Koniec strajku w Centrum Zdrowia Dziecka. Pielęgniarki wracają do łóżek

| Aktualizacja:

Po 16. dniach strajku w Centrum Zdrowia Dziecka podpisano porozumienie między protestującymi pielęgniarkami a dyrekcją szpitala.

wróć do artykułu
  • ~Ja
    (2016-06-21 23:05)
    A wiesz pi....do ile zarabia twoja koleżanka po fachu wdrugim szpitalu wstydzi się franco
  • ~wstyd
    (2016-06-09 14:16)
    Zdradziły DEMOKRACJĘ za 300+ !!!!! A KOD miał już transparenty POdpierające na szabat przygotowane !!!
  • ~Kraj idiotów!
    (2016-06-09 12:45)
    Pół kraju wg PISu to złodzeje, którzy czychają na CZD. Połowa kraju jest oskarżona o współpracę z Rosją przez jakiś durni, którzy nie potrafią konta samodzielnie założyć w banku. Ideał kobiet prezes celibatu. Chyba będę się przeprowadzał do Rosji, bo jak widzę to Rosja więcej płaci polakom niż cała Polska razem wzięta tylu mamy oskarżonych o szpiegostwo, a właściwie tyle idiotów, którzy twierdzą, że inni ich okradli.
  • ~znamsprawe
    (2016-06-09 12:36)
    A może tak Plajtforma ujawni, KOMU miał być sprzedany za bezcen mocno zadłużony szpital CZD ? Przecież już pani Beata Sawicka zapowiedziałą kręcenie lodów w służbie zdrowia. najpierw szpitale celowo (i przy współdziałaniu NFZ) doprowadzano do stanu głębokiego zadłużenia. To wymuszało (stosowna ustawa uchwalona w Sejmie przez PO) tzw. przekształcenie własnościowe, bo w pewnym momencie poprzedni właściciel MUSIAŁ spłacić długi szpitala, a na to nie było go stać, więc na mocy ustawy musiał go sprzedać. Z chwilą sprzedaży (za bezcen, szpital zadłużony) , nowy kontrakt z NFZ już był po "normalnych" cenach i NFZ płacił za tzw. nadwykonania - i szpital NATYCHMIAST zaczynał przynosić zyski. Ale te zyski już trafiały do prywatnej kieszeni nowego właściciela. TO PRZEPOWIEDZIAŁA JUŻ beata sawicka, SKĄD TO ZASKOCZENIE, ze były dyrektor CZD (przyjaciel i doradca Bronisława Komorowskiego) doprowadził to tak wielkiego zadłużenia TEGO szpitala ?
  • ~leming
    (2016-06-09 12:30)
    Pielegniarki postraszyly Kaczora strezykawkami i dlatego Kaczor skapitulowal.
  • ~Farmazony_gazetowe
    (2016-06-09 11:48)
    Zawieszenie strajku nie oznacza końca strajku, a jedynie odłożenie go na inny termin! Przestańcie wciskać ludziom farmazony.
  • ~matylda
    (2016-06-09 10:38)
    No to się zacznie teraz sekowanie strajkujących pielęgniarek!!! Ku uciesze PiSu i gawiedzi!
  • ~qqq
    (2016-06-09 09:25)
    Co na to solidarność czy opzz ,pielęgniarki dały sobie radę bez was bez puszenia się bez szpanowania w tv itd .a potem i tak z tego nic nie wynika
  • ~rockmen
    (2016-06-09 08:34)
    pielegniarki z czd powinny opiekowac sie buhajami na pastwisku
  • ~Ruchadlo Lesne
    (2016-06-09 03:28)
    Jak nie chca roboty w szpitalu to niech przyjda do mnie do pracy do lasu. Ja tez majtek nie nosze.
  • ~Pomatolskie zlodzieje.
    (2016-06-08 23:54)
    Jak szpital ma tyle miljonow dlugu to pielegniarki za PO tez musialy go okradac.Ale ,ze za PISU sie nieda no to strajk.A oszustka kopaczowa jak zescie wygrali wybory no to zdlugami tez ,odpowiada do Pani Premier Szydlo.
  • ~44
    (2016-06-08 23:49)
    Głupota... straszna głupota i krótkowzroczność. PiS znowu ustępuje i się cofa. Nie wolno było ustępować Kodziarom ani na krok. trzeba było je wszystkie zwolnić dyscyplinarnie, wytoczyć procesy, a oddziały zamknąć. Nic tym PiS nie zyskał, jak tylko przyzwolenie na kolejne awantury Kodziar. Za chwilę będą mieli nowe białe miasteczka.
  • ~Eliwra Paryz
    (2016-06-08 23:48)
    powiem krotko nazryjcie sie, ale na nieszczesciu innych jeszcze nikt sie nie wzbogacil.Male chore dzieci dziekuja Aniolom w balych i rozowych ubrankach !!! zawieszenie broni ?? uwazam, ze rzad ma wielkie pole manewru -biorac pod uwage 5000 zl wynagrodzenie, bezplatne mieszkanie w domu pielegniarek, darmowe jedzenie w szpitalu - wiele, ale to wiele pielegniarek wykfalifiowanych praca w klinikach zachodnich -wroci napewno do kraju. uwazam, ze trzeba podpisac rowniez nowe umowy o prace z podkresleniem waznosci okreslenia " Sluzba Zdrowia" zobowiaujacych do zakazu strajkow. Jest rzecza niewyobrazalna na zachodzie, zeby lekarze, czy pielgniarki opuscily chorych.
  • ~*
    (2016-06-08 23:44)
    Nooo bo do tej pory sterczały przed wejściem ....już czas się położyć
  • ~Hahaha
    (2016-06-08 23:32)
    Platfusy będą niezadowolnione, hahahahahahahahaha
  • ~sprzataczka 3 etaty 1267 zl
    (2016-06-08 22:12)
    ten spor to pwoazny dylemat moralny, zawsze gdzie chodzi o polityczna maniuplacje i zbijani kapitalu politycznego PO -chodzi o kobiety i dzieci - niby najslabsi w spoleczenstwie. Tu plugawo, dla 500zl posunieto sie nawet tak daleko, ze opuszczono chore dzieci w potrzebie. Uwazam, ze ekstrema strajkowa doprowadzila celow do eskalacji -ciagle stawiajac nowe warunki, ale niestety przepokerowala. Z proznego i salomon nie naleje a zrujnowane centrum przejal rzad jako wiano i nieslubne dziecko po PO. Pielegniarki ktore nie umia docenic , ze Polska dala im szanse i bezplatne wyksztalcenie, luksusowe miejca pracy - maja deifcyt pojecia wspolczesnje rzeczywistosci praw wolnego rynku i zaufania pracodawcy. Ten kredyt zostal w znacznym stopinu naduzyty. Zycie to nie jest jeden wieczny koncert zyczen, mysle ze rzad musi podjac dzialania profilaktyczne aby juz nigdy wiecej terrorystyczny feminizm nie zagrozil naszym malym obywatelom.
  • ~rockmen
    (2016-06-08 21:53)
    pielegniarki bewstydnice szarpia od panstwa kase co mioesiac po kilka tysiecy a ja mam tysiaka pielegniarki idzcie sprzatac ulice mietla do lapy i do roboty