LOT donosi do prokuratury na protestujących. Pilot: Będziemy protestować do skutku

| Aktualizacja:

Protest będziemy kontynuować do skutku - powiedział w czwartek PAP Leszek Grzeszczyk, kapitan samolotu typu embraer 170/190, który uczestniczy w trwającym od ubiegłego czwartku związkowym strajku. Tymczasem LOT złożył  zawiadomienie do prokuratury w sprawie możliwości popełnienia przez protestujących przestępstwa polegającego na stosowaniu wobec pracowników i współpracowników LOT-u bezprawnych gróźb

wróć do artykułu
 • ~ ~
  (2018-10-25 19:09)
  Tak wygląda właśnie "dobra zmian" po obsadzeniu kierowniczych stołków ,przez PiS ,swoimi kolesiami! a do czego może doprowadzić taki polityczny zarząd wystarczy popatrzeć na stadninę koni w Janowie Podlaskim! Głosujcie więc dalej na hipokrytów i kłamców obiecujących wam prawo i sprawiedliwość, a już niedługo, będziecie zapier.alać za ową "miskę ryżu", jak obwieścił Krzywousty ,żłopiąc wino za tyś złotych u "Sowy..."
 • ~de-mo-kracja
  (2018-10-25 20:11)
  Kiedys tacy nazywali sie lamistrajkami, ale to bylo jeszcze w PRL-u. Dzisiaj w demokracji wedlug Kaczynskiego sa to poszkodowani a strajkujacy to sa przestepcy. Gdzie jest w tej chwili czlowiek? Dlaczego problemy pracownikow LOT-u nie zostaly juz dawno temu rozwiazane tylko zostawaly przesuwane na pozniej? Czy tu nie ma odpowiedzialnych?
 • ~enomalia
  (2018-10-25 19:20)
  Nie żaden LOT donosi, ale pisowskie ****** zarządzające LOT-em...
 • ~nieskundlony
  (2018-10-25 20:26)
  Proszę zmienić prace na pracodawce z Niemiec lub Irlandii i będziecie mieć wszystko o czym zamarzycie ,p.Żelazko zaprowadzi Was do raju.
 • ~sd2017
  (2018-10-25 18:54)
  Regulamin wynagradzania został podpisany dopiero, w trakcie podobno nielegalnego strajku, w poniedziałek. A państwowa firma, w tej jakże istotnej dla pracowników kwestii, przez 5 lat funkcjonowała bez takiego regulaminu !!! Gdzie był NIK, PIP i wszystkie inne organy państwowe, gdzie na etatach siedzą urzędnicy, którzy już dawno powinni zająć się taką sprawa ? Swoją drogą, ciekawe jaki % załogi reprezentują ta cała śmieszna solidarność i ten drugi związek zawodowy ? W ogóle, wygląda na to, że w LO-cie jest b. dużo związków.
 • ~Janosik
  (2018-10-26 09:47)
  Z tego co mi wiadomo to po dyscyplinarce pracownik nie jest juz pracowniikiem a strajkowac kazdy moze takie ma prawo to w czym problem jak zwykle walka dobra ze zlem nowa zmiana ze stara POLAK Z POLAKIEM niech zgadne kto wygra ....niemiec i ruski oj wy i.
 • ~Wow
  (2018-10-25 20:59)
  Rafał M. "poważnie się obawia, że ludziom dzieje się krzywda"? Sam na to wpadł?