Będziemy prezentować wam zwierzaki, które są wyjątkowe i marzą o nowym domu. Będziemy chcieli także, żeby wszyscy, którzy noszą się z zamiarem adopcji psa lub kota wiedzieli, jak to zrobić. Jak podejść do tego z pełną odpowiedzialnością, tak by zwierzę trafiło ostatecznie w dobre, przyjazne pełne miłości miejsce - #AdopcjaOdpowiedzialność.

Reklama

W ubiegłym roku w okresie wakacyjnym media alarmowały, że Polacy masowo porzucali swoje psy i koty, często wcześniej adoptowane, by móc beztrosko wyjechać na wakacyjne wojaże. Chcemy, żeby takich sytuacji było jak najmniej.

A dziś prezentujemy wam Szafrana.

Materiały Prasowe

Jak opisują go pracownicy schroniska w Celestynowie?

Szafran na pierwszy rzut oka wydaje się być niezwykle dostojnym i pewnym siebie psem. Niestety, to tylko pozory. Jest bardzo strachliwy. Nie czerpie z głaskania nawet minimalnej przyjemności - ma napięte wszystkie mięśnie, oczy pełne strachu i cały drży. Ten 8-letni pies bardziej otworzyć mógłby się tylko w domu. To taki uniwersalny zwierzak - może mieszkać z dziećmi, psami. Każdy mógłby podarować mu kąt.

Jeśli Szafran skradł wasze serce, to musicie skontaktować się ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie>>>

Adopcja nie jest prostą sprawą i warto o tym wiedzieć. Dlatego przygotowaliśmy dla was SPECJALNY PORADNIK: JAK ADOPTOWAĆ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA>>>

A jeśli już zdecydujecie się na adopcję sprawdźcie, jak powinny wyglądać pierwsze chwile z nowym pupilem w naszym PORADNIKU

Reklama