Najpierw praca dla gdańskiego lotniska i OLT Express. Teraz Michał Tusk ma własną firmę przewozową

| Aktualizacja:

Na pomysł własnego biznesu Michał Tusk wpadł podczas jednego z zadań, zleconych mu przez port lotniczy w Gdańsku. Choć jego firma transportowa działa niecały rok, to jest całkiem zadowolony z osiągnięć.

wróć do artykułu
  • ~sp
    (2017-04-08 13:51)
    Wielki biznes: dwa wynajęte busy. To chyba jakaś przykrywka.
  • ~haj, herr Bąk
    (2017-03-28 17:31)
    on jest ok,,ma rudy zarost, typPOwo polaczkowaty Podobny z gęby do taty
  • ~ZŁOTO
    (2017-03-28 13:21)
    ciekawe ile **** wychował na zakup tych samochodów ********
  • ~socjolog
    (2017-03-28 13:02)
    W POlsce pieniadze i kontakty taty daly Michasiowi status kapitalisty.
  • ~koment
    (2017-03-28 09:58)
    Na stos go! Jadem go. Klikają po polsku zazdrosne kargule, jak twierdzą, na forum w niemieckiej gazecie. Ciekawe co ich tutaj ciagnie?
  • ~helena
    (2017-03-28 09:45)
    Ha,ha,ha, syn cesorza Europy wpadł na pomysł????nie róbcie śmiechu !!!
  • ~tulipan
    (2017-03-28 09:27)
    W przetargach Pan bierze udział, a wygrywa ten kto ma najniższą cenę.Pana to zapewne nie dotyczy.
  • ~Grzechu_comeback
    (2017-03-28 09:19)
    Bąk..... Josef Bąk..... zapraszamy na KOMISJĘ ŚLEDCZĄ. Czy wystarczy "jaj" by temat ogarnąć, czy będzie zasłanianko panem skaczącym Romanem G????
  • ~Lewi
    (2017-03-28 06:30)
    Dzieci kretaczy ,będą kretaczy.Zycie potwierdza tę regułę,mam na to przykłady.
  • ~znikajace wpisy czyli demokracja a la DDR-Springer
    (2017-03-28 05:05)
    "Dodaj nowy komentarz" - po co, jak zaraz wymazujecie pod dyktando niemca Petera i jego pryncypala Springera.
  • ~casz
    (2017-03-28 04:29)
    Tatus przy okraglym stole POliczyl glosy, to i synalek umie POliczyc jak mozna zarobic,a sie nie narobic,POdobnie siostrzyczka,przy sprzyjajacych "mediach"!
  • ~jace
    (2017-03-27 23:27)
    No, taki biznesmen to tylko patrzeć jak na europosłem będzie nie długo. Tam to nawet za jaja nie musi nikogo łapać a kasa dużo większa jak z dwu busów po opłaceniu wszystkich opłat no i tym kilku kierowcom. Inni narzekają,że się nie opłaca a on nieźle zarabia.
  • ~VS
    (2017-03-27 23:08)
    Golden boy czego się nie dotknie to zamienia w złoto...
  • ~Karen
    (2017-03-27 22:03)
    Ktoś ociepla cwaniaczka... Dokładnie jak tatusia. Czy coś się szykuje?
  • ~basz
    (2017-03-27 21:10)
    Jak to byl jego POmysl,to by nie mial tal dlugiego nosa jak jego tatus folksdojcz !
  • ~sd2015
    (2017-03-27 20:30)
    Panie Michale. Dobrych parę lat w tej branży działałem i zastanawiam się czemu Pan wybrał akurat tę działkę. Wszystko tutaj zależy od Pana i od szczęścia (w tym klientów, otoczenia biznesowego itp.). Połowy przewoźników, których znałem już nie ma - poplajtowali albo zajmują się już innymi biznesami. Niech się Pan ta całą Wassermann i tą jej aferą nie przejmuje. Nic na Pana nie mają. Bo gdyby mieli, to by już Pan dawno siedział. A te trolle co tutaj tak po Panu jadą to tacy typowi polscy nieudacznicy. Sami nic nie umieją i gdyby nie ich tatusie z partii władzy czyli partii tzw. "dobrej zmiany" to by nigdzie nie znaleźli roboty. Bo oni do niczego się nie nadają. Panie Michale, pozdrawiam i życzę Panu powodzenia w interesach.
  • ~fra NORGE
    (2017-03-27 20:24)
    W POkiereszowanym TWarzystwie "na POmysly wpadaja" dordcy z WSI. Jak z nimi trzymasz, to gdybys byl nawet Mentalnym Paralitykiem, to i TAK bedziesz calkiem "ZADOWOLONY Z OSIAGNIEC" swojej firmy. :)))
  • ~ELA53
    (2017-03-27 20:22)
    NIE WARTO PISAĆ KOMENTARZE BO NIE ZAMIESCICIE
  • ~agnieszkakantor79092903
    (2017-03-27 20:21)
    863wieslaw. Plecy.
  • ~kaszub
    (2017-03-27 19:57)
    Panie Michale Tusk ! Powodzenia i jeszcze raz powodzenia w interesach a ZAZDROSNI POLSCY WREDNI CRZESCIJANIE to najgorsza nacja w swiecie ! Zyjemy w XXI w a Polak by oddal swojego syna na noc dla ksiedza na plebanie i tak samo matki wiedza i slysza ze to zboczency z jajami pelnymi spermy a puszczaja swoje dzieci do tych zbokow i przed tymi zbokami trzesa sie jak galareta .