"GW": Grube miliony za filmy od fundacji o. Rydzyka. Ekspert: Kuriozalne stawki, nikt nikomu tyle nie płaci

| Aktualizacja:

"Gazeta Wyborcza" dotarła do umowy, z której wynika, że fundacja Lux Veritatis przekaże Muzeum "Pamięć i Tożsamość" im. Jana Pawła II zbiory, wśród których są nagrania wideo wycenione na... 43,5 mln zł.

wróć do artykułu
  • ~Qukiz
    (2018-07-18 11:04)
    To nie sa kuriozalne stawki. To jest po prostu forma lapownictwa albo wyciaganiea pieniedzy (z ktorym tak walczy Rydzyk na lamach swojej prasy) czy naprawde nie mozna rzeczy nazwac po imieniu?
  • ~aja
    (2018-07-18 10:59)
    złodziej rydzyk dba o swoje a pis..l..aam daje
  • ~wiem
    (2018-07-18 11:18)
    jestesmy kolonia watykanu od 1000 jat.
  • ~Sawa
    (2018-07-18 12:05)
    Dlatego nie ma szmalu na edukację, wsparcie rodzin z kalekimi dziećmi, leczenie, itd. Dziki kraj.
  • ~kartofel odda wszystko za władzę bo to nie jego...
    (2018-07-18 11:54)
    ciemnogród na peryferiach Europy....
  • ~erbi
    (2018-07-18 12:27)
    No to co pisowscy wyborcy? Znowu Was orżnęła Wasza Plugawa Zmiana, co kulsony?
  • ~hey
    (2018-07-18 12:16)
    PiSbolszewicka mafia !!
  • ~Tusku wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-07-18 12:32)
    ładnie pisowskie kloce darowiznami na rydzyka z publicznych pieniędzy tuczą tego cwaniaka, układ dla prokuratury
  • ~Do narodu zyjacego w ciemnosci !.
    (2018-07-18 11:34)
    W koncu kim byl JP II ?.Napewno nie tym czym byli Apostol Pana Jezusa Chrystusa Jan i dobrany przez przez Jezusa ,Apostol Pawel !.W Biblii jest mowa o jednym Ojcu Swietym ,Jahwe.Do kogo zatem modlil sie Pan Jezus Chrystus ?.Komu potrzebne jest to muzeum,czy Biblia nie wystarczy,ilu Polakow zna tresc tylko Nowego Testamentu,kto tez wie ,ze 25 % zawartosci tej ksiegi to proroctwa,ktore sie juz wypelnily,wypelniaja na naszych oczach ,no i ostatecznie sie wypelnia !.
  • ~TCT
    (2018-07-18 12:35)
    Nie rozumiem dlaczego się Państwo tak ekscytujecie. Może te filmy kręcił Spielberg?
  • ~Jan Hus
    (2018-07-18 13:48)
    skundleni, na nic lepszego nie zasluzyliscie!
  • ~Szary Wilk
    (2018-07-18 14:21)
    Chytry katabas wydoi ten biedny kraj do reszty a pisobolszewicy na kolanach przynoszą mu forsę a zębach merdając ogonkami.
  • ~andreas
    (2018-07-18 15:45)
    Coś mi tu pachnie pralnią pieniędzy. A tak na marginesie, to kiedy wreszcie się za tego pseudo księdza a pełną gębą biznesmena nie weźmie się ABW i reszta do walki z korupcją ???!!!
  • ~nie dajmy się doić
    (2018-07-18 16:12)
    W najbliższych wyborach musimy zagłosować na partię, która przywróci kościołowi katolickiemu właściwe miejsce - jednej z wielu równoprawnych religii. Po wyborach należy starannie prześwietlić wszystkie darowizny państwa na rzecz KK i mediów Rydzyka i rozliczyć winnych. Na razie, możemy zwrócić uwagę Papieża na postępowanie pana Rydzyka - znajdźcie i podpiszcie petycję "Papież Franciszek: Apel o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka"
  • ~oddaj siano
    (2018-07-18 12:19)
    Ja ci dam ojca i dyrektora az ci burak na czole wyrosnie.
  • ~Mieszkaniec
    (2018-07-18 16:06)
    Rydzyk wybuduje muzeum, ale potem będzie nim zarządzało państwo. Krótko mówiąc to muzeum będzie państwowe i tym samym będzie zarządzane przez przedstawiciela ministra kultury. Więc nie wiem w czym tu niektórzy mają problem. Wszystkie muzea są państwowe i zarządzane i finansowane przez państwo.
  • ~w egipcie piramidy są ...
    (2018-07-19 08:12)
    suweren haruje suweren funduje. a skoro nie robi nic by pozbyć się całej solidarnej zarazy i być niewolnikiem w bandyckim kraju wójta pana i plebana, znaczy że tak mu odpowiada. Czy do suwerena dociera że za majątek jaki miał być do podziału między naród co go wypracował a powędrował pod strzechy willi, pałaców, zamków kluczyków i reszty bandziorów Polacy mogliby sobie wybudować po 4 apartamentowce. Bo około 25-30 milionów kosztuje wybudowanie 100-150 mieszkaniowego bloku (cena wykupu od dewelopera to 45-55 milionów)
  • ~Marlenaa
    (2018-07-18 17:37)
    to muzeum jest potrzebne. Polin kosztowało nas znacznie wiecej i nie było tyle płaczu
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-07-18 11:39)
    Pozdrawiam serdecznie ojca dyrektora dr Tadeusza Rydzyka, Radio Maryja, Telewizję Trwam oraz wszystkich słuchaczy i telewidzów tych wspaniałych mediów. Kochani. Szczęść Boże. A miliony na dzieła ojca Tadeusza, to miliony mniej na Agorę. Dla mnie wybór jest oczywisty.
  • ~cycata baśka z mokotowa
    (2018-07-18 15:45)
    Należy się ! Ojciec Tadeusz walczy o zbawienie wszystkich.

Może zainteresować Cię też: