Ambasador Przyłębski krytykuje niemiecki trybunał za decyzję dot. zwrotu "polskie obozy śmierci": Popisał się zapraszając Gersdof

| Aktualizacja:

Poprosimy Sąd Najwyższy o zadanie pytania prejudycjalnego Trybunałowi Sprawiedliwości UE ws. wyegzekwowania w Niemczech polskiego wyroku, nakazującego telewizji ZDF przeproszenie za użycie zwrotu "polskie obozy zagłady - poinformował mec. Lech Obara, reprezentujący b. więźnia Auschwitz Karola Tenderę.

wróć do artykułu
  • ~jj25
    (2018-08-21 20:23)
    Ale PO=lactwo ma radochę z uPOkarzania polskich instytucji, polskie gazety w ramach niemieckiego orzeczenia cyt.Postanowienia polskiego sądu nie mogą być stosowane w Niemczech, gdyż byłoby to "oczywistym naruszeniem fundamentalnego prawa wolności opinii oraz mediów" - głosi wydany 19 lipca wyrok, opublikowany we wtorek przez niemiecki Federalny Trybunał Sprawiedliwości" Do dzieła macie duże pole do popisu i pokażcie Niemcom jak ta wolność smakuje !!!!
  • ~my sie nie ogladamy na Niemcow
    (2018-08-21 20:28)
    Przeciez to bylo do przewidzenia . My wiemy najlepiej kim sa Niemcy. Zmienili sie , bo musieli sie zmienic ( niech by spobowali sie nie zmienic),ale naprawde to nie rozliczyli sie ze swoich zbrodni.Teraz chca sie odciac od swoich win i szukaja sposobu na przemalowanie sie.
  • ~? ? ?
    (2018-08-21 20:55)
    Wyrok erefenowskiego trybunału ws. "polskich sądów" nie obowiązuje w Polsce. Dąsy totalnych Chazarów nie obowiązują w Polsce! Szkopy kumają?
  • ~na zasadzie wzajemności
    (2018-08-21 23:09)
    na zasadzie wzajemności wyroki niemieckich sądów nie obowiązują w Polsce, wszystkie i bez wyjątku i po sprawie
  • ~Ed
    (2018-08-21 21:51)
    Szkopy nie odróżniają opinii od pomówienia.
  • ~Obywatel
    (2018-08-22 00:51)
    Dla mnie Niemcy to jedna z najbardziej odrazajacych nacji na tej planecie.
  • ~ ~
    (2018-08-21 19:56)
    Ale nam PiS załatwił ustawę! Śmieja się nam w twarz! Ciekawe co teraz PiS zrobi prócz plucia i tupania nóżką!
  • ~abcd
    (2018-08-21 22:21)
    Niemcy ponoszą całkowitą odpowiedzialność moralną, a ofiary materialną. Myślicie, że ten komentarz to tylko żart? Nie. To kwintesencja wypowiedzi Rolfa Nikela, ambasadora Niemiec w Polsce: "Nie ma żadnej wątpliwości, że Niemcy ponoszą moralną odpowiedzialność za potworne zbrodnie w Polsce podczas II wojny światowej. (...) Kwestia reparacji wojennych jest już jednak prawnie i politycznie zamknięta. Nasze władze w Berlinie wielokrotnie to podkreślały".
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-08-21 21:23)
    Moja OMA (babka) jest siotra i inne kobiety z wioski siedzialy w OBOZIE ZAGLADY w LAMBINOWICACH (opolskie) w latach 1945-47,duzo kobiet,dzieci i staruszkow tam zmarlo albo zostalo zabitych,jak mozna ten oboz nazwac ?Co zrobili : ´´byli SLAZAKAMI ktorzy na tych ziemiach setki lat zyli,a te ziemie byly niemieckie do 1945roku
  • ~prymitywne i wierzace pisokalmuki
    (2018-08-21 21:10)
    prestiz polski rosnie....
  • ~wolacy są odmózdzeni
    (2018-08-22 08:45)
    ojczulku p......po pierwsze potomkami adolfa są austriacy...po drugie wizy mogłaby polska wprowadzić po wyjściu z ue, co byłoby największym prezentem dla europy i końcem egzystencji polski...
  • ~motek
    (2018-08-21 22:45)
    Und tschüss! :-)
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-08-22 09:40)
    FAKTY SA _: Po wojnie w latach 1945-50 w Polsce dzialalo ponad 200 obozow, ktorych wiezniami byli Slazacy,Ukraincy,Lemkowie,Kaszubi i Polacy przeciwni wladzy. Laczna liczbe osob ktore stracily tam zycie szacuje sie na 60-80 tys. Nazywaly sie ladnie :POLSKIE OBOZY PRACY PRZYMUSOWEJ. Wszystko mozna sprawdzic !!!
  • ~Hannes
    (2018-08-22 14:27)
    Pis to se moze nakazac u siebie , w Polsce. Pis gdzie indziej nie ma nic do gadania, Pis sie tylko jeszcze bardziej osmiesza!
  • ~Andre
    (2018-08-22 00:18)
    Więc życzę tym wrednym niemiaszkom cudownego ubogacania maczetami przez ich przyjaznych gości. Im więcej tym lepiej.
  • ~John
    (2018-08-22 07:41)
    My Polacy mamy przeciez Monopol na martyrologie, zaden inny, wara innymi od tego!
  • ~Czajos
    (2018-08-22 05:50)
    To jeszcze niemiecka buta czy tez już upadek?
  • ~niemiecki zajszczany materac
    (2018-08-22 09:29)
    .... na was klada.
  • ~na terenie
    (2018-08-22 06:55)
    Niemiec obowiązuje tylko ich prawo i szariat? Dziwne że RODO wprowadzili, kasując tysiące niezależnych forów (oczywiście to czyyysty przypadek)
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-08-22 08:30)
    Olać Potomków Adolfa.Wprowadzić wizy dla Szwabów.