Całe 500+ wpłacili na fundusz strajkowy nauczycieli. Dokładnie 108 tys. zł [WIDEO]

| Aktualizacja:

Ten niecodzienny gest młodych rodziców wzbudził sensację w mediach społecznościowych. Bo jego efekt wykracza daleko poza wirtualną rzeczywistość. "Kładą na łopatki ten rząd" - komentują internauci.

wróć do artykułu
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-04-12 15:29)
    Przypominam ze 500+ nie jest obowiązkowe... jeśli ktoś nie potrzebuje pieniędzy to przecież nie ma obowiązku ich brać. Ładny gest choć to zmarnowane pieniądze ale na szczęście nie moje.
  • ~dor
    (2019-04-12 16:15)
    Głupoty nie ma co komentować. Jak mają za dużo, niech dadzą na chore dzieci.
  • ~ajax
    (2019-04-12 16:18)
    To może przy okazji jeszcze na Mateusza K. kolejną zbiórkę zrobić, bo alimenty, bo faktury, bo biedaczyna chyba dalej jest w poszukiwaniu pracy za minimum, które będzie mu się opłacać, czyli 8400 zł brutto?
  • ~kasjer
    (2019-04-12 15:41)
    wpłacajcie.Nie ma śladu po 150 tys. zł, jakie internauci zebrali na nowe seicento dla Sebastiana K. Mężczyzna uczestniczył w wypadku z udziałem kolumny Beaty Szydło. Do prokuratury trafiło już zawiadomienie w tej sprawie. Jak ustaliła Wirtualna Polska, zebrane pieniądze nigdy nie trafiły ani na lokatę, ani do Sebastiana K. Rafał Biegun jako organizator zbiórki przelał zebrane pieniądze na prywatne konto bliskiej mu osoby, która miała to na nim wymusić – tak wynika z zawiadomienia, które trafiło do prokuratury. Jak czytamy w piśmie, część kwoty ze zbiórki przelanej na prywatne konto miał zająć komornik, reszta miała zostać przeznaczona na spłatę czynszu i bieżące wydatki.
  • ~Bicz na lewackie i zielone trolle
    (2019-04-12 15:18)
    Bardzo ładny gest. Godny do naśladowania przez wszystkich przeciwników rządu. Nie myśleć, tylko wpłacać. Nie myśleć, nic nie myśleć, tylko wpłacać... jak lemingi.
  • ~ewr
    (2019-04-12 17:12)
    Prawdziwe Lemingi z Warszawki. I tak dostaną od Sorosa należne
  • ~pseudo elita
    (2019-04-12 17:37)
    Jeśli "nauczyciele" myślą że kaczor zabrał im i dał na krowy to JA NIE CHCĘ ŻEBY TACY LUDZIE UCZYLI MOJE DZIECI.
  • ~tak PRL zdemoralizował Polskę
    (2019-04-12 16:01)
    Żyjemy w społeczeństwie, gdzie zaprzaństwo, kradzież i zbrodnia to cnota, zaś honor, uczciwość, pracowitość i prawdomówność - to wada.
  • ~Endiuu
    (2019-04-12 15:51)
    Szkoda gadać na tą naszą Polską mądrość i cwaniactwo. A nie lepiej było się złożyć na jakies chore dziecko. Wszystkim mało....
  • ~Karetka
    (2019-04-12 16:28)
    Trzeba być psychicznym żeby uwierzyć że taka marna kasa im pomoże, jedno jest pewne korepetycje z drożeją 100%
  • ~L-O
    (2019-04-12 18:30)
    To tylko polityka nic więcej. Jest to żenujące tak dać się zmobilizować. Ja jako stary rodzic trójki dzieci szkolnych biorę stronę dzieci a nie nauczycieli. Głupi głupi głupi...
  • ~sukces
    (2019-04-12 17:01)
    Bardzo dobrze . Te panie uczytielki, które bardzo się cieszyły na głos świnek i krówek będą w siódmym niebie.
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-04-12 16:12)
    i co oni zrobia z tymi pieniedzmi? prepriedolą.
  • ~swde
    (2019-04-12 17:15)
    Córka wam to wynagrodzi w korepetycjach
  • ~Andy
    (2019-04-12 17:20)
    Ale czemu tylko za 18 lat? Trzeba bylo przynajmniej za 30 lat, oszukuja nauczycieli.
  • ~Brutus max
    (2019-04-12 17:46)
    500+ powinni dostawać ci którzy tego najbardziej potrzebują.Lepiej oddać dla niepełnosprawnym lub szpitalom jak ktoś ma dużo kasy.
  • ~viktoria
    (2019-04-12 19:06)
    no coz bierzcie kredyty i wplacajcie broniarz niech sprzeda domy wczasowe senatoria moze wystarczy smiech w bialy dzien
  • ~#NaPoważnie
    (2019-04-12 23:59)
    Wcześniej kasa zasilała portfel znanego alimenciarza... czy teraz zasili portfel tego prezesiny z znp ?
  • ~sluchacz radia Maryja
    (2019-04-12 15:37)
    500+ na krowę to mógł wymyślić tylko geniusz z pis
  • ~maryl
    (2019-04-12 19:03)
    dla mnie głupole, aby dawać Broniarzowi tyle pieniędzy, wszystko sam przepuści na swoje cele.