Rzeczniczka rządu: To był największy marsz wolnych Polaków w wolnej Polsce

Cieszymy się, że marsz z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przebiegł w spokojnej atmosferze, bez zakłóceń - powiedziała w niedzielę PAP rzecznik rządu Joanna Kopcińska. Jak dodała, widok setek tysięcy biało-czerwonych flag jest bardzo "symboliczny i budujący".

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-11-11 18:50)
    WAŻNE OSTRZEŻENIE dla pieszych i kierowców poruszających się po ulicach i drogach województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego i małopolskiego!!! Szydło wraca do domu...
  • ~Klari
    (2018-11-11 18:56)
    Wolni to ci, którzy omijali szerokim łukiem marsz!
  • ~jj26
    (2018-11-11 19:02)
    A ta znowu myli pojęcia i nie potrafi liczyć! ;)
  • ~warszawiak
    (2018-11-11 19:03)
    Hańba Panie Schetyna ! Polacy ci tego nie wybaczą !
  • ~sic.
    (2018-11-11 19:18)
    Kobieto rzad wystawil tych ludzi na ogromne niebezpieczenstwo. Wy tego sobie nie uswiadamiacie ... Czy tak mialo wygladac to wspolne swietowanie. ??? Rzad pokazal swoja faszystowska twarz ... o was nie da sie powiedziec jednego dobrego slowa.
  • ~analytyk
    (2018-11-11 19:19)
    Race, kamienie i spalona flaga Unii - porowokacje zaplacone przez TVN. Rowniez koszty podrozy wloskich faszystow.
  • ~Batko
    (2018-11-11 19:28)
    Podziękował Ministrowi i Rządowi PiS. Że nie przestraszyli się OSZOŁOMÓW Nazi z Czarnego Bloku-Szturmowców.Podziękowania że pozwolono Polskim Patriotom pokazania,że Polska to KRAJ Wolny ,Samostanowiących Rodaków. Polacy pokazali że UE ,nie będzie Polakom dyktować warunków.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-11-11 19:30)
    I ci "wolni" ludzie spalili flagę UE.
  • ~Paweł
    (2018-11-11 19:32)
    100 lat temu we Włoszech przyszedł na świat narodowy socjalizm. Przecieram oczy i dalej widzę flagi włoskich neofaszystów na marszu niepodległości w Polsce. Jaką oni rocznicę świętują w Warszawie ? To jest chichot historii :(
  • ~jak w PRL
    (2018-11-11 19:45)
    ...pominąwszy to, ze 50% to esbecy z ABW i podobnych. Ich rodzinki, urzednicy i inni zobowiązani. OTK oczywiście w cywilkach.
  • ~Bertha
    (2018-11-11 19:48)
    Zapraszam do dzienników zachodnich... tam są obrazy i komentarze... wstyd dla stojących ramię w ramię żołnierzy i nacjonalistów... to jest obraz naszego kraju!
  • ~Polak zwyczajny
    (2018-11-11 20:04)
    Uznanie dla patriotycznego Rządu za zorganizowanie z rozmachem wszystkich uroczystości związanych ze 100 leciem odzyskania Niepodległości.
  • ~ty faszysto
    (2018-11-11 20:08)
    Ci wszyscy z "gimnazjum" (intelektualnego) nie wiedzą co to jest faszyzm. Używają tego słowa jako inwektywy, bez zrozumienia. Tak jak Ruskie.
  • ~Mazur69
    (2018-11-11 20:08)
    A ja się nie cieszę, że faszyści sobie "spokojnie" maszerują po Warszawie!
  • ~Norymberdzki
    (2018-11-11 20:14)
    Andrzej Duda i rząd dostali pstryczka w nos od posła Winnickiego. Pertraktujcie dalej z ONR-em.
  • ~Keine Grenze w Ostrołęce
    (2018-11-11 20:33)
    A kiedy będzie marsz szybkich Polaków w szybkiej Polsce!?
  • ~mkk
    (2018-11-11 20:53)
    A na Pl. Piłsudskiego triumf władzy przestraszonej spontaniczną "akcją balonową" pt. Konstytucja. Pod hotelem Victoria rodzinka z wózeczkiem. Do niego przywiązany różowy balon ze świnką Pepą. Funkcjonariusze też przekłuli! Zuchy!!!
  • ~mkk
    (2018-11-11 20:55)
    Na Pl. Piłsudskiego triumf władzy przestraszonej spontaniczną "akcją balonową" pt. Konstytucja. Pod hotelem Victoria rodzinka z wózeczkiem. Do niego przywiązany różowy balon ze świnką Pepą. Funkcjonariusze też przekłuli! Zuchy!
  • ~walka z wiatrakami
    (2018-11-11 20:57)
    Totalitarni nie mogą znieść, że tylu ludzi zademonstrowało swój patriotyzm. I Wyją. Na forach. Co wy chcecie zwalczyć z to co naturalne?
  • ~mkkmkk
    (2018-11-11 21:00)
    Pl. Piłsudskiego: triumf władzy przestraszonej spontaniczną "akcją balonową" pt. Konstytucja. Pod hotelem Victoria rodzinka z wózeczkiem. Do niego przywiązany różowy balon ze świnką Pepą. Funkcjonariusze też przekłuli! Zuchy!!!