Awantura podczas prób do benefisu Jana Pietrzaka w Opolu. Dostało się artystom, muzykom i ekipie technicznej

| Aktualizacja:

"Jeśli w sobotę na próbie generalnej nie zaśpiewasz tego składnie, to zdejmiemy ten utwór, żebyś wiedziała. Jeśli pomylisz choć jedno słowo, to ten utwór wyrzucimy" – takimi słowami miał zwrócić się do młodej artystki podczas prób w Opolu Jan Pietrzak. Satyryk, jak donosi „Gazeta Wyborcza”, miał wygrażać nie tylko artystom, ale również ekipie technicznej i muzykom.

wróć do artykułu
  • ~szechter w ataku
    (2017-09-14 10:11)
    nic nie mogą zrobić pisowi to postanowili zaatakować Pietrzaka, który jest zwolennikiem tej partii ... jakie to żałosne ... no i jeszcze G(ó)Wno jako źródło informacji - Dziennik upadł nisko ...
  • ~Też realizator
    (2017-09-14 10:12)
    Wystarczy zdjąć trochę basu ze stopy, albo przyciszyć. W czym problem, panowie realizatorzy dźwięku?
  • ~Karmen
    (2017-09-14 10:19)
    Pamiętajcie ,że ten facet startował na Prezydenta. Teraz znów się zbliżył do władzy u kurskiego i tp. " orłow ". Sami swoi .Przy korycie i kasie.
  • ~republikanin
    (2017-09-14 10:23)
    Pietrzak zawsze taki był. Uważał siebie za geniusza, a wszystkich innych za nieudaczników. Nie szanował ludzi, z którymi pracuje, zwłaszcza tych na niższych stanowiskach, jak właśnie dźwiękowcy, oświetleniowcy, etc. Wszystkie negatywne cechy Pietrzaka uwypukliły sie po przegranych wyborach prezydenckich. Pietrzak obraził się na naród za to, że nie głosował na niego. Wszyscy myśleli, że żartuje z tym kandydowaniem, ale on wziął to wszystko bardzo serio. No i chyba zapomniał, jak był w PZPR i jak sam podlizywał się towarzyszom!.
  • ~J23
    (2017-09-14 10:25)
    Skoro się tak awanturował to pewnie był pijany. Ciekawy jestem jaką oglądalność będą miały te jego wypociny.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2017-09-14 10:26)
    Mam nadzieję że podczas festiwalu Pan Jan Pietrzak dowali totalnej opozycji podwójnie a nawet potrójnie! Tak trzymać Panie Janku! Trzymać i nie popuszczać a ni na krok!
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-09-14 10:28)
    Polacy słuchajcie i czytajcie co pisze szmata Wyborcza ,gadzinówka kłamstw, pomówień i manipulacji ,będziecie na pewno mądrzy , inaczej !!!!!!!!!!!!!!!!! Obrzydliwe piśmidło !!!!!
  • ~makra
    (2017-09-14 10:29)
    ..przykład manipulowania polskojęzycznych pismaków z der dziennik od niemieckiego wydawcy ....szczucie i judzenie to domena tego zapleśniałego brukowca.....tfuuuu
  • ~antypis
    (2017-09-14 10:32)
    Staremu juz calkiem odwalilo na starosc. Gosciowi zostalo moze kilka lat zycia i zostanie zapamietany jako kompletny blazen.A moglo byc tak pieknie...
  • ~przenikliwy
    (2017-09-14 10:36)
    A co to jest Pietrzak ??? Czy to nie ten reglamentowany kabareciarz z czasów PRL-u, który dziś jest pieszczoszkiem PiS=PRL-bis ??? Może należy zawiadomić prokuraturę??? Sabotaż ? KOD? Totalna opozycja ???
  • ~Mario
    (2017-09-14 10:36)
    ale "skandal", artysta chce żeby ktoś zaśpiewał zgodnie z tekstem, a zespół zagrał zgodnie z jego pomysłem. to tylko wyborcza może wymyśleć.
  • ~Janko Muzykanto
    (2017-09-14 10:37)
    Brawo Panie Janku, a takie numery to sobie POlactwo niech robi na pastwisku przy ryczącej krowie Marylce
  • ~jaity
    (2017-09-14 10:42)
    Co tu pisać. Starzy mają nieosiągalne i niezrozumiałe dla dzisiejszej młodzieży standardy pracy.
  • ~Same plusy i fusy
    (2017-09-14 10:45)
    Dobry katolik ,rozwodnik,balangista.
  • ~Wkurzony Ktoś
    (2017-09-14 10:46)
    Nie "boga" tylko "Boga", szwabski pismaku.
  • ~antypietrzak
    (2017-09-14 10:48)
    ludzie osiemdziesieciolatek ma sluch muzyczny jak slon w skladzie porcelany powinien wypie.... dac szanse mlodym a nie stary buc sie szarogesi a ci co go popieraja nie mam slow
  • ~pietrek
    (2017-09-14 10:51)
    I NA ESTRADZIE DOBRA ZMIANA,CHAM ZMIENIŁ SIĘ W PANA
  • ~J23
    (2017-09-14 10:51)
    Ja nie chodzę na PO=lackich artystów przykładowo koncert ma być godz. 20,00, 1--30 spóźnienia, POtem POnad pól godziny strojenia instrumentów, następnie się okazuje, ze artyści nie trzeźwi mylą teksty,, zaPominają zwtoek ba nawet prostych rymów, a bilet kosztował ca 240=50zł. Będąc np. na zagranicznych koncertach, koncert rozpoczyna się punktualnie, wykonany perfekcyjnie, konczy się puktualnie jak był przewidziany ew. 1 góra dwa bisy! To się nazywa PROFESJONALIZM!!
  • ~jan23
    (2017-09-14 10:57)
    Jak to się dzieje, że najbardziej opluwany dziennik (niemiecki według nich), stał się bastionem komentatorów pisowskiej sekty?
  • ~opinia publiczna
    (2017-09-14 10:57)
    Czy ten stary PISsuarski pryk nie powiniwen już odejść do lamusa, albo na Powiazki...