Premier zdecydował: Rosyjski żaglowiec z kursantami z Krymu nie wpłynie na polskie wody terytorialne

| Aktualizacja:

Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego Polska odmówiła rosyjskiemu żaglowcowi "Siedow" wstępu na wody terytorialne naszego kraju - poinformowała w piątek PAP rzeczniczka MSZ Ewa Suwara.

wróć do artykułu
  • ~zdrowy rozsądek
    (2019-04-17 09:02)
    Głupia i niepotrzebna decyzja Premiera Mateusza
  • ~les
    (2019-04-15 16:51)
    Jednak to prawda ze dziennik to niemieckie czasopismo ktore nie lubi prawdy korygujace innych jak mozna pokazac opinie takiego polaczka malego ktory plecie paszkwile I bzdury o ziemiach ktore nigdy nie byly niemieckie ,wy redaktorki jednak jestescie polakozercami I nie uznajecie zadnej historycznej prawdy jezeli nie jest to po waszej niemieckiej stronie ,nie znacie history glaby I wiecie tylko to co was ucza w proniemieckich szkolach ,jestescie pelnymi imbacylami I ignorantami
  • ~jestscie dumni z tej roboty ?
    (2019-04-15 13:19)
    cała trolownia onucaków się zleciała.
  • ~Boby
    (2019-04-15 12:22)
    Wyczuwam smród Moskiewskiej dezinformacji. Morawieckiego nie popieram, ale w tej sprawie ma racje.
  • ~Takie pytania
    (2019-04-15 09:53)
    No widzicie, Polska nie uznaje Krymu za rosyjski rownoczesnie dalej nazywa tereny na Litwie, Bilorusi czy Ukrainie kresami dawnej Rzeczpospolitej a Lwow, Wilno itp. miastami polskimi. W zwiazku z tym pytanie, czy Ukraina powinna uznac Lwow za miasto polskie ? czy Litwa powinna uznac Wilno za miasto polskie ? A jezeli nie uznaja to jakie konsekwencje ich za to spotkaja ?
  • ~Mark Twain
    (2019-04-14 19:36)
    "Dni Morza 2018: Rosyjski Sedov zacumował na Nabrzeżu Starówka w Szczecinie" Dlaczego w tym roku nie może w Gdyni? Przecież sytuacja Krymu nie zmieniła się od tamtego czasu.
  • ~Putek
    (2019-04-14 18:58)
    No cóż naiwność;za wolność waszą i naszą.
  • ~:) :) :)
    (2019-04-14 18:58)
    Paradoksalnie - aż miło popatrzeć jak się ruscy, tu na portalu wściekają.... :) :) :) Mała rzecz - a cieszy... :) :) :)
  • ~pepe
    (2019-04-14 17:05)
    Trzeba było wysłać WOT do abordażu !
  • ~cenzuś, nie blokuj choć tego
    (2019-04-13 21:59)
    upolitycznić takie coś? Piękny żaglowiec i ponadnarodowa tradycja morska. Zniszczyli Janów Podlaski, teraz to.
  • ~Polaczek maly
    (2019-04-13 21:57)
    Ziemie nazwane ODZYSKANE od SZCZECINA po FROMBORK z MAZURAMI ze SZCZECINA do J.Gory WROCLAW OPOLE NYSA BRZEG to byle tereny NIEMIECKIE ! Durny Polak przesiakniety wrogoscia zawiscia tylko traci w oczach opini swiatowej. CO ma piekny ZAGLOWIEC do DURNYCH POLSKICH POLITYKOW
  • ~cez
    (2019-04-13 21:30)
    Piękny bark. Widziałem, ten żaglowiec w Szczecinie. Chciałem pokazać wnukowi, ale "mądrzejsi" zdecydowali inaczej. W Amsterdamie widziałem Kruzenszterna.Niestety nie załapałem, się na zwiedzanie.Ponoć w Świnoujściu można było w tamtym roku zwiedzać za darmo.Szkoda.
  • ~Co z aneksją Golan
    (2019-04-13 15:46)
    Szkoda. Piękny żaglowiec. Za aneksję wzgórz Golan przez Izrael pewnie nie wpuszczą wyciezek z Izraela i USA ... ?
  • ~?????????????
    (2019-04-13 13:27)
    Ciekawe kiedy planuje zamknąć Akademie Morskie......?????
  • ~mor
    (2019-04-13 08:48)
    Festiwal polskiej głupoty trwa w najlepsze.Nie wpuszczą starej skorupy do Polski ale droga wolna dla czołgów i rakiet amerykańskich.Wszystko co ruskie w Polsce to złe np.groby żołnierzy,ale polskie w Rosji to nic złego.Rosja nas na prawdę olewa i ma stalowe nerwy że nie reaguje na nasze głupie ruchy.Przy tak głupiej polityce Polski będziemy na wrak czekać do us.... smierci a w końcu wywalą nasze groby z Rosji.Można się stawiać ale poważnych sprawach a nie w takich błachostkach.Panie Premierze jeżeli pan podjął taką decyzje,myślałem że jest pan mądrzejszy.Rosja sobie da radę,a my zostaniemy sami bo naokoło udawani sąsiedzi.
  • ~Ps
    (2019-04-13 08:47)
    Czyżby Pan Morawiecki znalazł właściwe dla siebie miejsce pracy? Zwrotnicowy na Bałtyku. Rzeczywiście o tak poważnych sprawach powinien decydować osobiście premier rządu.
  • ~zimny
    (2019-04-13 08:18)
    no to pewnie gaz podrożeje ,
  • ~juzwa butrym
    (2019-04-13 07:37)
    Przy takiej sprawności pospolitego ruszenia pod wezwaniem Antonie z Macierewa należało się spodziewać takich diecezji . Bo u nas diecezja jest w diecezji trwałej .
  • ~bertsi
    (2019-04-12 21:24)
    Nie rozumiem. Młodzi ludzie mieszkają na Krymie i co maja robić? Powinni wyemigrować czy się nie uczyć? W czasie okupacji Lwowa przez Sowietów działał uniwersytet na którymi uczyli uczeni z Uniwersytetu Jana Kazimierza i studiowali polscy studenci. Czy byli zdrajcami? Czy mieszkańcy Krymu którzy nie opuścili go po zajęciu przez Rosję są zdrajcami? Czy Kornel Morawiecki który w czasach gdy rządzili komuniści wykładał na Uniwersytecie Wrocławskim jest zdrajcą?
  • ~radło
    (2019-04-12 20:59)
    czym zawinił piękny żaglowiec i kursanci obecni na żaglowcu

Może zainteresować Cię też: