Walczył z dopalaczami, kolędował w agencji towarzyskiej. Kontrowersyjny ks. Misiak wraca na łono Kościoła

| Aktualizacja:

Metropolita łódzki arcybiskup Grzegorz Ryś zdjął w środę karę ekskomuniki z jednego z najbardziej rozpoznawalnych księży archidiecezji ks. Michała Misiaka, znanego z nietypowych działań ewangelizacyjnych.

wróć do artykułu
  • ~NIE dla "pośredników do Boga" bo to są faryzeusze
    (2019-07-24 16:35)
    Pozwolić im na śuby ... niech pracują na siebie jak każdy a majątek zagrabiony Polakom przez wieki znacjonalizować. Okradają Polskę od 1000 lat obce Państwo na tkance Polski. Inne narody już z nimi pożądki zrobiły ...
  • ~timur
    (2019-07-24 16:43)
    drugi Stryczek - szowman. Stryczek też spowiadał pod galeriami handlowymi, lansował się a okazał się mobberem i defraudantem. Nie ufam ludziom którzy idą do tradycyjnego zawodu i nie potrafią się w niego wpasować, mają100 pomysłów na minutę i żadnej odpowiedzialności. Zresztą co mnie klechy obchodzą...
  • ~legendarny Władek
    (2019-07-24 16:54)
    Ten Misiak to taki sam przebieraniec jak Sowa czy Lemański. A ten Ryś też ma lewackie skłonności jak obecny papież.
  • ~Guciu
    (2019-07-24 16:59)
    Za górami za lasami stoi ne swoje co z tego masz gratulacje ! hmmm....
  • ~GRU
    (2019-07-24 17:28)
    "WYZNAJE JEDEN CHRZEST na ODPUSZCZENIE GRZECHOW" --Chyba,ze Abp GRZEGORZ RYSZARD POSTANOWI INACZEJ w ZGODZIE z PRRAWEM kanonicznym!!! Nie badz Abp RYSZARDZIE tak milosierny dla ROZWIEDZIONYCH, KTORZY w PELNI NADZIEJI MOGA zgodnie z kanonem 1355 par2 KODEKSU PRAWA kanonicznego PCHAC sie DRZWIAMI i WITRAZAMI by ZEBRAC TWEGO MILOSIERDZIA. Domyslam sie ,ze na udzielenie SLUBU z OBCA BABA JESTES abp. Rysiu za KROTKI!!!
  • ~zin
    (2019-07-24 17:31)
    nastepny darmozjad na dodaek nawiedzony ktory zyje na czyjs koszt
  • ~GRU
    (2019-07-24 17:43)
    CZY BYLES ARCYBISKUPIE ,tak SKUTECZNY w SKROCENIU KARY JAKIEMUS WIEZNIOWI chocby o godzine???!!! Jesli tak bardzo dziekuje,JESLI NIE .............!!!
  • ~antyPiterek
    (2019-07-24 17:57)
    no nareszcie hierarchowie oderwli sie od pisania doktoratow i wczuli sie w zycie poczciwego ksiedza!
  • ~Andy
    (2019-07-24 19:22)
    Jak z tego wynika polscy hierarchowie kościelni są tak katoliccy, że ekskomunikowaliby nawet Chrystusa, który przecież przez czterdzieści dni przebywał w Duchu na pustyni i przyjął chrzest w Jordanie z rąk jakiegoś Jana Chrzciciela.
  • ~head
    (2019-07-24 20:11)
    Toż przecież chciał się ożenić i jak go wykluczyli z kk to nawet poszedł do jakiejś uczciwej pracy. I co, za ciężko było? To nie ksiądz to szołmen i manipulant. Najlepiej mu odpowiada jak katolik jest ciemny i można mu wszystko wcisnąc. Nie tędy droga.

Może zainteresować Cię też: