Przekop Mierzei Wiślanej pod znakiem zapytania. Komisja Europejska chce wstrzymania prac

| Aktualizacja:

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej przygotowuje odpowiedź na pismo Komisji Europejskiej dotyczące raportu oddziaływania na środowisko przekopu Mierzei Wiślanej - zapewnił minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

wróć do artykułu
  • ~pppp
    (2019-01-11 07:36)
    Niech się zajmą wybetonowanymi rzekami w Germanii...
  • ~cimermens
    (2019-01-11 07:00)
    Nie Europa, tylko zarządca ułe, czyli cccp.
  • ~Portki sciagnac przez glowe - durniom
    (2019-01-11 04:58)
    Ten niedobry W.Putin powinien natchmiast wstrzymac eksport wegla do Polski, to samo dotyczy gazu.Nas stac na drozszy gaz z USA i tak samo dotyczy, to wegla.Tak trzymac,podniesc jeszcze pensje biedakom bankowcom i politykom,nie mowiac o dotacjach dla " Kleru ".Amen.
  • ~Dosc gluoty
    (2019-01-11 02:42)
    Widze ,ze w kraju zostaly same niedorozwoje intelektualne,to widac na forum.Przekop przez mierzeje jest pomyslem dzisiaj wbrew logice.Dzisiejsze statki maja duze zanurzenie,zreszta trzeba wziasc pod uwage nature,sztormy na Baltyku tzw.cofki,plus wzebrane wody Wisly w czasie powodzi.Elblag nie musi byc portem,to jest nonsens.
  • ~buuu
    (2019-01-11 01:29)
    a komisarzom z ue nie przeszkadza zamczysko na kilkanascie kondygnacji na jeziorze w puszczy noteckiej na "natura2000" na terenie szczegolnej ochrony? w projekcie scieki do jeziora!!!bo nie widac tam odprowadzenia kanalizacji. jak to ww. nie przeszkadzlo do tej pory to odpi.... sie od przekopu!
  • ~ant
    (2019-01-10 23:56)
    Kiedyś Hans Frank dyktował co wolno Polakom teraz robi to UNIA POd dyrekcją Merkel Makrona!!
  • ~xerion
    (2019-01-10 23:50)
    Smutne że to unia musi pilnować żeby nie niszczono polskiej przyrody - pisowska sitwa umie tylko niszczyć.
  • ~unijny parobek
    (2019-01-10 23:33)
    Macie swoja bolszewicka Unie...jak najszybciej oposcic ten tredowaty organ.
  • ~renegat
    (2019-01-10 23:09)
    Jak udowodnić, że władza chce przekopać mierzeję, a ta podła Unia nie chce. I już dupska uratowane. To nie my. My chcieliśmy, ale ta Unia. Robili w konia od samego początku. To samo z uregulowaniem Wisły i elektrownią na niej. A teraz sprytnie wycofywać się z propagandy sukcesu stanowiącego kłamstwa planowane.
  • ~Dzik jest zły
    (2019-01-10 22:54)
    I zaraz zaraz lewackie Ćmoki z Brukseli to niedługo wprowadzicie że Marchewka to jest Jabłko albo kiedy mam spać w łóżku z moją żoną to będzie Grafik na to tylko na weekend A jak czasu zabraknie to będzie na dzika
  • ~ .
    (2019-01-10 22:28)
    Rura na dnie Bałtyku jest dla unitów dobra, a kanał w mierzei zły. Dodajmy, że takie gazowe rury nigdy przez naturę nie mogą być bezpiecznie zaadaptowane i zintegrowane. Kanały w mierzejach w naturze tworzą się same i w niczym nie są dla natury obce.
  • ~Bn
    (2019-01-10 22:21)
    I kto tu chodzi na pasku Putina?!
  • ~hynio
    (2019-01-10 22:18)
    Kopać, kopać, kopać. Ino szybko, żeby przekop szybko się zwrócił. Robić SWOJE !!! Pie...lić unię !!!
  • ~mjyjh
    (2019-01-10 21:54)
    Pewnie połowa tych protestujących organizacji powiązana jest z władzami wojewódzkimi, które z nienawiści do PiS gotowe są sobie tyłek odgryźć.
  • ~weqr
    (2019-01-10 21:51)
    Młodzi prawnicy, którzy chcą zrobić karierę zaraz po studiach zakładają organizacje ekologiczne. Doskonały biznes, hojni protektorzy. Takie numery tylko w Polsce.
  • ~uyjmn
    (2019-01-10 21:48)
    Zarząd woj. pomorskiego i organizacje ekologiczne? Ciekawe towarzystwo.
  • ~Nadchodzi czas rozliczen,,,wybory !
    (2019-01-10 21:41)
    Glosujcie dalej na przyglupow z Totalnej to efekty beda takie jak widac ,Kazda decyzja obecnego rzadu bedzie zla ,beda donosy do zdegenerowanych sadow ,beda uniewinniajace wyroki zlodziejskich sitew , bedzie zle 500 + ,bedzie zle obnizenie wieku emerytalnego ,bedzie zly odstrzal zarazonych dzikow ,bedzie zly kanal w Elblagu ,itd itd ,Beda ciagle donosy do UE i innych instytucji w EUROPIE ,To wszystko robia ZAPRZANCY .ktorzy chca zniszczyc nasza OJCZYZNE ,Dlaczego Niemcy odstrzelili 800 tys dzikow ,buduja juz drugi rurociag na Baltyku ,wycieli lay pod budowe kopalni ,Nieslyszalem aby ktorykolwiek z Niemcow /europoslowie ,media redaktorzy / jeczeli i szczuli na wlasny kraj , Tylko NIENAWISTNICY z POlski chcacy sie dorwac do koryta niszcza wszystko cokolwiek chce zrobic obecny rzad ,Chyba jest jeszcze w naszej OJCZYZNIE rozsadek aby nienawistnikow ,pospolitych zlodziei ,karierowiczow ,sprzedawczykow ,donosicieli ,lajdakow ,zaprzancow wyeliminowac z zycia publicznego .
  • ~obawiam się
    (2019-01-10 21:20)
    Pis po raz kolejny wycofa się z podkulonym ogonem.
  • ~xc
    (2019-01-10 20:30)
    Jak Niemcy wycinali las pierwotny pod budowę kopalni węgla to nikogo nie pytali ani nikt sie nie wpierlał .Tu kołhoz interweniuje wobec chłopca do bicia.
  • ~Totlana łopozycja
    (2019-01-10 19:24)
    Polska ma być rynkiem zbytu dla starej Unii i skansenem na wycieczki sentymentalne dla niemieckich emerytów. Nie ma miejsca więc na samodzielność.