Sędzia Łączewski stanie przed sądem? Rozmówca tvp.info: Zebrane dowody nie pozostawiają wątpliwości

| Aktualizacja:

Sędzia Wojciech Łączewski może stanąć przed sądem za składanie fałszywych zeznań i doniesienie o przestępstwie, którego nie było – informuje w poniedziałek portal tvp.info.

wróć do artykułu
  • ~Hydra wymiaru sprawiedliwosci
    (2019-01-21 14:16)
    Brak dekomunizacji doprowadzil do takich patologii.
  • ~nieskundlony
    (2019-01-21 14:18)
    Sędziowie,policjanci,prokuratorzy ,pracownicy urzędów państwowych którzy popelnią przestępstwo winni oprócz kary wynikającej z kk winni być wydalani ze slużby oraz pozbawiani przywilejów /wcześniejsza emerytura,wyska emerytura itp/ i to powinien być kanon .
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-01-21 14:25)
    Dlaczego ten człowiek oszust od TWITTRA jeszcze na stanowisku prawa
  • ~z O R R O
    (2019-01-21 14:31)
    Pytanie jest takie, bo na pewno ten przedstawiciel NADZWYCZAJNEJ kasty odwoła się do SN i czy w takiej sytuacji uczciwy sędzia Pan Zaradkiewicz zostanie dopuszczony do orzekania ?
  • ~Rt.
    (2019-01-21 14:44)
    Sędzia?,zwykły kłamca,wydalić z zawodu!.
  • ~do obrony UBole i resortowe
    (2019-01-21 14:57)
    szczególna kasta hahahaha, oszustów i złodziiii. TyPOwo polskie.
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-01-21 15:16)
    ta cała reforma wymiaru śmieszności to jedna wielka hucpa. żeby to towarzystwo zreformować należy zlikwidować komunistyczny przeżytek zwany stanem spoczynku. sędziowie powinni iść na zwykłą zus-owską emeryturę po wcześniejszym ozusowaniu ich zarobków. należy też znieść przysługujący im teraz immunitet ogólny
  • ~Mark Twain
    (2019-01-21 14:59)
    Wszyscy którzy atakują pana sędziego Wojciecha Łączewskiego, POwinni być zgłoszeni na policję, bo jest to POdżeganie do nienawidzenia nadzwyczajnej kasty sędziowskiej !!!!
  • ~~~
    (2019-01-21 15:28)
    Sędziego Wojciecha Łączewskiego uznano za wroga, bo wydał wyrok skazujący na kary pozbawienia wolności byłych szefów CBA Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika oraz ich dwóch podwładnych za sprokurowanie tzw. afery gruntowej.
  • ~Rydzyk
    (2019-01-21 15:02)
    Pisowskie bolszewickie Trolle niedlugo wy staniecie przed sadem to jest pewne jak 2+2=4, za szcucie
  • ~M
    (2019-01-21 15:56)
    Nikt przy zdrowych zmysłach nie ufa pisowskiej prokuraturze tym bardziej pisowskim mediom.
  • ~Monachijski
    (2019-01-21 15:57)
    Zakładam KOŁ chętni nie zapisują się do tej listy: 1. Ernest Kowalski vel ~Monachijski , 2. Jacek Soplicowski vel ~z O R R O , 3., itd. ...wpisowe na sprawy organizacyjne 50zł, POtem składka miesięczna 20zł ! Nie mylić mnie z KODziarzem Kijowskiem !!
  • ~sic.
    (2019-01-21 15:11)
    Ta dekomunizacje trzeba zaczac od pisu -....
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-01-21 16:35)
    Pis zaraz po wypadku broszki w Oświęcimiu skazał kierowcę i co do tej pory brak winnych
  • ~CONDOR
    (2019-01-21 16:59)
    Kolejny, ponury przykład tego do czego pisowska sitwa popycha ludzi... Czy w normalnym kraju, w którym sędzia nie musi obawiać się represji i jest rozliczany ze swojej pracy, a nie poglądów, ktoś wpadłby na taki pomysł??
  • ~adamos
    (2019-01-21 16:27)
    czyli gościa wkręcili, podszywając się pod Tomasza LIsa co prawda przestępstwo "spiskowania" przeciw PiS nie jest (jeszcze) karalne, to sedzia Laczewski stracił głowę i fałszywie (prawdopodobnie) zesnał, ze ktoś podszył się pod jego konto i tu popełnił błąd, bo faktycznei (chyba) świadczył nieprawdę Chyba za to beknie Ale to wyznacza nowe poziomy jeśli chodzi o prawdę i fałsz. Trzeba przypomnieć kłamstwa PiSiaków i opierając sie na precedensie Laczew2skiego, pociągnąc "za odpowiedzialniość"
  • ~ziuk
    (2019-01-21 17:57)
    Takie to praworządne i apolityczne sądy. Inaczej.
  • ~LOLO
    (2019-01-21 17:19)
    Krótka piłka. Naraził się preziowi, skazując Kamińskiego na 3. lata pozbawienia wolności. Mieli skazać Tuska za zamach na marniutkiego prezydencika i wyszło g..no.
  • ~Anna
    (2019-01-21 15:29)
    Czy oni nie mają lepszych rzeczy do roboty ? !!! Przecież co to za przestępstwo. Jest masa prawdziwych bandziorów. Jaka tu szkodliwość ? !!!
  • ~urwis
    (2019-01-21 17:34)
    A podobno mamy nadal wolność i demokrację - ciekawe zetm po co musiał tak kombinować żeby uchronić się przed zemstą Plugawej Zmiany??