Antysemickie przemówienia organizatorów marszu we Wrocławiu. Prezydent rozwiązał więc manifestację

| Aktualizacja:

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zadecydował o rozwiązaniu zorganizowanego przez narodowców Marszu Polski Niepodległej, który w niedzielę wyruszył spod Dworca Głównego PKP na Rynek.

wróć do artykułu
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-11-11 20:37)
    To dowód słabości państwa, którego orężem jest między innymi policja - chociaż osłabiona "psią grypą. Ponadto na uwagę zasługuje "dziwne" kształtowanie osobowości w seminariach duchownych. Były ksiądz robi karierę wśród nacjonalistów.
  • ~cyryfeusz
    (2018-11-11 20:41)
    Ten koleś plujący na żonę Dudy znowu gardłował na wrocławskim rynku. Hańba i totalna kompromitacja dla pisowskiej sitwy, która oddaje najważniejsze święto państwowe leśnym czcicielom torcików.
  • ~mkk
    (2018-11-11 20:44)
    A w W-wie: Na Pl. Piłsudskiego triumf władzy przestraszonej spontaniczną "akcją balonową" pt. Konstytucja. Pod hotelem Victoria rodzinka z wózeczkiem. Do niego przywiązany różowy balon ze świnką Pepą. Funkcjonariusze też przekłuli!
  • ~Se.
    (2018-11-11 21:00)
    Trolku x3 idż juź spać.
  • ~ ~
    (2018-11-11 21:04)
    Nacjonalizm nie ma nic wspólnego z patriotyzmem! Ideologia ta została skutecznie skompromitowana przez II wojnę światową! Niestety społeczeństwo Polskie już chyba zapomniały o tym do jakich nieszczęść nacjonalizm doprowadził i kto mordował Polaków. Jeszcze dwadzieścia lat temu nikt się do nacjonalizmu nie przyznawał a dzisiaj wielu się tym chwali i rząd to po cichu wspiera...
  • ~Piotr
    (2018-11-11 21:12)
    Byłem na marszu z dziećmi...było bardzo spokojnie poza tymi antypolskimi kontmanifestattami którzy próbowali zrobić zadymę. W zasadzie ten spokój na marszu chyba nawet zaskoczył samą policję
  • ~ anna
    (2018-11-11 21:26)
    Dytkowski juz jestes buraku na wylocie a jeszcze jadem plujesz na Polakow Zamilcz facet bo dosc tych bredni
  • ~ anna
    (2018-11-11 21:27)
    ten dziennik pl to niby polski? czuc helmutem
  • ~Precz z pisowskimi niedojdami!
    (2018-11-11 21:47)
    Tekturowe państwo pis w totalnym rozkładzie. Banda zwyrodnialców kręci nimi jak chce.
  • ~Prawica
    (2018-11-11 21:56)
    Jakiś bełkot . W tv publicznej właśnie poseł nowoczesnej obraża Polskę i Polaków ! I co ? I nikt go ze studia nie wyprosił ! Wolność słowa ?
  • ~ftre
    (2018-11-11 22:12)
    To na pewno tosk albo Schetyna chcieli zadyme zrobić bo innych gorszych anty Polaków nie ma jak oni właściwie to nie są Polacy
  • ~Śląsk leje na Polskę
    (2018-11-11 22:40)
    My wiemy, że nie ma polskiej tożsamości bez Lwowa i bez Wilna – mówił Międlar" Fajnie że powyższe nie dotyczy Zabrza, Wrocławia, Szczecina, Gdańska...
  • ~77
    (2018-11-11 22:47)
    Juden raus aus Breslau !!!
  • ~pk
    (2018-11-11 23:05)
    no to dudkiewicz znowu zorganizuje marsz dla izraela
  • ~pk
    (2018-11-11 23:16)
    to kiedy marsz dla iz ra e la kolejny już organizowany prze tego pomyleńca dutkiewicza
  • ~NIemcy odpowiedzą
    (2018-11-12 00:39)
    W Warszawie nie za bardzo się udało sprowokować? To we Wrocławiu wyszło faszystowska gadzinówko? Ten faszyzm jest jeden - niemiecki. Nie musicie tego publikować.
  • ~Sym Zabuzan
    (2018-11-12 01:05)
    Wroclaw jest kontynuacja naszej tozsamosci narodowej,poruszona sprawa dwoch stolic polskiej kultury jest tu na miejscu.Od tych dwoch miast sie wszystko zaczelo,brytyjczycy po pierwszej wojnie swiatowej wytyczyli nam granice wschodnia Linie Curzona.Tylko genialne rozegranie polityczne i wojskowe ,J.Pilsudskiego uratowalo nas przed utrata tych ziem,niestety byl za slaby aby odebrac ziemie zachodnie.Dzisiaj rzadania reperacji wojennych od Niemiec nie ma uzasadnienia,bowiem otrzymalismy ziemie i dobra na nich zostawione.Natomiast absolutnie granica wschonia Polski ,powinna byc zachowana zgodnie z Traktatem Brzeskim.Podpisali go sowieci ( Rosjanie ) i Polacy.Nikt inny nie mial prawa tego zmieniac,a zrobili to nasi sojusznicy USA,GB - e no i J.Stalin gangster.Polityka tej ekipy sprawujacej wladzy jest bledna jak ich poprzednikow.Polska powinna byc krajem neutralnym jak Szwajcaria,winnismy dogadac sie z Rosja w celu korekty granicy wschodniej,polskie wojsko walczace od wschodu i zachodu na frontach II woj.sw .zostalo zdradzone przez sojusznikow.Ukraincy zyjacy i pracujacy w Polsce sa w tej sytuacji zagrozeniem wewnetrznym dla naszego kraju,jak tak chca z nami zyc no ,to przesuwamy slupy graniczne.Piszacy wycofal sie z polityki 37 lat temu,dlatego siedzacy wybrancy narodu w Sejmie moga tam siedziec, innaczej bylo by rodeo po scianach okraglaka.
  • ~Dziadziu
    (2018-11-12 03:12)
    Pis jest za to odpowiedzialny. Duda chcial, zeby wszyscy maszerowali. Jedni maszeruja , normalni ludzie, inni wykorzystuja to , zeby wyrazic swoja pogarde dla demokracji, Unii, ludzi, tym samym zepsuc Polsce reputacje, jak zawsze! A Polska i innym tyle zawdziecza. Sama bylaby juz dawno na smietniku historii!
  • ~*********
    (2018-11-12 06:06)
    Na ile Dutkiewicz zadłużył Wrocław i z czego odda bez koryta
  • ~cebtrysta
    (2018-11-12 06:54)
    POlska znowu ma zapedy antysemicko-imperialne.