Czarzasty chce odbudowy pomnika Berlinga i apeluje do prezydenta stolicy

Szef SLD Włodzimierz Czarzasty zaapelował we wtorek do prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego o odbudowę pomnika gen. Zygmunta Berlinga w Warszawie, który został zniszczony w weekend. SLD złożyło ws. pomnika Berlinga zawiadomienie do prokuratury.

wróć do artykułu
  • ~rolnik
    (2019-08-06 12:01)
    Kukiza wykoŃczyła Olejnikowa POdjazdami w TVNach Schietynuska wykończyła Nowacka jak POprzednią SLD a teraz Czarzastego wykończy Czerwony Nos od MAŁPEK a przed WYBORAMI to może być już FIOLETOWY
  • ~boy
    (2019-08-06 11:12)
    Poprawiacze naszej historii winni pamiętać o starej prawdzie, że „Ci co zapominają o przeszłości skazani są na jej powtarzanie”. Nawiedzeni z sekty PiS o twarzach niezmąconych myśleniem i oczach z tęsknotą za rozumem niczego nie uszanują.
  • ~Roland
    (2019-08-06 11:01)
    Jeszcze niech ojcu Kwaśniewskiego, Izaakowi Stolzman niech pomnik postawią. Tylu wrogów władzy ludowej wymordował że zapewne wg. Czarzastego czy Zandberga, pomnik mu się należy.
  • ~Sybirak
    (2019-08-06 10:58)
    Homosowieticus wciąż w natarciu.
  • ~#Daro
    (2019-08-06 10:57)
    Noebolszewia wraca? Gonić to czerwona tatałajstwo!
  • ~Adam Bialystok
    (2019-08-06 10:57)
    Chyba się przejezyczyl, chodziło mu o pomnik Lenina
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-06 10:46)
    Z takimi obrońcami komuny Schetyna chciał do europarlamentu wygrać wybory.
  • ~Akimel
    (2019-08-06 10:39)
    Niedouczony miglanc Trzaskowski zgodzi się bo jego ideologia gender jest przedlużeniem ideologii marksizmu-leninizmu i neomarksizmu.
  • ~pytam :
    (2019-08-06 10:24)
    Jak to komuno ? Pileckiego rozstrzelałaś czy powiesiłaś a Berlingowi stawiałaś pomniki ?
  • ~wieszczyca
    (2019-08-06 10:15)
    Pierzasty Czarzasty spadł z Księżyca. Berling, mianowany pózniej generałem, zdecydował się na współpracę z NKWD, przyjął obywatelstwo ZSRR i był pachołkiem Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego. Takiemu wrednemu dziadowi mamy odbudować pomnik ? Nie śliń się Czarzasty , idz ty lepiej z Biedroniem na piwo i na marsz równości.
  • ~on
    (2019-08-06 09:51)
    a ja proponuję iść na całość i niech pkin odzyska imię józefa stalina, przecież też wojnę wygrał i Polskę uwolnił. prawda obrońcy komuny?
  • ~rolnik
    (2019-08-05 11:23)
    Generał Berling to bohater za pomoc powstaniu warszawskim odwołany z dowództwa I Armii.Słomka pozostawię bez komentarza.
  • ~mkk
    (2019-08-05 10:46)
    Proponuję wielmożnego pana Adama Słomkę postawić na wolnym cokole. Na żywca się nie da - więc trzeba pana Słomkę odlać.. Jest taki piękny i z tak arystokratycznego rodu, że przyniesie niewątpliwą chwałę KPN-owi (założonemu nb. przez SB-ka Lecha Moczulskiego).
  • ~Syn berlingowca kosciuszkowca
    (2019-08-05 10:29)
    By l w tym czasie normalnym generalem,ktory ocenial sytuacje po Jalcie i Poczdamie realnie.Lanie band ,ktore mordowaly bezbronna ludnosc w imie kogo ?.Rzad londynski przestal prawnie egzystowac po konferencji w Poczdamie !.Durnie uczcie sie prawdziwej histori od nas jeszcze zyjacych !.Kto wie co z gen Z.Berlingiem sowieci wprawiali na Lubiance w Moskwie,za co ,za to ,ze podjal samodzielna decyzje poslania kosciuszkowcow na pomoc walczacej Warszawy w powstaniu.

Może zainteresować Cię też: