Będziemy prezentować wam zwierzaki, które są wyjątkowe i marzą o nowym domu. Będziemy chcieli także, żeby wszyscy, którzy noszą się z zamiarem adopcji psa lub kota wiedzieli, jak to zrobić. Jak podejść do tego z pełną odpowiedzialnością, tak by zwierzę trafiło ostatecznie w dobre, przyjazne pełne miłości miejsce - #AdopcjaOdpowiedzialność.

Reklama

W ubiegłym roku w okresie wakacyjnym media alarmowały, że Polacy masowo porzucali swoje psy i koty, często wcześniej adoptowane, by móc beztrosko wyjechać na wakacyjne wojaże. Chcemy, żeby takich sytuacji było jak najmniej.

A dziś prezentujemy wam Nocka.

Materiały Prasowe

Jak opisują go pracownicy schroniska w Celestynowie?

To ok. 6-8 letni poczciwinek odebrany interwencyjnie z kiepskich łańcuchowych warunków, z chorobą pokleszczową zagrażającą jego życiu. Malutki nie wiadomo skąd, ale - zna czystość, pięknie prosi o wyprowadzenie, wszystko rozumie, umie chodzić na smyczy i jest grzeczny dla innych zwierzaków. Bardzo ujmujący delikatnością i przebłyskami nieśmiałości. Jest zdrowy, przygotowany do adopcji i czeka. Przyjdź!!

Jeśli Nocek skradł wasze serce, to musicie skontaktować się ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie>>>

Adopcja nie jest prostą sprawą i warto o tym wiedzieć. Dlatego przygotowaliśmy dla was SPECJALNY PORADNIK: JAK ADOPTOWAĆ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA>>>

A jeśli już zdecydujecie się na adopcję sprawdźcie, jak powinny wyglądać pierwsze chwile z nowym pupilem w naszym PORADNIKU

Reklama