Pedofil w Kościele. Ksiądz skazany na więzienie, odprawi już tylko prywatne msze

Choć ksiądz Roman "podstępnie wywiózł od rodziców 13-letnią Kasię, więził ją i przez kilkanaście miesięcy gwałcił", to nadal odprawia msze i pisze do dzieci na Facebooku. Po publikacji "Gazety Wyborczej" sprawować ma już tylko prywatne nabożeństwa.

wróć do artykułu
  • ~ka-ja
    (2017-01-17 11:54)
    Jeżeli takie coś może jeszcze odprawiać mszę, niby świętą, to czy msza to nie jest jakaś bzdura ?!
  • ~babcia
    (2017-01-17 11:14)
    przez takich księży zniesławia się Kościół
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-01-17 10:01)
    Roznica pomiedzy niebem z ktorego sypala sie manna,a niebem katolickim.Manna wstepuje do niebios !.
  • ~Prawda w oczy kole
    (2017-01-17 09:53)
    I co, mamy klaskac uszami ze szczęścia? Wszyscy, którzy go ukrywali powinni ponieść konsekwencje karne.
  • ~karla
    (2017-01-11 13:16)
    bóg i takich sobie umiłował,
  • ~Jan
    (2017-01-10 21:09)
    Proszą o przebaczenie jednocześnie chroniąc zboczeńców, a przecież Biblia Tysiąclecia nakazuje w Koryntian " usuńcie złego pomiędzy siebie"
  • ~ksiadz Alojzy z Torunia
    (2017-01-10 12:02)
    No i bardzo dobrze, ze ksiadz Roman znowu odprawia msze zamiast byc bezrobotnym i zyc z nedznych datkow opieki socjalnej ! Nawet Kasia sie poplakala, gdy dowiedziala sie, ze ksiadz Roman zostal skazany na wiezienie !
  • ~zły jak ...
    (2017-01-10 11:12)
    a to łotr jeden
  • ~andrzej
    (2017-01-10 10:25)
    Durni Polscy rodzice by oddali swoje dzieci a babcie i dziadkowie swoje ukochane wnuczki i wnuki ksiedzu proboszczowi badz wikaremu jak by powiedzial ze chce na noc do siebie Janka Andrzeja badz Hanie lub Ize ! My jestesmy zwariowani i ufamy tym ZBOCZENCOM patrzacym nam prosto w oczy podczas mszy badz kazania ! Nie wszyscy ksieza sa zbokami ale sa ODPOWIEDZIALNI I MILCZA ZNAJAC SWOJAC WIEDZAC ZE JEGO PROBOSZCZ BADZ WIKARY JEST PEDOFILEM BADZ PEDERASTOM ale tak jest wsrod kleru MILCZA bo jeden posiada KOCHANKE i z nia dziecko a inny stoi na chlopiece TYLKI i dlatego jest zmowa i milczenie na ten temmat wsrod Polskiego kleru
  • ~zośka
    (2017-01-10 05:52)
    Czemu się awanturujecie?? Przecież najwięcej dopowiedzenia w Polsce ma kler i to on ustala normy i to on rządzi. I niech maluczcy siedzą cicho i nie drą gęby!!! Macie państwo wyznaniowe więc macie to, co macie!!!
  • ~Jerry
    (2017-01-10 05:36)
    Wierni nic się nie stało.
  • ~Złota Rybka z sieci
    (2017-01-10 03:21)
    Na dobry początek Nowego Roku powiem wam, że ekscytując się bzdurami nieporadnie wypisywanymi przez proletariuszy umysłowych na jakimś fejsiku czy innym twitterze jesteście po prostu śmieszni - nawet w skali niepoważnego i śmiesznego "tegokraju""!!! Bo to przecież wy - ludzie - swoim bliźnim i swoim Rodakom zgotowaliście ten los! - I - żeby nie było niedomówień - to Polacy zgotowali ten los Polakom! - No bo przecież wsz yscy rozsądni ludzie wiedzą, że Twitter i Facebook zostały wymyślone i "zorganizowane" jako nie wiadomo dlaczego tak zwane "platformy społecznościowe" wyłącznie dla sz czy lów, gó vvnia rzy i dur n iów! I to wyłącznie w jednym celu - a mianowicie, żeby ich jeszcze bardziej spampersować, zinfantylizować, ubezwłasnowolnić, uzależnić i jesz cze bardziej og łupić (o ile w ogóle jest to jesz cze możliwe przy dzisiejszym poziomie pow szechnego zidi ocenia!). Używając porównania z mojego ekosystemu przedstawię to tak: Zostaliście uformowani w miliardową "ławicę" bezmyślnych szprotek, które jednym ruchem można uformować w bezwolny i zmierzający prosto do sieci korowód, a potem wpakować do blaszanych puszek i sprzedać w supermarketach w dowolnym sosie! +++++ - - Dlatego każda osoba zajmująca jakiekolwiek publiczne stanowisko lub sprawująca jakąkolwiek funkcję publiczną (w domyśle - obarczona odpowiedzialnością za stan spraw publicznych i za stan powszechnej świadomości!) - powinna być - po udokumentowanym użyciu jednego z tak zwanych portali społecznościowych PODCZAS PEŁNIENIA SWEJ FUNKCJI - natychmiast usuwana z zajmowanego stanowiska i pozbawiana wszystkich przysługujących jej z tego tytułu przywilejów i benefitów! A na ewentualną emeryturę powinna mieć możliwość uskładać sobie potem prywatnie dzięki wzmożonej aktywności na Twitterze czy Facebooku! Gwarantuję, że poziom funkcjonowania państwa po wprowadzeniu tej zasady podniósłby się znacznie i to wręcz z dnia na dzień! Z ogromną korzyścią dla nas wszystkich i dla przyszłych pokoleń zwłasz cza!!!
  • ~xxx
    (2017-01-10 01:32)
    A nie powinno się pojechać do tego Puszczykowa z małym protestem?
  • ~kapitan sowa na tropie
    (2017-01-09 23:29)
    Prosze POdac nazwisko autora tego kriminalu.
  • ~Ups
    (2017-01-09 23:04)
    Jesli to byloby moje dziecko to bym smiecia zabil I tyle
  • ~Salazar
    (2017-01-09 21:46)
    Pod ochroną PiS, księża są bezkarni! Zacznie się głaskanie dzieci - raz po główce raz po pupce...
  • ~mnmnvbvxcxc
    (2017-01-09 16:48)
    nie ma takiego profilu na FB jak podano
  • ~starsza pani
    (2017-01-09 16:41)
    Jaka opieka otoczono ta dziewczynke? Przeciez ma juz cale zycie zrujnowane. A czy ten czlowiek odsiedzial swoich osiem lat? I dlaczego nie ma zakazu czynnego udzialu w kaplanstwie i zakazu zbilizania sie do dzieci?
  • ~jandzia
    (2017-01-09 16:28)
    Czy jest ktoś kto wyobraża sobie ,że ten osobnik w sutannie trzYma w ręce opłatek KOMUNII ŚW ??
  • ~obserwator
    (2017-01-09 16:28)
    Sprawiedliwosc i Prawo co.

Może zainteresować Cię też: