Były szef KNF i podlegli mu urzędnicy zatrzymani przez CBA. Usłyszeli zarzuty

Były przewodniczący KNF Andrzej J. i podlegli mu urzędnicy usłyszeli zarzuty dotyczące niedopełnienia ciążących na nich obowiązków - poinformowała w piątek Prokuratura Krajowa.

wróć do artykułu
  • ~Wania
    (2018-12-07 16:04)
    Hej Paljaki , ona tylko rezygnuje z przewodnictwa CDU, ale kanclerzem zostanie do konca kadencji, czyli suma sumarum, kanclerzem , demokratychnie wybranym bykaby 15 lat,. Czy to nie sukces? A przewodniczaca CDU, byla 18 lat, demokratycznie wybrana, czy to nie sukces? Wiec nalezy pogratuliwac! Za jej wszystkich kadencji byla ceniona na swiecie, waznym przywodca w Unii, bez zadnych skansali, osobiscie skromna, nigdy nikoga za obraze ( a obrazano ja, oj obrazano), nikogo nie ciagala po sadach, ona po prostu nie reagowala. No to jest klasa! Niejeden polski polityk , jakby mial odrobine z tego, to bylby wielki sukces!
  • ~Ja ja
    (2018-12-07 09:24)
    No tak. KNF za późno, zdaniem prokuratury, zajęła się SKOK Wołomin, a co robiła nadzorująca SKOKi Krajowa Rada, na czele której stał Bierecki??
  • ~Ob RP
    (2018-12-07 09:24)
    Opozycjo po wygraniu wyborów nie zmieniajcie czasu najścia do ewentualnych aresztantów i o kamerach też . Pomyślcie jaki to będzie obrazek dla świata ? Pan ZIOBRO W KAJDANKACH I REFLEKTORACH KAMERZYSTÓW Z CAŁEGO GLOBU .! UCZTA !
  • ~Kostek
    (2018-12-07 09:22)
    Na portalu PR kilka lat temu: Prezes Mariusz Gazda pojawił się w gronie innych szefów SKOK-ów, którym Komisja Nadzoru Bankowego zapaliła czerwone światło. KNF nie udzieliła zgody na pełnienie funkcji prezesa SKOK Wołomin Mariuszowi Gaździe, bo jak czytamy w komunikacie „brak rękojmi ostrożnego i stabilnego zarządzania kasą” Nietrudno się domyślić, że prezes Mariusz Gazda nie zgadza się z taką opinią. – Chcę podkreślić, że ta sytuacja w żaden sposób nie dotyka i nie wpływa na naszych klientów i członków. Nie chcę sobie pozwalać na osobisty komentarz, ale powiem, że decyzja KNF wygląda na ciut polityczną – mówi portalowi prezes Gazda. Prezes Gazda(SKOK Wołomin) wydawał gazetę, w której zawsze było po kilka jego zdjęć
  • ~mitex
    (2018-12-07 09:13)
    Chociaż raz powiedział prawdę że nad Glapińskim i Biereckim rozkłada parasol polityczny żeby ich chronić ich afery chce przeżucić na innych
  • ~TTT
    (2018-12-07 09:02)
    Już ktoś kiedyś powiedział coś o tym człowieku "zero" i wszystko jasne
  • ~Julka
    (2018-12-07 05:58)
    Zobaczcie jak to pis chce przykryć gigantyczną aferę własną KNF, pisowi potrzebna kasa, zrobią wszystko aby się nachapac, ciemny lud to ciemny lud
  • ~demokrata
    (2018-12-07 05:48)
    "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie." Komuna pełną πSdą.
  • ~Nie wstrzymia
    (2018-12-07 05:14)
    Bezczelność PiSu jest niesamowita. Jednak ciemny lud już nie kupuje.
  • ~--- ...
    (2018-12-07 01:44)
    Tak Rysiu, przechodziliśmy z agentami CBA...
  • ~ant
    (2018-12-07 00:09)
    Powiatowy oddział udziela POżyczek na miliardy i nikt tym sie nie zainteresował?? Gdzie był wtedy KNF ?? Bał się mafii Wołomina, czy też bał się Bronka, który roztaczał parasol ochronny na chłopcami z WSI??
  • ~QQ
    (2018-12-06 23:45)
    Komunistycznej mentalności nie da się tak od razu wyplenić .......jak za Jaruzelskiego tylko dwóch zamiast jednego....
  • ~piernik toruński
    (2018-12-06 23:33)
    ... panie Zbyszku, niech pan lepiej zadzwoni do pana senatora Biereckiego - przecież nr. telefonu na pewno pan ma (..?) - a nie szuka winnych wśród tych , którzy odkryli tę aferę i powiadomili władze o tym przekręcie ( jak się okazało) z resztą, DUŻO WIĘKSZYM NIŻ AFERA "AMBER GOLD" ...!!!!!! Pan senator B. wie na ten temat NAJWIĘCEJ -- a na pewno o "transferze" lewych pieniędzy do Luksemburga jest W SWEJ WIEDZY NIEDOŚCIGNIONY..!!!!!!!!!! Właśnie w tym kierunku prowadzą tropy w tej sprawie. ..... Więc, panie Zbyszku, Polacy proszą o umiar w "oszczędnym gospodarowaniu prawdą" ...
  • ~Tadeusz
    (2018-12-06 23:09)
    Był sobie jeden AliBaba z WSI i czterdziestu rozbójników z PISu. Wszyscy działali w jednej bandzie zwanej SKOK Wołomin. Za rozkradzenie SKOKu Wołomin rząd PO w areszcie zamknął jednego AliBabę z WSI i czterdziestu rozbójników z PISu. Ale to prezydent Komorowski jest wszystkiemu winien bo znał tego AliBabę. Rozbójnicy z PISu z ukradzionego hojnie sponsorowali PIS i PISowskie media. Ale PIS z rozbójnikami oczywiście nie ma nic wspólnego. Kaczyński znał wszystkich rozbójników i to jego ludzie protegowali do zarządu Wołomina zarówno tych rozbójników jak i AliBabę. Ale Kaczyński z rozkradzeniem tych SKOKów nie ma nic wspólnego. Prawda wyznawcy PISu? Po dojściu PISu do władzy minister Ziobro natychmiast umorzył wszystkie śledztwa dotyczące SKOKu Wołomin a czterdziestu rozbójników z PISu wypuścił z aresztu. AliBabę też wypuścił a niedawno zamknął za inne złodziejstwo. Ale PIS ze SKOKiem Wołomin nie ma nic wspólnego. Prawda ogłupione matołki z PISu?
  • ~Bingo
    (2018-12-06 23:08)
    SKOK Wołomin to afera PiSu bo to PiS bronił SKOKi przed kontrola KNF, To PiS uważał kontrole KNF za niszczenie samorzadowej bankowości.
  • ~pis-haniebna Zmiana
    (2018-12-06 22:36)
    To typowe działanie dla Politycznej MAFII... Łojciec chrzestny z Corleone pis-FAMILY przeszedł z obrony do Ataku na tych co Tropili pis-PRZEKRĘTY w SKOK-ach...
  • ~Samarkanda
    (2018-12-06 21:20)
    Uderzając w ludzi zaangażowanych w walkę o poddanie pisowskiego imperium SKOK-ów kontroli KNF PiS przyznaje się już niemal wprost do udziału w tej wielomiliardowej aferze, za którą zapłaciliśmy wszyscy. Pisowskiej aferze KNF tak się łba nie ukręci - to raczej histeryczna, paniczna reakcja tonącego który pogarsza tylko swoją sytuację.
  • ~jarek
    (2018-12-06 21:10)
    Czy on jest aż tak naiwny, że ludzie uwierzą w tą paplaninę?
  • ~231
    (2018-12-06 20:41)
    Do konio-odpowiadam w PIS-e.
  • ~krzyhoo1
    (2018-12-06 20:00)
    Parasol polityczny nad Skokami. Oj, zapędził się nam prokurator generalny, zapędził. Kto to pisał kwity o zawetowanie ustawy kończącej wolną amerykankę w sektorze banków spółdzielczych i kto ją skutecznie zawetował, bo nie pomnę? :)))

Może zainteresować Cię też: