Najpierw praca dla gdańskiego lotniska i OLT Express. Teraz Michał Tusk ma własną firmę przewozową

| Aktualizacja:

Na pomysł własnego biznesu Michał Tusk wpadł podczas jednego z zadań, zleconych mu przez port lotniczy w Gdańsku. Choć jego firma transportowa działa niecały rok, to jest całkiem zadowolony z osiągnięć.

wróć do artykułu
  • ~PiSolog
    (2017-03-27 15:19)
    Życzę Panu powodzenia. Cieszę się, że jest pan zadowolony z pracy chociaż jest uciążliwa. Wzorem PiS-u mógł panu ojciec załatwić naprawdę intratną posadę. Pan zwyciężył, to pana sukces, a ******* niech znęcają się nad panem, to ich całe, zasmarkane życie.
  • ~gazeta smoleńska codziennie
    (2017-03-27 15:23)
    Skromny człowiek, prawdziwy Polak nie karierowicz.
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-27 15:44)
    srutu tu tu a te busy to pewnie kupione za złoto z amber gold
  • ~t.
    (2017-03-27 15:48)
    Syn Tuska wpadl na pomysl rozkrecenia biznesu... Litosci !!! Jak dotad to bez pomocy ojca jakos nigdzie na pomysl nie wpadal...
  • ~sem
    (2017-03-27 15:53)
    Nie jest łatwo dostać w leasing dwa samochody i to busy przed rozkręceniem firmy.
  • ~x78
    (2017-03-27 15:54)
    Przecież to jest bezmózg, on wpaść to może na to że mu się chce do kibla...
  • ~maria
    (2017-03-27 16:03)
    kiedy wrescie sie zajmiejcie tym czlowiekiem -bezczelnosc go promowac ---czy to koniec przesluchan takie terminy slamazarne
  • ~galazka
    (2017-03-27 16:32)
    Zawiść nieudaczniaków , jeszcze raz zawiść, najlepiej jak by Pan w ogole nigdzie nie pracowal i pił wódke jak synowie Walesy, wtedy Kaczynski odetchnąl by z ulgą
  • ~dedek
    (2017-03-27 16:43)
    Dziwne ,że jeszcze nie wykosiła go konkurencja.Ale nic straconego
  • ~obcokrajowiec
    (2017-03-27 17:33)
    Bardzo ladnie, ze mlody czlowiek stara sie jak moze. Jedynie tylko moglby troche oczyscic swoj jezyk. Oczywiscie w kraju tak sie obecnie mowi, ale ze wzgledu na pozycje ojca w Europie wypadalo by wyrazac sie troche bardziej kulturalnie.
  • ~ilona
    (2017-03-27 17:36)
    Firma nazywa się Józef Bąk - Amber Trans Gold
  • ~misiek
    (2017-03-27 17:36)
    Życzę powodzenia dzieciakom premiera Tuska. Same sobie radzą i ojciec nie musiał im niczego ZAŁATWIAĆ. Można rodzicom pogratulować takiego wychowania.Wolacy będą pluć żółcią, bo sami gdyby mogli(a nie wszyscy mogą) powpychali by rodzinki i znajomych na ciepłe posadki. Co możemy teraz obserwować codziennie.
  • ~mowa o Tuskach
    (2017-03-27 17:49)
    "Przyjąć na klatę", "Złapać za jaja" patologiczna rodzina!
  • ~Gość21
    (2017-03-27 17:55)
    Przynajmniej pracuje, nie tak jak dzieci byłych prezydentów, które mają awersję do roboty.
  • ~v
    (2017-03-27 18:00)
    Skończcie z tym Tuskiem.
  • ~SamClay
    (2017-03-27 18:05)
    Poza darmowa promocja firmy pana Tuska ciezko dostrzec inny cel tego artykulu. A moze to takie wygladzanie postaci ze wzgledu na przesluchania zwiazane z afera Amber Gold w ktorej byl jednym z glownych uczestnikow wystepujacym pod pseudonimem Bak ?
  • ~Oj tam, oj tam!
    (2017-03-27 18:50)
    Oj tam, oj tam! Oj tam, oj tam!
  • ~ziook
    (2017-03-27 19:31)
    Firma na styku państwowego lotniska, zarządzanego przez przyjazną władzę. W mojej okolicy busiarze biją się o kursy. Dosłownie stosują chwyty gangsterskie, a tutaj widzę syn Tuska dostrzegł leżące na chodniku pieniądze, niedobory rynkowe i hop...
  • ~k
    (2017-03-27 19:45)
    Synus tuska resortowe PO-lactwo karierowicz wulgarny prostak Czlowiek wyksztalcony, kulturalny, takiego jezyka nie uzywa.
  • ~Ale_jaja
    (2017-03-27 19:52)
    hahaaaha... artykuł o Janie Kowalskim całkiem przypadkowo wybranym z populacji młodych ambitnych Polaków któremu się powiodło ;-) w biznesie brawo Jasiu Kowalski.. sam pan doszedl, bez wsparcia tatusia brawo! Wzór dla wszystkich Polaków!

Może zainteresować Cię też: