~Baca
    (2016-05-19 11:36)
    EWO Stankiewicz mówisz o targowicy. Co ty chcesz od polskich biskupów to już tyle lat daj ty im odpoczywać w pokoju .BÓG stworzył różnorodny świat biskupów zdrajców i Ewę Stankiewicz żeby ględziła co ślina przyniesie na język .powiem ci ty wyczyść buty tuskowi i będzie cacy