Pisał o zamachu w Smoleńsku. Teraz przyznaje: Raport BND mógł być celową dezinformacją

| Aktualizacja:

Znany niemiecki dziennikarz opisał w swej książce raport BND. Według tego dokumentu, w prezydenckim samolocie FSB miało podłożyć bombę. Teraz przyznaje, że mógł paść ofiarą "celowej dezinformacji".

wróć do artykułu
  • ~jadek
    (2016-12-05 15:00)
    raport millera i anodiny to NA PEWNO była celowa dezinformacja... działania kontrolerów smoleńskich to NA PEWNo była celowa dezinformacja... ale lewactwo i tak im wierzy
  • ~pin
    (2016-11-29 03:09)
    Brednie o których pisał były nie sprawdzone? Co to za dziennikarz?
  • ~jk
    (2016-11-28 11:20)
    Jesli prowokacja to kto za nia stoi i jaki byl cel? To kolejne zrodlo smrodu w tej katastrofie.
  • ~krzyhoo1
    (2016-11-28 09:03)
    Nie wie dlaczego? Niech spyta naszego Macierewicza. Chłopcy ze służb uwielbiają takich osobników, bo ich pozycja połączona z kosmicznym bezkrytyzmem to idealne medium propagowania dezinformacji
  • ~velvet
    (2016-11-27 20:35)
    Przygłupawy ten niemiecki dziennikarz ale nasza sekta tylko czeka na takich.
  • ~Hej
    (2016-11-27 20:25)
    W tej całej sprawie mnie martwi jedno. Ciągle słyszę słowa "Niemcy, niemiecki" Czy to jest normalne że w sprawach jednego państwa miesza ciągle inne pastwo? Identycznie postępowali i postępują w byłych koloniach byli wielcy kolonizatorzy. Czyżby "modern colonization"???
  • ~1944 R.
    (2016-11-27 19:50)
    Nie dziwił bym się młodemu dziennikarzowi śledczemu. Ale taki facet, to już jakiś znak dla niego że ma dementi i już czas odejść z zawodu a nie podpuszczać macierewicza - psychola, który takie rzeczy łyka, jak kaczki w łazienkach podczas dokarmiania.
  • ~endi
    (2016-11-27 17:21)
    Mógł paść ofiarą,a może nie mógł, a może ktoś mu kazał tak przyznawać bo inaczej marnie skończy. Gdyby sprawa katastrofy została rzetelnie wyjaśniona nikt by nie interesował się opisami jakiegoś Jurgena. Przestępcy którzy celowo nie wyjaśnili katastrofy, nie dokonali badań wraku, sekcji zwłok czyli złamali polskie prawo powinni być ukarani. Tego wymaga elementarna sprawiedliwość.
  • ~obatel
    (2016-11-27 15:11)
    stan wojenny tuz tuz , koksowniki na ulicach, teleranek, partyzanci, handel z bialorusia, gospodarka kwitnie, konstytucja w koszu,podsłuchy, manipulacja publicznymi mediami, palenie kukł etc, fajnie nie?
  • ~ddg
    (2016-11-27 14:33)
    A sekta pancernej brzozy dalej się upaja oparami absurdu.
  • ~Wikary
    (2016-11-27 14:19)
    Pan Prezes powiedział że był zamach to znaczy że zamach był. Pan Kaczyński nigdy nie kłamie bo jest katolikiem.
  • ~Myśleć, k, myśleć
    (2016-11-27 13:13)
    Wszyscy walą ściemę. Pilot we mgle POCZUŁ , ze w coś walnął skrzydłem, poderwał lewe do góry,zawadził prawym o ziemię. A Świr będzie opowiadał o pancernej brzozie, żeby ośmieszyć swoich przeciwników.
  • ~Tarantula
    (2016-11-27 12:29)
    W niekończącej się dyskusji i śledztwach ws. katastrofy (lub zamachu) w Smoleńsku ginie ważny temat: odpowiedzialności za załadowanie do jednego samolotu całej (jak pisano) elity politycznej i intelektualnej państwa polskiego. Inaczej - narażenie bezpieczeństwa państwa, co jest przestępstwem samo w sobie. Może b. prezydent Lech Kaczyński nie był świadomy tego, a jeżeli nie, to trzeba wyjaśnić czyjąś odpowiedzialność. Federacja Rosyjska miała świetną okazję do ataku na Polskę, ale nie chciała skorzystać z tego. Jednak ciągle się straszy tym naród polski.
  • ~Rezerwa otk
    (2016-11-27 12:25)
    Czyli BND współpracuje z ruskim wywiadem,który prosił o podrzucenie Polakom tej "informacji"!
  • ~vh
    (2016-11-27 11:24)
    Dlatego trzeba zrobic wewnatrzny reset - i od tego momentu zadbac zeby samoloty rzadowe mogly ladowac nawet w szczerym polu jesli zajdzie taka potrzeba w dowolnych warunkach pogodowych. Swoja droga w calej tej sprawie jest mase dezinformacji.
  • ~Qa
    (2016-11-27 09:16)
    Raport o zamachu fałszywką? Po co? By ukryć zamach? Odbiło wam ludzie? 100 tonowy samolot raz ścina hektary lasu skrzydłami i ich nie traci, a raz rozrywa się na strzępy!!! Każdy kto był w wojsku, wie jakie to brednie!
  • ~slazak
    (2016-11-27 06:20)
    Informacje BND?, Roth sobie fantazjiowal a PISowscy trole z Macierewiczem i narodowofaszystowskimi mediami te bajki rowijali.
  • ~Die Dreigroschenoper
    (2016-11-27 05:30)
    Kasa, kasa, kasa, kasa... Money makes the world go around ...the world go around ...the world go around. Money makes the world go around It makes the world go round.
  • ~sir
    (2016-11-26 23:53)
    ten artykuł jest celową dezinformacją.
  • ~czytacz
    (2016-11-26 22:26)
    Raport BND mógł być celową dezinformacją - FAŁSZ! Jurgen Roth tego NIE POWIEDZIAŁ! Powiedział natomiast, że pomimo oficjalnego stanowiska rządu RFN i BDN byli ludzie, którym zależało na udostępnieniu mu tych materiałów, ale on nie wie dlaczego! To chyba różnica! Dość Goebbelspropagandy! Sagest, że są to materiały spreparowane wychodzi właśnie z niemieckiego pima Dziennik! I to jest DEZINFORMACJA!

Może zainteresować Cię też: