Polska Walcząca na kijach bejsbolowych. "Zwykłe, ordynarne świństwo"

| Aktualizacja:

Szczecińska firma sprzątająca sprzedaje kije bejsbolowe z motywami patriotycznym. Na "bejsbolach" jest m.in. symbol Polski Walczącej i wizerunek Małego Powstańca. Sami uczestnicy Powstania są oburzeni, bo dla nich te symbole to świętość. "Wiadomo, że te kije służą nie tylko do sportu. Służą też bandziorom, kibolom, do walki, do bicia. Dlatego to skojarzenie jest dla mnie skandalem i zwykłym, ordynarnym świństwem" - komentuje sprawę pr. pchor. Andrzej Wiczyński ps. "Antek", który walczył w Powstaniu Warszawskim.

wróć do artykułu
 • ~Wanda
  (2016-08-18 08:29)
  PIS powinien wymusić na producencie patriotycznych precjozów- jakimi są niewątpliwie kije bejsbolowe- umieszczanie na nich portretu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To on obudził w Polakach patriotyzm i umiłowanie ojczyzny oraz przywrócił szacunek dla Powstania Warszawskiego. Kotwica i Lech Kaczyński to symbole trwale ze sobą związane.
 • ~Inspektor Higieny Umysłowej
  (2016-08-18 04:19)
  Mądrość jest delikatna i krucha, więc nie ma "siły przebicia" - natomiast głupota jest bezczelna, zadufana w sobie i niezniszczalna! A przysłowiowa od czasów Kochanowskiego głupota Polaków nie ma na świecie konkurencji i zawsze zdobywa "hands down" wszystkie pierwsze miejsca - nawet bez kija bejsbolowego! ------------- Wystarczy kłonica!
 • ~KOD i nowoczesna to przyszlosc POLSKI
  (2016-08-18 02:47)
  Trzeba wytepic faszystow i innych pseudo patriotow z Polski. KOD i Nowoczesna to przyszlosc Polski, multikulturalna i otwarta na swiat.
 • ~Wirus Gollumus Żoliboriensis
  (2016-08-17 23:49)
  Panie podchorąży, to nie jest ********* to jest STAN UMYSŁU , którym jeden chory Gollum zaraził 5,7 miliona ludzi w Polsce. Jest to choroba gorsza od małogłowia wywołanego przez wirusa Zika. To choroba skarlałego mózgu.
 • ~wars
  (2016-08-17 22:14)
  Znak Polski Walczącej noszą ostatnio również ci, którzy chełpią się symbolami jawnie faszystowskich organizacji (m. in. symbol węgierskich strzałokrzyżowców powiewający na ostatniej manifestacji ONR 01.08)
 • ~Ted Kaczynski
  (2016-08-17 22:06)
  Ja poproszę bejsbola z jakimś polskim świętym.