Zapowiedzi prezesa PiS rozsierdziły urzędników i nauczycieli. "Czekamy do piątku"

| Aktualizacja:

Jeszcze w tym roku wzrosną wynagrodzenia pracowników administracji. Na większe pieniądze będą też mogli liczyć pedagodzy.

wróć do artykułu
  • ~Beata
    (2019-02-28 16:15)
    Nauczyciele jak nauczyciele ale te darmozjady na urzędach i tak się pasą na krwi podatnika .Żyją sobie na ciepłych posadkach i ciągle wyją do władzy że im tak żle.Jak nie pasuje to do biedry za 1500zł miesięcznie na umowę zlecenie albo na targ handlować za 500zł miesięcznie w mrozie i na deszczu.
  • ~Norbert
    (2019-02-28 09:36)
    Kaczyński dobrze wie,że PiS to mafijny kartel powstało w wyniku machinacji finansowych i uwłaszczeń;dlatego po przejęciu władzy zaczął przejmować Wymiar Sprawiedliwości ;on boi się więzienia dlatego obiecuje wszystko aby pozostać u władzy ,to co chce dać to rujnowanie Polski kosztem kompleksów jednego małego posła ;myslę,że Polacy nie dadzą się naprać ;owszem kasę wezmą jednak zagłosują rozsądnie czyli pogonią idiotę
  • ~sierżant SB
    (2019-02-28 09:18)
    Jak na razie PiS wyciął drzewa z Mierzei Wiślanej. Jak podczas II wojny światowej na froncie wschodnim. Cofamy się, to zabrać wszysko, by pozostała pustynia dla nadchodzących. O sam przekop niech się martwią następni. Jeśli go nie będą robili, będzie okazja krzyczeć, jacy źli. To przyczyna, że większość cudownych inwestycji tych z Nowogrodzkiej, to w samym założeniu fikcja. Od samego początku. Przykładem główne inwestycje drogowe bez dokończonych węzłów i oszukane firmy wykonawcze. Można to w części porównać do wykiwani Polaków przez Tuska za pomocą COVEC. Nich jada do Chin w sądach tamtejszych walczyć o swoje pieniądze. To jest raj solidaruchów. Kraina szczęścia robotniczego.
  • ~belfer
    (2019-02-28 09:10)
    no to dajcie pisielcom do wiwatu zobaczymy jak zaczna kwiczec
  • ~Kebu
    (2019-02-28 09:07)
    metody PiS to Szydło. Bezczelnie kłamała o niebotycznych emeryturach funkcjonariuszy, którym emerytury obliczano na podstawie siatki płac identycznej jak w wojsku. Było jeszcze podlej. Ona wciskała kit o wysokich emeryturach funkcjonariuszy okradzionych wcześniej przez Tuska. A to byli zwykli funkcjonariusze z niskich stanowis, których "elita" MSW nie wciągnęła do zbiorów zastrzeżonych.
  • ~budżet wg PISu jest z gumy
    (2019-02-27 23:45)
    ten znowu bredzi tylko o pieniądzach. Zająłby się tym zawijaniem sreberek, które zwinął
  • ~Norymberdzki
    (2019-02-27 20:46)
    Kaczyński się zdziwił ? Zdziwiony powinien być Mateusz Morawiecki premier rządu którego Kaczyński traktuje jak gońca . Dlaczego to nie rząd ogłasza nowe formy wsparcia rodzin ?. Przecież to będą pieniądze z budżetu, którym podobno administruje rząd. Za kogo Kaczyński się uważa, że może dowolnie dysponować pieniędzmi obywateli ? To już zaczyna być gorzej niż za czasów Gierka i Jaruzelskiego czy w jakiś republikach bananowych. Kaczyński poczuł, że opozycja dogania PIS, więc prędko uruchomił "kiełbasę wyborczą" nie oglądając się na konstytucyjne organy państwa. A służba zdrowia ledwo dycha, nauka i oświata- pożal się Boże, budżetówka tak samo. Bo najważniejsze to mieć władzę, żeby Polskę doprowadzić w końcu do średniowiecza.
  • ~#34
    (2019-02-27 20:18)
    Ściąga się z ludzi pracujących, nie płaci się za pracę-udaje się, że płci. W ten sposób ściągnięte z pracujących ludzi pieniądze rozdaje, rozdaje, rozdaje.... bezmyślnie rozdaje. Pieniądze należą się za pracę. Rodzice nie potrzebują 500+, potrzebują wynagrodzenia za pracę adekwatnego do charakteru pracy. Wspierać można tylko i wyłącznie zależnie od dochodu rodziny. Skoro tylu Ukraińców znajduje zatrudnienie, to znaczy, że praca jest i można zarabiać na siebie i rodzinę. Rozdawać wg. widzimisię można swoje pieniądze a nie wypracowane przez społeczeństwo. Wspierać trzeba , rozdawać nie można.
  • ~Artur
    (2019-02-27 18:29)
    Pan Prezes wiecznie zdziwiony 🤔 13 grudnia też się dziwił dlaczego to nie jego aresztowano i intetnowano. Widać, zdziwienie ma wielką przyszłość. Dziwny się Narodzie 😊 Artur
  • ~===
    (2019-02-27 18:20)
    Za pieniadze KUPUJE sie GLOSY !!! ZALOZYC Zwiazek Zawodowy Nauczycieli imieniem LECHA KACZYNSKIEGO ,kasa bedzie nastepnego dnia po poludniu!!! Niby nauczyciele ,a nic nie mysla!!!
  • ~Quak
    (2019-02-27 14:29)
    Mam takie pytanie, no troche nie na temat, ale by mnie interesowalo , kto finansuje zmiany ulic na Quaczynskich i te wszystkie pomniki swietej pamieci Quaczynskich? Quaaaaķ!
  • ~ziutek
    (2019-02-27 13:52)
    A Martusi ( z zawodu: corka) dobrze sie powodzi ??? Mysle, ze tak. Spadek po takich" gerojach" zapewnia beztroskie zycie paru pokoleniom...... Kase za studia powinna oddac. Studiowala za kase podatnika.
  • ~ziutek
    (2019-02-27 13:42)
    Jak widze tego dyktatorka, to za kazdym razem musze wymienic gacie. Kupilem jeszcze pare. Wystarczy do wyborow.
  • ~Norbert
    (2019-02-27 11:38)
    To w końcu kto da te podwyżki Prezes PiS z kasy pisowskiego gangu ;bo Premier rządu nadal milczy wszyscy wiemy ,że nasz narodowo-katolicki rząd Krzywogębnego żyje na wyrost wydaje kasę jakiej nie ma podobnie jak za Gierka żyje z pożyczek ;a ostatnio te obligacje mocno podrożały dla rządu bo muszą dawać wyższe odsetki ; P.S Te pożyczki spłacamy my obywatele-podatnicy i konsumenci bo wszystko co kupujesz obłożone jest podatkiem; paliwa mają aż 78 % podatków czyli litr benzyny powinien kosztować 99 groszy ;tak walą nas w rogi . Nie dajcie się oszukiwać bredniom Prezesa to oszust i kłamca
  • ~Norbert
    (2019-02-27 10:56)
    Nie znoszę niskich ludzi ,bo nigdy nie wybaczają, że są mali ,to najgorsza rasa, zawzięta ,rozgoryczona, mściwa
  • ~Teraz Kwa My!
    (2019-02-27 10:56)
    Szczujcie na nauczycieli, szczujcie, rublowi pisowcy. Średni wiek nauczyciela w Polsce systematycznie rośnie, obecnie najliczniejsza grupa wiekowa to osoby w wieku 40-50 lat, a nauczycieli przed 30 rokiem życia jest ledwie 12%. Już w przeciągu najbliższych kilku lat zaczniemy zauważać dziurę pokoleniową, bo nie ma kto zastępować emerytów, a za 10-15 nastąpi katastrofa. Taka fucha a nikt nie chce! Sami będziecie własne dzieci uczyć, tak jak sami będziecie robić waszym rodzicom zastrzyki i zakładać cewniki.
  • ~partia pi§$ dzieli
    (2019-02-27 10:21)
    wszyscy po 1000+ !!
  • ~pomnik prezesa
    (2019-02-27 10:21)
    Kochani wasze rozsierdzenie jest wodą na młyn prezesa . On ma długotrwały orgasmus !
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2019-02-27 10:02)
    DLA CZEGO ZA TUSKA I KOPACZ NIE WRZALO BO PINIEDZY NIE MA I NIE BYLO JAK MOWIL ROSTOWSKI.TERAZ RZOD ROZDZIELA JAK MOZE TO WYCHODZI CZLOWIEK KODU BRONIARZ PRZYSPAWANY DO FOTELA JUZ OD98 ROKU I ROBI ZADYME.ZATO CO MOWIL ZE EGZAMINY ZOSTANO ODWOLANE TO RODZICE I NAUCZYCIELE POWINNI ODWOLAC DZIADKA LESNEGO NATYCHMIAST.PANU DZIEKUJEMY I JUZ WIECEJ KODZIARZA NIE CHCEMY.HANBA JUDASZOWI!!!CO TEN CZLOWIEK ZROBIL DLA SZKOLY TO ZE ZARABIAL KUPE KASY.TAKI ZWIOZKOWIEC TO NIE ZWIOZKOWIEC TYLKO WDAL SIE W GRADE BANDE.DO DOMU
  • ~Krzyvhu
    (2019-02-27 09:55)
    Tym 500 plus lowi sie wyborcow, wiec to sie oplaca. Tu nalezy inwestowac. Co tam nauczyciele, wekszosc to " lewactwo" ! Pis to cwaniaki!